reklama

Fisher Price Robot Movi

Nasza ocena: 

Interaktywny uczący robot od Fisher Price zachęci malucha do ruchu i nauki! Posiada 3 ekscytujące tryby gry i 6 gier do wyboru. Zabawy z alfabetem, Ruchy i kształty, Nauka i zabawa. Potrafi się poruszać w każdym kierunku! Robot Movi potrafi robić ponad 60 różnych minek! Uczy krytycznego myślenia i jednocześnie zachęca do ruchu i aktywności! Pomaga przedszkolakom rozwijać umiejętności słuchania i postępowania zgodnie z instrukcjami.

Co sądzą o nim babyboomowe dzieci?

Recenzje testerów

Recenzja Marzena o Fisher Price Robot Movi

Marzena

Zabawka solidnie wykonana, wśród każdego dziecka które miało z nim styczność budziła zainteresowanie. Ciekawe tryby zabawy każde dziecko znalazło coś dla siebie.

Ponadto zabawka poprzez zabawę uczy malucha kolorów, kształtów, liczenia. Robot wymusza w dziecku także ruch a to bardzo ważne, bo wiadomo dzieci teraz bardzo dużo siedzą czy to w szkole czy przed komputerem.

Grupa wiekowa podana przez producenta to 3-6l jednak Moviego testowały też młodsze jak i starsze dzieci. Dla młodszych dzieci poniżej roku zabawka była super kompanem do gaworzenia, dzieciaki obserwowały go z zaciekawieniem i nie raz po swojemu odpowiadały. Zaś starsze powyżej 7 lat doskonale odnajdywały się w jego świecie.

Moim zdaniem 3 latka testująca Moviego miała trudność ze zrozumieniem polecenia Movie za szybko dla niej mówił tak wiec polecam ją takim 5-6l ta grupa wiekowa najlepiej się z nim zabawi ;).

Dodam jeszcze, że zabawka jest solidnie wykonana! na prawdę porządne materiały nie wiem co by musiało się stać by robot uległ zniszczeniu wiem co pisze bo u nas już nie jedno przeżył :)
Wiek dziecka: 7l+

Recenzja Agnieszka o Fisher Price Robot Movi

Agnieszka

Zabawka pomimo niewielkich rozmiarów ma przeogromny potencjał. Dedykowana jest dzieciom w przedziale wieku 3-5(6) lat, ale w równym stopniu zaciekawiła i 3-latka i 6/7/8 latków (a i moja 4 miesięczna córeczka wodziła wzrokiem za poruszającym się świecącym robotem).

Do wyboru są trzy tryby zabawy: literki, kształty i aktywność ruchowa. Każdy z tych trybów zachęca dzieci do kreatywnego myślenia, wymaga skupienia na odpowiedzi, uczy słuchania i przestrzegania zasad. Co ciekawe, w trakcie zabawy nawet moja 8-latka łapała się na tym, że przeoczyła brak komendy, za którą robot ją upomniał.

Nie mam zastrzeżeń co do jakości wykonania zabawki, jest solidna i bezpieczna, jak na producenta Fisher Price przystało. Naprawdę pozytywnie zaskoczyła mnie bogata opcja zabawy, mobilność i mimika zabawki (co wspomoże mi naukę wyrażania emocji u mojej młodszej córeczki).

Moja starsza córeczka i odwiedzające nas dzieci pokochały Robota Movi. To prawdziwy mistrz zabawy!
Wiek dziecka: 8l+

Recenzja Joanna o Fisher Price Robot Movi

Joanna

Zabawka wykonana solidnie i ładnie. Przyciąga uwagę małych oczek :). Moje dzieci – 1,5 roku, 3 lata i 6 lat i bawią się Movim często. Szkoda, że ma trochę ograniczone funkcje, gdyż nie ma na przykład do każdej literki przyporządkowanego zwierzątka.

Moje starsze dziecko które ma sześć lat zna poszczególne wersje zabawy na pamięć co jest trochę słabe, bo nie ma zaskoczenia w zabawie tylko zaczyna się wkradać do zabawy monotonia.

Trochę mało rodzajów zabaw. Movi porusza się za to bardzo zabawnie i wnosi wiele radości na buźki dzieci.

Cena zbyt wysoka, gdyż patrzyłam w sklepie ile Movi kosztuje.
Wiek dziecka: 36 m-cy +

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: