reklama

Gry z serii Sówka Mądra Główka dla najmłodszych

Nasza ocena: 

Alexander - Sówka Mądra Główka Poleca to seria 12 produktów przeznaczonych dla najmłodszych z myślą o stymulowaniu ich rozwoju. Produkty są niezastąpioną pomocą dla rodziców, którzy chcą wprowadzić swoje dzieci w pasjonującą przygodę jaką jest wspólne poznawanie świata.  Rodzice najmłodszych dzieci dostali z tej serii 4 gry:

TABLICZKI MAŁE I DUŻE ZWIERZĄTKA
Zabawka nawiązuje swoimi ilustracjami do podstawowej relacji społecznej znanej maluszkowi jaką jest bliskość dziecka z matką. Zabawa polega na dopasowaniu elementów z małym zwierzątkiem do tablicy zawierającej ilustrację jego mamy. Dopasowanie poszczególnych elementów wymaga już podstawowej analizy kształtu i kierunku ułożenia wyjmowanego elementu.
Wiek: 18 m+    

TABLICZKI KOLOROWE
Produkt to 8 dwustronnych foliowanych tabliczek z grubej i sztywnej tektury. Na każdym z 16 obrazów przedstawione zostało zwierzątko w uproszczonej, syntetycznej  stylistyce ale z użyciem optymalnej gry kształtów i różnic kolorystycznych. Tak dobrana forma ilustracji znakomicie nadaje się do zabawy, w której dziecko powyżej pierwszego roku życia może rozwijać swą spostrzegawczość i percepcję wzrokową.
Wiek: 12 m+

PUZZLE WZORY KOLORY
Proste puzzle, które pozwalają najmłodszym na poznawanie kolorów, wzorów oraz faktur. Zadanie polega na przyporządkowaniu odpowiedniego koloru i wzoru do obrazka ze zwierzątkiem, rośliną lub rzeczą, która zawiera daną barwę lub wzór w swoim wyglądzie. Zadanie to pozwala najmłodszym ćwiczyć zdolność logicznego myślenia i wiązania ze sobą faktów. Sposób łączenia puzzli dostosowany jest do zdolności manualnych maluszków, których naturalnym odruchem jest zsuwanie ze sobą elementów.
Wiek: 18+

PUZZLE SUPER BUŹKI
Dwuelementowe puzzle składające się z tabliczki i wyciętego kółka z twarzą postaci. Prosty mechanizm umieszczania kółeczka w obrazku sprawia, że zabawka jest idealna już dla najmłodszych. Elementy można układać według wzoru, ćwicząc spostrzegawczość i kojarzenie lub według własnej fantazji, tworząc zabawne układy i rozwijając twórczość.
Wiek: 12 m+

PUZZLE 2-DZIELNE
Najprostsze puzzle dla maluszków dostosowane do ich wieku i zdolności motorycznych. Sympatyczne postacie zwierzątek zachęcają maluszka do zabawy. Elementy łączone są na zasadzie falki, co jest bardzo istotne dla dwulatka, który nie potrafi jeszcze „wciskać” elementów i jego naturalnym ruchem jest ich zsuwanie.
Wiek: 2+

KARTY ZGADYWANKI
Zabawka składa się z 32 obrazkowych zagadek skierowanych do najmłodszych. Wspólne wykonywanie zadań maluszka z opiekunem pozwala na poznawanie świata. Poruszane są zagadnienia z zakresu emocji, przyrody, zachowań zwierząt, elementów życia codziennego. Wiele zadań opiera się na spostrzegawczości. Część z nich uczy także percepcji przestrzennej.
Wiek: 2+

Oto ich opinie

 

Recenzje testerów

Recenzja Katarzyna o Gry z serii Sówka Mądra Główka dla najmłodszych

Katarzyna

Tabliczki Zwierzątka Sówka Mądra Główka
Synek bardzo jest zadowolony z zabawki. Uwielbia układać puzzle, i to bez przerwy. Nie wiedziałam, że takie puzzle sprawią u mojego dziecka radość i zainteresowanie.

Wiek dziecka: 6 m-cy +

Recenzja Joanna o Gry z serii Sówka Mądra Główka dla najmłodszych

Joanna

Tabliczki Kolorowe Sówka Mądra Główka
Otrzymaliśmy do testów osiem dwustronnych kolorowych kart, wykonanych z mega grubej tektury. Zapakowanych w solidną teczkę/kartonik z uchwytem do przenoszenia, co na pewno przyda się, kiedy Synek będzie już starszy.

Karty bardzo ładne, kolorowe z estetycznymi rysunkami zwierząt. Nie posiadają ostrych krawędzi, więc są bezpieczne dla młodszych dzieci. Pomimo określonego wieku 12m+, od samego początku cieszą się zainteresowaniem mojego 9-miesięcznego Synka.

Ich potencjał do zabawy będziemy odkrywać wraz z upływem czasu. Jestem bardzo zadowolona z możliwości testowania tego produktu, gdyż widzę, że karty dają wiele możliwości do wymyślania zabaw z dzieckiem i na pewno długo będą się cieszyły naszym uznaniem.

Wiek dziecka: 9 m-cy+

Recenzja Ewelina o Gry z serii Sówka Mądra Główka dla najmłodszych

Ewelina

Puzzle Wzory Kolory Sówka Mądra Główka
Puzzle wzory kolory sówka mądra główka są doskonałe dla dzieci do nauki kolorów. Puzzle są kolorowe, szybko przyciągają uwagę dziecka. Synek zwracał uwagę na kolorowe obrazki, z chęcią je oglądał oraz próbował dopasować dany obrazek do drugiej części, która pasowała do jego koloru.

Puzzle są wykonane z trwałego materiału, nie niszczą się, nie zaginają. Dziecko z łatwością może łączyć je w pary, na początek synek próbował połączyć kilka elementów w pary, a z czasem zwiększaliśmy ich ilość. Puzzle z łatwością można połączyć, są one bardzo pomocne w nauce rozpoznawania kolorów.

Wiek dziecka: 18 m-cy+

Recenzja Anna o Gry z serii Sówka Mądra Główka dla najmłodszych

Anna

Puzzle Super Buźki Sówka Mądra Główka
Puzzle wzbudzają zainteresowanie dziecka. Uczą spostrzegawczości oraz umiejętności dopasowania elementów.

Puzzle składają się z 12 tablic dwuelementowych, pozwalających na dowolne komponowanie buziek. Poprzez dopasowywanie dziecko wyrabia sobie zręczność manualna, z dnia na dzień układanie idzie coraz sprawniej.

Zabawa sprawia dużo radości za każdym razem jak córka ułoży buźkę cieszy się i bije brawo. Gra jest wspaniałą zabawą dla rodzica z dzieckiem a nawet rodzeństwa, uczy spostrzegawczości malucha.
Wiek 12+

Recenzja Edyta o Gry z serii Sówka Mądra Główka dla najmłodszych

Edyta

Puzzle 2-Dzielne Sówka Mądra Główka
U nas sprawdziła się w 100%. Fajna, budzi zainteresowanie u dziecka i chęć do szukania.
Wiek dziecka: 24 m-ce+

Recenzja Wioleta o Gry z serii Sówka Mądra Główka dla najmłodszych

Wioleta

Karty Zgadywanki Sówka Mądra Główka
Karty zgadywanki są bardzo solidnie wykonane. Bardzo ładne rysunki, przyciągające wzrok dziecka. Od razu zainteresowały synka. Chętnie przekładał je, układał na kupki, zgadywał nazwy zwierzątek.

Nie wszystkie pytania znajdujące się na kartach był w stanie odgadnąć, ale dojdziemy do tego. Najważniejsze dla mnie jest to że dzięki tym kartom możemy wspólnie się bawić, wspólnie spędzać czas. Dają one bardzo wiele możliwości zabawy, nie tylko odpowiadanie na pytania znajdujące się na kartach ale tez nazywanie zwierząt czy przedmiotów które na nich są, liczenie ich, nazywanie kolorów, grupowanie, sortowanie.

To bardzo wielofunkcyjna zabawka. Takie są najlepsze.
Wiek dziecka: 18 m-cy+

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: