reklama

Allergoff® Spray

Allergoff® Spray

Nasza ocena: 

Skutecznym sposobem na neutralizację alergenów kurzu domowego jest stosowanie preparatu Allergoff® Spray. Preparat nanosi się na materace, meble tapicerowane, dywany, zasłony czy pluszowe zabawki.

Preparat Allergoff® Spray zawiera wodną zawiesinę polimerowych mikrokapsułek, które tworzą polimerową powłokę, która wiąże drobiny kurzu w większe, nielotne cząsteczki.

Wartość skutecznego i długotrwałego działania ochronnego preparatu Allergoff® Spray została udokumentowana w testach laboratoryjnych, wykazały one zupełną neutralizację badanych alergenów przez 6 miesięcy po jednorazowym zastosowaniu preparatu.

Recenzje testerów

Recenzja Barbara o Allergoff® Spray

Barbara

Jestem ogromnie zadowolona z tego produktu, moje dzieciaczki do tej pory stale miały katar, kichały, kaszlały. Po zastosowaniu Allergoff Spray zauważyłam znaczną poprawę. Spryskałam tym produktem wszystko, materacyki w ich łóżeczkach, firanki, misie, fotele. Muszę powiedzieć ,że jest to na prawdę świetny produkt. Dzieci już nie chodzą stale zakatarzone jak to było do tej pory. Przed tymi testami zupełnie nie miałam pojęcia że w ogóle istnieje taki produkt , teraz wiem że będziemy go stosować już zawsze w naszym domu. Jedynym minusem jest jego cena , jest dość drogi, ale nas to nie przeraża , ponieważ zdrowie dzieci jest dla nas najważniejsze, widzieć radosne, rozbrykane dzieci wreszcie bez kataru i kichania to na prawdę wielka radość dla nas, tzn. katar nie ustąpił im zupełnie, ale znacznie się zmniejszył jest minimalny i nie jest już tak dokuczający jak wcześniej. Myślę, że zakupię jeszcze jeden i spryskam wszystko ponownie dla lepszego efektu.. Polecam produkt , bo jest doskonały, wystawiamy mu najwyższą notę -zdecydowanie.

Recenzja Agnieszka o Allergoff® Spray

Agnieszka

Preparat zastosowałam na materac, dywan, zasłonę, fotel obrotowy oraz rolety w pokoju syna. Zapach preparatu jest kompletnie niewyczuwalny (neutralny) zarówno podczas stosowania jak i po jego użyciu.

Zużyłam ok. połowy opakowania na wyżej wymienione powierzchnie. Forma aplikacji preparatu nie jest zbyt wygodna - ciągłe naciskanie spowodowało u mnie ból dłoni. Może lepsze byłoby opakowanie pod ciśnieniem(?)

Mgiełka osadzała się na opryskiwanych powierzchniach bardzo szybko oraz nie spowodowała przemoczenia tkanin. Na ocenianie działania preparatu jest moim zdaniem trochę za wcześnie. Myślę, że po ok. 2-3 miesiącach od momentu zastosowania, mogłabym napisać coś więcej.

Na pewno zarówno katar jak i kaszel u syna nie jest większy, a nawet wydaje mi się, że dziecko wstaje rano z mniej zatkanym noskiem:)

Recenzja Marta o Allergoff® Spray

Marta

Świetny produkt dla dzieci i dorosłych. Polecam i na pewno nie raz kupię. Mój syn jest alergikiem. Od kiedy używam Allergoff kaszel i katar znacznie się zmniejszyły. Pryskam tez nasze materace ..świetna sprawa !!

Recenzja Anna o Allergoff® Spray

Anna

Jestem bardzo zadowolona, że mogłam testować Allergoff. Moich dwóch alergików teraz lepiej śpi. Polepszyła się im jakość oddechu, nie męczy ich tak katar. Spray jest bardzo wydajny, szybko można korzystać z rzeczy. Gorąco polecam!

Recenzja Ewa o Allergoff® Spray

Ewa

Na początku uwagę zwróciło opakowanie. Duże, pojemne, ale jakże praktyczne i wygodne w użyciu. Po zastosowaniu mój syn przestał mieć czerwone, łzawiące oczy. W znacznym stopniu ustąpił kaszel. A nocne ataki zniknęły i odeszły w zapomnienie. Mój syn przestał ciągle smarkać. Powiem szczerze, że nie spodziewałam się takiego efektu. Jestem pozytywnie zaskoczona. Preparat sprawdził się w 100 %. Będę go używała na pewno. Alergoff pomógł mojemu dziecku. Zarówno syn Mateusz jak i ja dziękujemy za przespane noce.

Recenzja Ewa o Allergoff® Spray

Ewa

Przed testem (wykorzystując okres przedświątecznych porządków) wysprzątaliśmy mieszkanie.

Spryskałam preparatem kanapy, fotele, materace, zasłony i ulubione pluszaki dziecka :)

Allergoff zaskoczył mnie skutecznością w zmniejszeniu objawów alergii w tak krótkim czasie po pierwszym zastosowaniu. Praktycznie już po kilku dniach objawy swędzenia oczu (co u nas było najbardziej dokuczliwe) znacznie się złagodziły. Uciążliwy katar i wieczorny kaszel też wyraźnie się zmniejszyły. Jedynie jeśli chodzi o skórę nie zauważyłam jeszcze żadnej poprawy, ale AZS to sprawa bardziej złożona i nie tylko roztocza kurzu są tu chyba winowajcą.

Recenzja Monika o Allergoff® Spray

Monika

Oczywiście muszę napisać że jest bardzo wygodny w użyciu i rozprowadza się w formie fajnej delikatnej mgiełki, ale najważniejsze jest działanie.

Zaobserwowałam że po zastosowaniu preparatu mój synek nie męczy się co wieczór z katarem który mu tak naprawdę towarzyszył co noc przez co mama również nie spała a mały całą noc się kręcił, budził i popłakiwał bo nos zapchany.

Teraz jest lepiej widzę poprawę, czasami pojawi się niewielki katarek ale szybko ustępuję i w nocy mały się już nie budzi z tego powodu. Oczywiście mamy alergików wiedzą, tych uczulonych na roztocza kurzu domowego że bardzo ważna jest też częste pranie pościeli. Bez tego nic nie pomoże :)

U nas zawsze zmywamy wszystko na mokro, pościel prana jest co tydzień praktycznie podobnie jak koce i poszewki. Allergoff Spray pomógł nam pozbyć się kataru który męczył w nocy i w dzień zaobserwowałam że rzadziej pociera noc. Bo oczywiście zostało spryskane wszystko co może kumulować kurz.

W domu nie mamy zasłon i firan jedynie mały dywanik więc został spryskany. Podsumowując jestem zadowolona z działania Allergoff Spray gdyż zaobserwowałam znaczną poprawę u dziecka. A jeżeli chodzi o wydajność starczy na parę razy jeszcze więc warto po niego sięgnąć. Zresztą nic nie jest cenniejsze od zdrowia naszego dziecka, i naszego oczywiście. Niedługo poświecę temu produktowi oddzielny wpis na swoim blogu gdyż niektóre osoby są bardzo zainteresowane jego działaniem.

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: