reklama

Naturalne preparaty przeciw komarom Firmy Chicco

Nasze mamy testowały naturalne preparaty przeciw komarom firmy Chicco. Najważniejsze, ze wszystkie produkty zdały egzamin. Większość celująco, niektóre dostały mały minusik za..Oddajmy jednak głos mamom.

Sztyft po ukąszeniu to numer 1 na spacer
!
Sztyft po ukąszeniu Chicco zachwycił nasze wszystkie testerki. Dziewczyny uważają, że to najbardziej skuteczny naturalny środek po ukąszeniu, który na dodatek działa błyskawicznie.

"Bezapelacyjnie numerem jeden wśród produktów, które otrzymałam jest sztyft po ukąszeniu. Naprawdę - z ręką na sercu - mówię: działa. Przestaje swędzieć prawie natychmiast, a ta szybkość przy skuteczności daje produkt wręcz idealny (Iza T.)."

Mamy zwracały też uwagę na delikatną i niekłopotliwą konsystencję żelu i to, że nałożenie go to natychmiastowy efekt i przyjemne uczucie ulgi – co w przypadku dzieci jest dość ważne: "Łagodzący sztyft Chicco po ukąszeniu przynosił nam natychmiastową ulgę. Po wsmarowaniu daje przyjemne uczucie chłodzenia oraz zmniejsza zaczerwienie skóry (Ola K.)".

Kolejnym plusem okazał się delikatny zapach, który nie drażni, co ma z kolei znaczenie dla kobiet w pierwszych miesiącach ciąży: Sztyft ma delikatny, niedrażniący zapach i nie pozostawia tłustych śladów na skórze. To najbardziej skuteczny naturalny środek po ukąszeniu jaki znam! (Aneta BC).

Plusem sztyftu jest też jego rozmiar i poręczność. Na jego korzyść działa też forma aplikacji - Po prostu zdejmujemy skuwkę, przykładamy aplikator do ręki (lekko dociskając) i już! (Iza T.), choć niektóre mamy miały małe zastrzeżenia: Sztyft jest mały i bardzo poręczny. Pierwsza aplikacja była trudna, bo chwilę trwało, zanim płyn dotrze do aplikatora. I jednak wolałabym, żeby to nie było przez ten .... hm.... materiał (?). Jednak na skórze są bakterie, które potem zostają na aplikatorze. Trzeba tutaj na to uważać i używać sztyftu np. po wieczornej kąpieli (Edyta W.).

Urządzenie odstraszające komary do kontaktu to nr 1 w każdym domu!

Urządzenie odstraszające komary Chicco to produkt, który zdał egzamin celująco - zdobył uznanie wszystkich mam. Przyznały one, że w pomieszczeniu, w którym działało, komarów po prostu nie ma: Od 1,5 miesiąca mamy w kontakcie ten produkt i komarów w sypialni nie było i nie ma. A w kuchni, gdzie takiego produktu nie używamy (ale tylko z racji nie kupienia kolejnego), komary się pojawiają...

Duże znaczenie miało to, że urządzenia można używać w pokojach naprawdę małych dzieci. Nie wywołuje ono dyskomfortu nawet u niemowląt. Jest bezpieczne i ciche. "Cichy nie... on jest niesłyszalny, bezpieczny (Iza T). Urządzenie ultradźwiękowe do to obowiązkowa rzecz do kupienia do pokoju dla niemowlaka (Małgorzata P)."

Urządzenie ultradźwiękowe ma jeszcze jedną zaletę: jest ekonomiczne i dyskretne, co też nie jest bez znaczenia: "Pobiera niewiele prądu, jest niewielkie i ma fajny, szary kolor, który nie rzuca się w oczy (Małgorzata P.)."

Urządzenie Chicco to komfort dla dziecka, ale i dla opiekujących się nim rodziców. Dzieciaki mogą spokojnie spać przy otwartych oknach, bez moskitier i baldachimów wokół łóżeczka, a rodzice – odetchnąć z ulgą, bo problem komarów nagle przestaje istnieć. "REWELACJA! Dzięki urządzeniu ultradźwiękowemu do kontaktu firmy Chicco moja córeczka nareszcie mogła spać spokojnie i to przy otwartym oknie. 
Z pokoju córeczki zniknął baldachim-moskitiera znad łóżeczka. W końcu nie mam zbieracza kurzu:). A problem komarów, który był w naszym przy
padku baaardzo uciążliwy, po prostu zniknął z dnia na dzień... (Małgorzata P.)."

Spray przeciw komarom ChiccoSpray przeciw komarom spisał się doskonale – był skuteczny, ale i łatwy w aplikacji. "Produkt został przetestowany zarówno przeze mnie, moje dziecko, jak i moje ciężarne przyjaciółki. Oprócz skuteczności w odstraszaniu komarów - naprawdę nie podlatywały do nas w lesie, jego zalety to również fajne niewielkie opakowanie i łatwa aplikacja (Magorzata P.)."Sposób aplikacji jest wygodny, bo nie brudzi rąk, co w przypadku kontaktu z małym dzieckiem jest dość istotne. "Dla mnie, jako osoby wygodnej, najlepszym sposobem aplikacji jest spray. Nie trzeba go wmasować w skórę, a więc dłonie pozostają czyste. (Iza T.)". Aplikowanie jest tak proste, że radzą sobie z nią dzieci: "Aplikacja jest łatwa i nawet przyjemna dla dzieci. Moje dzieci które mają 2 i 3 latka same sobie aplikowały spray, by komary od nich nad rzeką uciekały (Paulina K:). Niemniej trzeba pamiętać, żeby spray’u nie stosować wokół oczu i ust, a także zbyt blisko skóry: Preparat zamiast równomiernie rozprowadzić się nam na skórze stworzy krople, które trzeba będzie wmasować samemu (Iza T.)."Mamy zwracały uwagę nie tylko na skuteczność preparatu w spray’u, ale i na jego poręczność oraz niewielkie rozmiary, co jest kolejną zaletą. Spray miał tylko jedną wadę – jego intensywny zapach był trudny do zniesienia nie tylko dla komarów, ale i ciężarnych mam: Zapach - dziecku nie przeszkadzał, ale dla moich ciężarówek w pierwszym trymestrze był baaardzo trudny do zaakceptowania (Magorzata P.).Roll-on przeciw komarom ChiccoŚrodek odstraszający Chicco w wersji Roll-on okazał się być skuteczny i wygodny w stosowaniu. Jest idealny do torebki, by go zabrać ze sobą na każdy spacerek, bardzo łatwo się rozprowadza, nie zostawia śladów, na długo ochrania przed komarami (Joanna B.).Niestety nie zawsze sprawdzał się w przypadku małych dzieci, dla których dotyk kulki aplikującej był po prostu nieprzyjemny. "Chicco Roll-on przeciw komarom to łatwa i szybka aplikacja bez konieczności użycia/brudzenia rąk. Niestety u nas się nie sprawdził się, gdyż dotknięcie skóry z Roll-onem było jak porażenie zimnem. Po jednorazowym użyciu preparat powędrował do rodziny, która ma starsze dzieci - i u nich sprawdza się super (Paulina K.). "

Dla niemowląt Roll-on może nie być najlepszym rozwiązaniem: Chyba bardziej się sprawdza u dorosłych-ciężarówek, najbardziej im przypadł do gustu ten sposób aplikacji. Wydaje mi się, że kulka Roll-on jest trochę za duża i niepraktyczna jeśli chodzi o malutkie dzieci (Małgorzata P.).

Minus drugi – intensywny zapach, który jest trudny do zniesienia dla kobiet w pierwszym trymestrze ciąży. "Na minus znów zapach - zbyt intensywny. Ponadto oczywiście doskonała ochrona przeciw komarom (Małgorzata P.)."

Żel przeciw komarom Chicco
Żel przeciw komarom Chicco zdobył uznanie mam przede wszystkim ze względu na swoją skuteczność, ale i formułę. "Plus preparatu w żelu to bezpieczny, wygodny sposób aplikacji. Żel okazał się być idealny do nakładania na buzie małych dzieci. Żel przeciw komarom - bardzo praktyczna buteleczka z rewelacyjną jak dla mnie aplikacją preparatu na skórę. Idealne rozprowadzenie ręką daje dziecku nie tylko ochronę, ale również poczucie bliskości (Paulina K.)."

Żel można rozprowadzić cienką warstwą, bo widać, gdzie został nałożony. Jest też bardziej wygodny niż inne formuły: "Fajnie sprawdził się, kiedy aplikowałam go w okolice buzi małej - bałam się, że spray wleci do buzi, przy gwałtownym skrócie główką, natomiast Roll-on posiada zbyt szeroką kulkę aplikacyjną. Kolejna zaleta to również jego biały kolor. Z reguły takie preparaty są przeźroczyste, a w przypadku Chicco dokładnie widać, jaką ilość preparatu wycisnęłam na palec. Samo opakowanie fajne, niewielkie, wszędzie się zmieści (Małgorzata P.)."

Na uwagę zasługuje praktyczna buteleczka z dozownikiem, który pozwala kontrolować ilość zużytego preparatu: "Żel przeciw komarom - rozprowadzam go na skórze swojej i maluszka cienką warstwą. Dozownik w formie pompki okazuję się bardzo poręcznym i przede wszystkim ekonomicznym rozwiązaniem. Bez problemu kontroluję ilość wyciskanego preparatu (Ola K.)."

Przenośne urządzenie ultradźwiękowe Chicco nr. 1 dla mam z wózkiem
"Przenośne urządzenie ultradźwiękowe to produkt, który nasze testerki poleciłyby wszystkim mamom. Jest dla nich bezkonkurencyjnym odkryciem - Mogę napisać tylko jedno - dlaczego dostałam ten produkt tak późno? Moje dziecko nie musiało być tak pogryzione w zeszłym roku! (Aleksandra O.)."

Urządzenie jest skuteczne i mobilne - można je zabrać wszędzie. "To strzał w dziesiątkę! Można go używać w domu, ale też na spacerze! Można je zamocować na pasku, wózku, gdzie tylko zechcemy. Zabraliśmy ze sobą na spacer do lasu! Żadnych komarów wokół nas!! Mamusie – jeśli wybieracie się na wyjazd z dzieckiem, bierzcie ze sobą urządzenie Chicco na baterie i śmiało przyczepiajcie do wózka (Iza ż:)."

 Dzięki niemu i dzieci, i rodzice mogą korzystać z uroków wspólnych chwil – urządzenie odstrasza komary,  a dotychczas chroniące maluchy moskitiery nie przeszkadzają już w obserwowaniu świata. "Przenośne urządzenie ultradźwiękowe to produkt, który poleciłabym wszystkim mamom, a wręcz rzecz obowiązkowa do kupienia jako komplet do wózka. Bardzo skutecznie odstrasza komary, a jednocześnie moja ciekawska córeczka miała możliwość podziwiania świata na spacerze w lesie- moskitiera nie zasłaniała jej widoku, o co zawsze był płacz. Dzięki przenośnemu urządzeniu ultradźwiękowemu, które jest ciche, bezpieczne, nie wydaje żadnych dźwięków ani hałasów na spacerze moje dziecko było spokojne i pogodne (Małgorzata P.:)."

Jeśli chcesz poznać pełne wypowiedzi Mam zajrzyj tutaj!

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: