reklama

Preparaty Kick the Tick®. Opinie mam

Nasza ocena: 
 Skuteczność działania
 Skład preparatu
 Sposób użycia
 Zapach
 Czas działania

Oczywiste i ważne jest, że przed kleszczami i komarami trzeba się chronić. Co robić? Dobrym pomysłem jest zaopatrzenie podręcznej apteczki w produkty Kick The Tick. Zarówno spray-repelent, jak i zestaw składający się z aplikatora do zamrażania kleszczy oraz ergonomicznego przyrządu do wyciągania ich ze skóry przetestowały babyboomowe mamy.

Spray Kick the Tick Max Repelent Plus skutecznie odstrasza kleszcze, komary i meszki. Jest przeznaczony do stosowania bezpośrednio na skórę. Stanowi kompozycję trzech aktywnych składników, nie zawiera DEET. Zapewnia ochronę do 4 godzin.

Zestaw Kick the Tick expert składa się z aplikatora do zamrażania kleszczy oraz ergonomicznego przyrządu do wyciągania ich ze skóry. Nie zawiera środków owadobójczych. Może być stosowany zarówno u ludzi, jak i zwierząt. Wystarcza na usunięcie do 40 kleszczy. Jest wyrobem medycznym.

Co na temat testowanych produktów Kick the Tick® sądzą testujące je mamy?

Wszystkie mamy uznały, że preparat cechuje się dużą skutecznością działania zarówno w odniesieniu do kleszczy, jak i komarów i meszek.

Żyjąc w Leśniczówce jesteśmy skazani na kleszcze, komary i meszki (…). Biorąc pod uwagę ilość stosowanych przez nas do tej preparatów to #kickthetick radzi sobie naprawdę dobrze! Dominika

Na uznanie zasłużył także skład preparatu. Każda mama stwierdziła, że ten bardzo jej odpowiada. Użytkowniczki zwróciły uwagę na jeszcze jeden walor, to jest zabezpieczenie przed przypadkowym użyciem przez dziecko.

Preparat Kick the Tick jest łatwy w użyciu. Specjalne zabezpieczenie dobrze zabezpiecza spray przed przypadkowym przyciśnięciem, dzięki czemu nie potrzebna jest dodatkowa nakrętka. Agnieszka

Niektóre z testerek radzą stosować preparat na świeżym powietrzu ze względu na intensywny zapach. Inne przypominają, żeby koniecznie wrzucic preparat do torby lub plecaka, żeby podczas dłuższej wyprawy móc go użyć ponownie.

100% mam zdecydowało się kupić ponownie  Spray Kick the Tick Max Repelent Plus i zestaw Kick the Tick.

Kick the tick to dobry preparat na wyprawy do lasu czy na łąkę. Rodzina może z nim czuć się bezpieczna i spokojna, że nie przyniesie do domu „niechcianego przyjaciela” w postaci kleszcza. Z pewnością będę go miała zawsze przy sobie, w torebce, aby zawsze być przygotowana. Anna

Dzięki Kick the Tick możemy spokojnie i bezpiecznie przetrwać lato. Nie boimy się grzybobrania, wycieczek po lesie i wysokich trawach, w których głównie siedzą niebezpieczne kleszcze, roznoszące choroby. Justyna

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona testowanym preparatem. Ogromnym pozytywem jest możliwość zastosowania u dzieci i zwierząt. Jako mama dwulatki i posiadaczka psa często spacerujemy po parku i lesie. Moje obawy o złapaniu kleszcza minęły. To proste u rozbrykanego malucha jak i niecierpliwego psiaka. Na pewno zostanę przy nim na dłużej jak i moja rodzina! Magdalena

Przeczytaj opinie mam na temat produktów Kick the Tick

Recenzje testerów

Recenzja Anna, mama 10- miesięcznej Marcelinki o Preparaty Kick the Tick®. Opinie mam

Anna, mama 10- miesięcznej Marcelinki

Preparat skutecznie odstraszał komary i kleszcze. Podczas stosowania go moje dzieci były dobrze chronione przed komarami i nie złapały tez żadnego kleszcza. Zapach jest dość przyjemny, a sam preparat jest łatwy w użyciu i dobrze się go stosuje.

Dodatkowym plusem jest to, że spray ma zabezpieczenie, aby dziecko samo nie prysnęło. Jedyne co mi przeszkadza to to, że jest on duszący. Trzeba więc rozpylać go bardzo uważnie, aby nie dostał się do dróg oddechowych.

Produkt jest dość wydajny. Z tego co się orientuję, cenowo też jest ok w porównaniu z innymi preparatami dostępnymi na rynku.

Kick the tick to dobry preparat na wyprawy do lasu czy na łąkę. Rodzina może z nim czuć się bezpieczna i spokojna, że nie przyniesie do domu „niechcianego przyjaciela” w postaci kleszcza. Z pewnością będę go miała zawsze przy sobie, w torebce, aby zawsze być przygotowana. Polecam serdecznie.

Recenzja Agnieszka, mama Mai lat 10 o Preparaty Kick the Tick®. Opinie mam

Agnieszka, mama Mai lat 10

Preparat Kick the Tick jest łatwy w użyciu. Specjalne zabezpieczenie dobrze zabezpiecza spray przed przypadkowym przyciśnięciem, dzięki czemu nie potrzebna jest dodatkowa nakrętka. Zapach dla mnie ok, córkę nieco drażnił.

Preparat ogólnie sprawdza się u nas na rodzinnych wycieczkach.
Sprawnie i szybko można nim spryskać swoje ciało. Ja i moja rodzina, a także 10-letnia córka używaliśmy go wchodząc do lasy na jagody, idąc szlakiem górskim oraz na biwaku. Dobrze chronił przed komarami. Nawet jeśli pojawiły się w naszej okolicy, to nie siadały na skórze. Doskonała ochrona do 2h, potem nieco słabła.

Recenzja Angelika, mama od 3,5 roku o Preparaty Kick the Tick®. Opinie mam

Angelika, mama od 3,5 roku

Nie mamy na szczęście aż takiego problemu z kleszczami i ani ja, ani dziecko nie zostaliśmy ugryzieni podczas użytkowania preparatu. Większe znaczenie dla nas ma działanie odstraszające komary, ponieważ jest ich ostatnio cała masa. I tutaj preparat sprawdził się. Tych ugryzień faktycznie było mniej i owady były mniej uciążliwe.

Zapach preparatu nie przeszkadzał córce, co myślę, że ma duże znaczenie w przypadku dzieci. Szkoda jedynie, że jest dopiero od 3. roku życia, no ale zdaje sobie sprawę, że wcześniej są jeszcze większe ograniczenia w użyciu różnych substancji. Generalnie jesteśmy zadowoleni z użytkowania.

Recenzja Justyna, mama Brunona 9 lat o Preparaty Kick the Tick®. Opinie mam

Justyna, mama Brunona 9 lat

Nasz skuteczny sposób na dokuczliwe owady to preparaty Kick the Tick. Dzięki nim nie straszna jest wędrówka do lasu czy na łąkę.

Cała nasza rodzina używa Spray Kick the Tick Max Repelent Plus, który skutecznie odstrasza kleszcze, komary i meszki. Jest przeznaczony do stosowania bezpośrednio na skórę. Zapewnia ochronę do 4️ godzin. Preparat ma zapach dość specyficzny, jak to bywa w tego typach środkach ochronnych. Jednak jest skuteczny i wydajny. Dzięki niemu nie złapałam w tym roku ani jednego kleszcza. Jest to dla mnie i mojej rodziny ważne, gdyż już przechodziliśmy boleriozę. Stop kleszczom.

Kick the Tick expert, który składa się z aplikatora do zamrażania kleszczy oraz ergonomicznego przyrządu do wyciągania ich ze skóry jest rewelacyjny i profesjonalny. Wystarcza na usunięcie do 40 kleszczy.

Użycie aplikatora jest banalne i powoduje natychmiastowe zatrzymanie funkcji metabolicznych kleszcza, a dodatkowo tworzy na jego ciele powłokę ograniczającą ryzyko uszkodzenia pasożyta podczas zabiegu. Może być stosowany zarówno u ludzi, jak i zwierząt. U naszego czworonożnego przyjaciela Reksia także.

Dzięki teście @babyboom_pl możemy spokojnie i bezpiecznie przetrwać lato. Nie boimy się grzybobrania, wycieczek po lesie i wysokich trawach w których głównie siedzą niebezpieczne kleszcze, roznoszące choroby. Polecam serdecznie innym mamom i właścicielom czworonożnych przyjaciół skuteczne preparaty marki kickthetick.

Recenzja Dominika, mama Jasia 8 lat o Preparaty Kick the Tick®. Opinie mam

Dominika, mama Jasia 8 lat

Lubicie kleszcze? Wiem, wiem... Odpowiedź na to pytanie może być tylko jedna. My też ich nie lubimy, jednak prawda się taka, że żyjąc w Leśniczówce jesteśmy na nie skazani.

Dlatego nie zdziwi Was informacja, że dzięki uprzejmość @babyboom_pl mieliśmy ostatnio okazję testować linie produktów #kickthetick które skutecznie wspierają walkę z kleszczami, owadami i muszkami (skutecznie to nie znaczy, że chronią nas w 100 procentach, chociaż uważam, że biorąc pod uwagę ilość stosowanych przez nas do tej preparatów to #kickthetick radzi sobie naprawdę dobrze!)

Używanie preparatów ochronnych to bardzo istotna prewencja, jednak musimy się liczyć z tym, że może nam się przytrafić jakiś intruz a wtedy ważne jest prawidłowe usunięcie kleszcza. Przy usuwaniu kleszcza stosowałam ostatnio #kickthetickexpert i muszę przyznać, że naprawdę ułatwia sprawę. W zestawie mamy aplikator do zamrożenia kleszcza oraz przyrząd z wygodną końcówką do usunięcia „gada”.

Recenzja Karolina, mama dwuletniej Antoniny o Preparaty Kick the Tick®. Opinie mam

Karolina, mama dwuletniej Antoniny

Ostatnio mamy ładną pogodę, a co za tym idzie, spędzamy dużo czasu na spacerach w parku czy w lesie. Musimy pamiętać o tym, aby chronić siebie i naszych bliskich przed kleszczami. Niestety stanowią one realne zagrożenie dla naszego życia. Wiec jak najbardziej trzeba się przed nimi chronić.

Ostatnio mieliśmy okazje do przetestowania dwóch produktów marki @kickthetick. Pierwszym produktem jest spray, który chroni nie tylko przed kleszczami, ale i przed komarami oraz meszkami. Stosuje się go bezpośrednio na skórę. Jego okres działania to nawet 4 godziny.

Drugi produkt, który testowaliśmy, to zestaw do bezpiecznego usuwania kleszczy. W opakowaniu znajduje się preparat do zamrażania kleszczy Kick the Tick, przyrząd do bezpiecznego usuwania kleszczy. Preparat, jak i przyrząd do usuwania kleszczy, są bardzo proste w użyciu. Można go stosować zarówno u ludzi, jak i u zwierząt.

Te produkty bardzo dobrze się u nas sprawdziły i śmiało możemy je polecić. Pamiętajcie, aby zabezpieczać się przed kleszczami, bo są naprawdę niebezpieczne.

Recenzja Kamila, mama od 4,5 roku o Preparaty Kick the Tick®. Opinie mam

Kamila, mama od 4,5 roku

Można powiedzieć, że działa naprawdę dobrze. Meszki trzymają się z daleka. Komary nadal gryzą, ale mniej niż wcześniej. Kleszcza nikt nie złapał.

Uwaga. Zapach jest strasznie mocny i dzieciom ciężko oddychać przy spryskiwaniu. Nie można absolutnie używać w domu, i (uwaga) podczas lekkiego wiatru.

Recenzja Magda, mama dwuletniej Marysi o Preparaty Kick the Tick®. Opinie mam

Magda, mama dwuletniej Marysi

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona testowanym preparatem. Ogromnym pozytywem jest możliwość zastosowania u dzieci i zwierząt.

Jako mama dwulatki i posiadaczka psa często spacerujemy po parku i lesie. Moje obawy o złapaniu kleszcza minęły. To proste u rozbrykanego malucha jak i niecierpliwego psiaka.

Na pewno zostanę przy nim na dłużej jak i moja rodzina! Bardzo dziękuje za możliwość testowania tego produktu.

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: