reklama

mifold - siedzonko

Nasza ocena: 

Musisz przewieźć dziecko, a nie masz pod ręka fotelika samochodowego. Jest inne rozwiązanie! Z torebki wyjmujesz poręczne i śliczne samochodowe siedzonko kompaktowe - z opresji ratuje Cię mifold.

mifold nie jest ani fotelikiem, ani podstawką. To sprytne siedzonko samochodowe zrodzone z potrzeby - zostało zaprojektowane przez ojca czwórki dzieci.

Zasada jego działania jest prosta. Zwykły fotelik podnosi dziecko do pozycji, w której siedziałby dorosły, zaś mifold – dokładnie odwrotnie. Zamiast podnosić dziecko, opuszcza dla niego pas bezpieczeństwa. Jak to się dzieje? Boczne uchwyty opierają pas biodrowy na kościach biodrowych, z dala od delikatnych okolic jamy brzusznej, a dodatkowy pas z klamrą obniża pas naramienny i stabilnie utrzymuje go na ramieniu, daleko od twarzy i szyi dziecka.
 

mifold ma trzy ustawienia szerokości: S, M i L oraz pełen zakres regulacji wysokości, dlatego zapewnia bezpieczeństwo dzieciom różnego wzrostu i wadze.

mifold ma homologację ECE R44.04 w Europie, ale ma też homologację w Stanach i Kanadzie. A co na temat podręcznego siedzonka awaryjnego sądzą testujące je mamy?

Recenzje testerów

Recenzja Ada o mifold - siedzonko

Ada

Gdy tylko zobaczyłam zgłoszenie do testów od razu pomyślałam "to coś dla nas !" Często podróżujemy samolotem, ponieważ tata chłopców pracuje za granicą. Więc pomyślałam, że MIFOLD będzie idealny. Jeden fotelik mniej do dźwigania :)

Właśnie w takich sytuacjach będziemy głównie korzystać z siedzonka. W trakcie testów nie mieliśmy okazji lecieć samolotem. Ale za miesiąc zabierzemy MIFOLD pierwszy raz ze sobą :).

Póki co idealnie sprawdził się, kiedy syn jechał z trenerem na turniej piłki nożnej. Zamiast przysłowiowo "tachać" standardowe siedzisko po prostu spakował do plecaka siedzisko MIFOLD. Rewelacja.

Jestem zachwycona przede wszystkim jego rozmiarem, tym że łatwo się je montuje. Że kiedy ja wezmę auto to nie muszę pamiętać o tym żeby wyciągnąć fotelik, bo w domu zostaje podręczne super siedzisko. Więc tata czy dziadek mogą zabrać młodego np na basen.

Do tego wykonanie siedziska jest naprawdę porządne. Materiały są nie dość, że przyjemne dla oka to i dobre jakościowo.

Kiedy pokazałam Krystianowi siedzisko MIFOLD zrobił wielkie oczy i powiedział: " Mamo - TO jest siedzisko ??? " odpowiedziałam Tak i będziemy je testować. "Ale super!! I jakie ładne, mogę je schować do plecaka!!! Będzie nam lżej jak będziemy latać do taty ...:)" . Mój mądry synek:)

Także jestem po prostu ZACHWYCONA przetestowanym produktem. Szczerze polecam innym rodzicom. Zwłaszcza tym podróżującym. RE-WEL-KA !!!!!

Moja ocena MIFOLD w skali 1-5:
a.Komfort użytkowania 5
b. Jakość wykonania 5+
c. Przydatność 5 (chociaż dałabym 6)
d. Łatwość montażu 4
e. Wygląd 5
W załączniku syn pakujący siedzisko samochodowe MIFOLD do plecaka przed turniejem :)
Ada i Krystian

Recenzja Agnieszka o mifold - siedzonko

Agnieszka

Moja córka chodzi do 1 klasy szkoły podstawowej i ma sporo zajęć pozalekcyjnych, na które jeździ z koleżankami.

Często jest tak, że albo ja zabieram dodatkowe dzieci do samochodu, albo któraś mama przygarnia moją córkę i zawsze największym problemem są foteliki, bo wiadomo - nikt nie wozi 4, żeby maksymalnie wykorzystać wolne miejsce w samochodzie, a przekładanie z jednego auta do drugiego to strata czasu i energii.

Ponadto często korzystam z pomocy rodziny przy odwożeniu lub przywożeniu córki ze szkoły, a wiadomo, że ktoś, kto nie ma dzieci nie wozi w samochodzie fotelika "na wszelki wypadek" - siedzonko MIFOLD rozwiązało wiele naszych problemów logistycznych.

Z mifold'a korzystamy w wielu sytuacjach - kiedy podwożę koleżanki córki na trening wykorzystuję siedzonko, żeby zabrać o jedno dziecko więcej.

Kiedy ktoś podwozi moją córkę - daję siedzonko, zamiast wymontowywać fotelik. Kiedy dziadkowie lub wujkowie chcą zabrać córkę na lody czy na szybkie zakupy - tak samo, daję siedzonko i nie muszę się szarpać z fotelikiem, który jest duży, ciężki i nieporęczny.

Zdecydowanie mifold zdobył nasze zaufanie. Jest banalnie proste w obsłudze, małe, lekkie, poręczne, mogę je schować w schowku albo dać córce do plecaka i mam pewność, że dzięki niemu moje dziecko jest bezpiecznie i przede wszystkim wygodnie przewożone, a pasy nie wpijają jej się w ciało.


Jakość wykonania na najwyższym poziomie! Elementy idealnie spasowane, bardzo dokładnie złożone, plastik twardy i wytrzymały, pasy dają poczucie bezpieczeństwa i gwarancję, że nie przetrą się po krótkim użytkowaniu, a samo siedzonko wygodnie wyściełane, żeby dziecko nie czuło dyskomfortu nawet po dłuższej jeździe.

Córka pokochała MIFOLD i zawsze jak tylko jest okazja - korzysta z niego. Pochwaliła się wszystkim koleżankom w klasie, że ma taki wynalazek i od razu kilka mam wyraziło zainteresowanie tym innowacyjnym produktem. Dla mnie największym plusem jest wielkość i waga siedzonka, która pozwala mieć je zawsze przy sobie.

Moja ocena:
a. komfort użytkowania - 5
b. jakość wykonania - 5
c. przydatność - 5
d. łatwość montażu - 5
e. wygląd - 5

Recenzja Dorota o mifold - siedzonko

Dorota

Zostałam wybrana do przetestowania fotelika samochodowego MIFOLD. Wzięłam udział, ponieważ mam dużo dzieciaków i małe foteliki są jak najbardziej wskazane. Praktycznie w trakcie testu wszystkie dzieci korzystały z tego fotelika.

Dzieci są w wieku 13,10.7 i 4 letnie bliźniaki.

Niezadowolony z niego był mój 10-letni syn, który jest chudy i ten fotelik go uwierał. Reszta była zadowolona. Najbardziej chyba 4 letnie bliźniaki, które mogły kręcić się na wszystkie strony.

Uważam że ten fotelik to super sprawa tyle tylko, że dla starszych i chudych dzieciaków nie jest naprawdę zbyt wygodny.

Plusem jest to też, że jest mały i można go dopasować do szerokości bioder dzieciaka nie jest taki szeroki jak normalny fotelik.

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: