reklama

Eva/Qu Bambini. Opinie rodziców

Nasza ocena: 

Czopki Eva/qu® Bambini przeznaczone są dla dzieci, u których występuje problem z zaparciami.  

Co warto wiedzieć o działaniu czopków Eva/qu® Bambini

Czopek rozpuszcza w ciągu kilku minut, uwalniając przy tym wodę i mikropęcherzyki dwutlenku węgla. Tak powstały gaz wywiera nacisk, rozszerzając ścianki odbytnicy i zmiękczając zatrzymane masy kałowe. Dlatego dziecko może dużo łatwiej i praktycznie bezboleśnie zrobić kupkę.

Użycie czopków Eva/qu® Bambini pomaga przywrócić regularny rytm wypróżnień, a ponieważ czopki działają szybko, pozwalają wręcz zaplanować moment wypróżnienia. Rozpuszczony czopek dodatkowo zmiękcza zatrzymane masy kałowe. Dzięki efektowi musującemu i uwolnionym cząsteczkom gazu następuje ich oderwanie i przesuwanie, a następnie efektywne i fizjologiczne wypróżnienie. Mechanizm jest bezpieczny i nie oddziałuje na organizm dziecka.

Czopek Czopki Eva/qu® Bambini zawiera substancje naturalne i całkowicie nietoksyczne, nieprzyswajane przez organizm dziecka. Są to dwuwęglan sodu i dwuwinian potasu, które są wykorzystywane m.in. przy produkcji żywności. Podłożem czopków jest polietylenoglikol - substancja nietoksyczna i nieprzyswajana przez organizm, używana do produkcji kosmetyków.

Dzięki współpracy z rodzicami, których dzieci cierpią z powodów zaparć udało nam się dowiedzieć więcej na temat skuteczności preparatu.

Bardzo nam zależało na rzetelnych wypowiedziach, więc tym bardziej jesteśmy wdzięczni rodzicom, bo ich obserwacje i uwagi są bardzo cenne. Bardzo się cieszymy, że większość dzieci po użyciu preparatu odczuła ulgę. Przeczytajcie opinie.

Recenzje testerów

Recenzja Hanna, mama dwuletniej Blanki o Eva/Qu Bambini. Opinie rodziców

Hanna, mama dwuletniej Blanki

Czopek działa szybko, córka nie była nawet w stanie powstrzymywać się, co wcześniej stanowiło największy problem. Zwykłe glicerynowe czopki nie działały wcale, bo albo od razu się ich pozbywała, albo po wielu godzinach się załatwiła - ale i tak z trudem.

W tym samym czasie skorzystaliśmy z rad gastroenterologa i w połączeniu z czopkami efekt jest taki, że już od 2 tygodni nie ma lęku przed załatwianiem się. Jedynie muszę pilnować, aby stolec nie zrobił się twardy oraz by wypróżnienie następowało najpóźniej co drugi dzień. Plusem jest to, że czopek działa szybko, bo czasami córka męczyła się całą noc i żadne preparaty nie pomagały od razu.

Czopek EvaQ mogę podać i po chwili jest kupka, a dziecko może spokojnie spać. Minusów nie zauważyłam.

Recenzja Jola, mama trzyletniej Livii o Eva/Qu Bambini. Opinie rodziców

Jola, mama trzyletniej Livii

Zmagamy się z zaparciami nawykowymi u mojego niespełna 3-letniego dziecka już ponad pół roku. Kiedyś dziecko się przestraszyło przez zatwardzenie i od tamtej pory mamy problem z kupkami.

Dziecko wstrzymuje na siłę, czasem nawet kilka dni. Pomimo tego, że uważam na dietę oraz na to, by córka sporo piła, często po kilku dniach niewypróżniania się i wstrzymywania na sile dostaje bólów brzucha, źle się czuje, marudzi.

Wówczas jestem zmuszona zastosować inne metody, aby w końcu zrobiła tą kupkę. Jest to niestety bardzo trudne i smutne dla nas wszystkich, a szczególnie dla dziecka, które przeżywa stres.

Pierwszy raz użyłam czopków EvaQ i pomogły wypróżnić się praktycznie chwilę po ich zastosowaniu. Dziecko poczuło ulgę i od razu samopoczucie się poprawiło. Jest to dobry doraźny środek, jednakże uważam, że nie jest to rozwiązanie na dłuższą metę. Tu problem leży w psychice i jest głębszy.

Recenzja Edyta, mama siedmioletniej Asi o Eva/Qu Bambini. Opinie rodziców

Edyta, mama siedmioletniej Asi

Nasz problem to nieregularne wypróżnianie. Problem nasilał się, kiedy w diecie było mniej błonnika, a więcej słodyczy. Wtedy dziecko, mimo siedzenia w toalecie, często nie mogło się wypróżnić.

Plus czopka to łatwa aplikacja i szybkie działanie. Co do obaw przy takich lekach, to oczywiście obawa, że przy częstszym stosowaniu spowodują, że będzie problem z naturalnym wypróżnianiem. My stosowaliśmy „okazjonalnie" i było ok.

Recenzja Karolina, mama sześcioletniego Kacpra o Eva/Qu Bambini. Opinie rodziców

Karolina, mama sześcioletniego Kacpra

Synek zaparcia miewa dość często - podobno taki urok jego układu pokarmowego.

U naszego dziecka problem zaparć występował od dłuższego czasu. Stosowaliśmy wszelkiego rodzaju preparaty: syropy, proszki, tabletki, czopki glicerynowe. Niestety część z nich była w ogóle nieskuteczna, a stosowanie czopków glicerynowych kończyło się płaczem.

Czopki Eva/QU Bambini wydają się nam zupełnie inne. Ich musująca formuła na pewno powoduje mniejszy dyskomfort niż zwykłe czopki. Przy stosowaniu czopków zauważyliśmy znaczną poprawę w pełnym wypróżnianiu, nasz synek nie podchodzi już do tematu z ogromnym stresem

Recenzja Agnieszka i Magdusia (2,4) o Eva/Qu Bambini. Opinie rodziców

Agnieszka i Magdusia (2,4)

Córeczka cierpi na zaparcia niezależnie od diety. Nie ma znaczenia, czy nie je mięsa, ryżu, bananów, czyli produktów, które utrudniają wypróżnienie.

Minusem preparatu jest to, że wywołał on bardzo duże pieczenie w pupie po aplikacji. Do końca nie jestem pewna, czy to ból, czy ten efekt musujący był dla dziecka nie do zniesienia.

Dziecko przez 15 minut nie mogło się uspokoić, nawet po wydaleniu czopka z odrobiną kupki. Sprawdzaliśmy okolice pod względem uszkodzeń naskórka i nie stwierdziliśmy otarć czy ran, które mogły zostać podrażnione. Zastosowaliśmy jeden czopek i z obawy o powtórkę nie zastosowaliśmy preparatu więcej.

Recenzja Natalia, mama trzyletniej Nadii o Eva/Qu Bambini. Opinie rodziców

Natalia, mama trzyletniej Nadii

Miałam okazję przetestować Eva/Q Bambini - czopki na zaparcia. Nie było żadnego problemu z ich aplikacją. Córka po około 50 minutach bez problemu się załatwiła.

Kiedy wcześniej dostawała inne produkty na zaparcia, mimo załatwiania się, sprawiało jej to ból. Natomiast czopki Bambini sprawdziły się u nas znakomicie. Co więcej po jednym czopku córka załatwia się codziennie.

Mam wrażenie, że te czopki nie tylko pomagają w zaparciach, ale też im zapobiegają. Dla mnie produkt rewelacyjny i godny polecania.

Recenzja Iwona, mama o Eva/Qu Bambini. Opinie rodziców

Iwona, mama

Mój synek zmaga się z zaparciami od kilku lat. Stosowaliśmy różne rodzaje leków na tę dolegliwość, aż w końcu trafiliśmy na czopki EvaQ, które pomogły mojemu synkowi w pozbyciu się problem.

Po tych czopkach synek normalnie się wypróżnia, nie boli go brzuszek, a co najważniejsze - jest spokojniejszy i nie boi się wypróżniać. Dlatego polecam czopki EvaQ z całego serca.

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: