reklama

Cotoons – Karuzelka nad łóżeczko

Nasza ocena: 

Karuzelka nad łóżko wykonana z dbałością o szczegóły i bezpieczeństwo najmłodszych charakteryzuje się trwałością, żywą kolorystyką oraz walorami edukacyjnymi. W ciągu dnia maluch może się nią bawić, wieczorem ukołysze go do snu.

Karuzelka zawiera:

Zabawka dostępna w dwóch kolorach: różowym i niebieskim. Do zasilenia potrzebuje baterii: pilot: 2 x AAA, lampka: 3 x AA. Nie są zamieszczone w zestawie.Wymiary: 46x22x57 cm.

Recenzje testerów

Recenzja Zuzanna o Cotoons – Karuzelka nad łóżeczko

Zuzanna

Generalnie testowana karuzelka przypadła naszemu synkowi do gustu, a co za tym idzie również nam jako rodzicom. Obawiałam się czy będzie w ogóle nią zainteresowany, ale wielkie oczy i otwarta z wrażenia uśmiechnięta buzia, które zobaczyliśmy w pierwszej minucie użytkowania rozwiały wszelkie wątpliwości.

Zabawka ma w sobie dużo uroku, jest estetycznie wykonana, a wyświetlane kolorowe wzory nadają pokoikowi dziecka magiczny klimat. Mamy zastrzeżenia do jakości dodawanego pilota, gdyż wymaga on dużej dokładności przy użytkowaniu (mamy inne zabawki z pilotem w podobnym przedziale cenowym i ich czujniki są bardziej wrażliwe).

Zdecydowaną zaletą jest możliwość wyłączenia muzyczki lub światełek co sprawdza się przy trudnościach z zasypianiem, gdy chcemy ograniczyć dziecku ilość jednoczesnych bodźców. Mankamentem odtwarzanych melodii są nagrania w zbyt krótkich pętlach, w związku z czym po kilku minutach przeciętny dorosły zaczyna się irytować powtarzalnością dźwięków.

Powyższe wady uważam za drobnostki, a ogólne wrażenie jakie zrobiła na nas karuzelka jest dobre.

Wiek dziecka: 3 m-ce +

Recenzja Anna o Cotoons – Karuzelka nad łóżeczko

Anna

Zabawka jest bardzo atrakcyjna wizualnie. Dziecko widzi zarówno kolory motylków jak i światełka. Zmienianie się kolorów wyświetlanych ogromnie interesuje dziecko.

Możliwość zmiany muzyczki też jest bardzo fajna. Zabawka jest stabilna i można zaufać, że dziecko w późniejszym czasie nie pociągnie i nie przewróci zabawki na siebie.

Wiek dziecka: 0+

Recenzja Maja o Cotoons – Karuzelka nad łóżeczko

Maja

Karuzela zaskoczyła nas pozytywnie. Jakość, wykonanie super. Światełka bardziej wyraźne od innych testowanych. Porusza się w bardziej interesujący sposób. Złożyłam ją sama. Pilot działa. Nie mogłabym chcieć więcej. Godna polecenia.

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: