reklama

Majorette samochodziki

Nasza ocena: 

Majorette to firma, którą znają wszyscy fani samochodów. Ich 7,5 centymetrowe autka są rozpoznawalne na całym świecie. Modele samochodów są wykonywane z wielką pieczołowitością, starając się jak najbardziej doskonale odwzorować pierwowzory.

Majorette Racing CarsMajorette Premium Cars, Majorette Street Cars

Dostępne marki: Alfa Romeo, Audi, Chevrolet, Citroen, Fiat, Ford, Jeep, Lamborghini, Mercedes-Benz, Opel, Porsche, Renault, Toyota, VW (18 rodzajów). bez napędu, 1:64, 7,5 cm

Auta posiadają amortyzatory, przezroczyste reflektory i ruchome elementy np. drzwi, klapy bagażników czy maski silników. W opakowaniu każdego modelu znajduje się ulotka kolekcjonerska prezentująca wszystkie modele.

Recenzje testerów

Recenzja Katarzyna o Majorette samochodziki

Katarzyna

Majorette Racing Cars
Autko, które synek dostał do testowania bardzo mu się spodobało. To wierna – mała kopia Suzuki, którą mały chłopiec może bawić się tak, jak tylko pozwoli mu na to jego wyobraźnia. Jest to typowy „resorak”, którego lubią wszyscy mali chłopcy.

Nie jest to innowacyjna zabawka, raczej taka która należy do tzw. „klasyki”, gdyż autkami, bawił się chyba już tata mojego syna – Juliana. Kreatywny chłopiec z pewnością będzie wiedział co z nią zrobić. Autko wykonane jest starannie i wygląda bardzo dobrze, ale nie wyróżnia się niczym szczególnym na tle tego typu innych zabawek.
Wiek dziecka: 5l +

Recenzja Izabela o Majorette samochodziki

Izabela

Majorette Racing Cars
Przede wszystkim spodziewałam się kilku autek, jak prezentowało się to na zdjęciu. Nie doczytałam, że do testów dziecko otrzyma tylko jedno.
Zabawka jest solidnie wykonana, dziecko chętnie się nią bawi.

Jest odzwierciedleniem prawdziwego samochodu. Można zbierać kolejne samochody do kolekcji. Ma ruchome koła, które łatwo poruszają się po różnych powierzchniach.

Myślę, że przyda się większa ilość autek i tor lub garaż do nich.
Wiek dziecka: 24 m-ce +

Recenzja Bożena o Majorette samochodziki

Bożena

Majorette Premium Cars
Mój synek bardzo lubi samochodziki niedużej wielkości, które może nosić w jednej rączce. Polubił zatem bardzo "Majorette Premium Car".
Model autka jest solidnie wykonany, ma otwierane drzwi co również jest atrakcją dla dziecka. Lubi zarówno nim jeździć jak i po prostu nosić go w rączce, mieć go przy sobie nawet w łóżku. Jest bardzo zadowolony z nowej zabawki
Wiek dziecka: 24 m -ce +

Recenzja Agnieszka o Majorette samochodziki

Agnieszka

Majorette Premium Cars
Nasza zabawka do testów to samochodzik resorak.
Synek zadowolony, bo otwierały się w nim przednie drzwi. Zabawka trwała, chociaż synek rzucał nim nie odpadła żadna z części.
Według mnie jest bardzo bezpieczna. Synek bardzo lubi się nim bawić, ponieważ odzwierciedla prawdziwy samochód. Zabawka bardzo solidnie wykonana ze wszystkimi detalami.
Polecam resoraki z firmy Majorette:)
Wiek dziecka: 4l +

Recenzja Piotr o Majorette samochodziki

Piotr

Majorette Street Cars
Dostaliśmy do testów samochodzik Majorette. Dołączył do kolekcji mojego syna. Wyróżnia się jednak tym, że jest bardzo solidnie wykonany, kolor zielony wyróżnia się pośród innych samochodów.
Chociaż synek testował go w ekstremalnych warunkach na torze wyścigowym nic się nie stało. Farba nie odprysła, koła czy inne części nie odpadły. Jak dla mnie bardzo fajna i solidna zabawka.
Jeśli rodzice obawiają się właśnie taki mały samochód kupić, bo być może odpadną małe części-to nie ma obawy-nie odpadają. Polecam firmę Majorette.
Wiek dziecka: 4l +

Recenzja Monika o Majorette samochodziki

Monika

Majorette Street Cars
Autko jest solidnie wykonane. Stanowi fajną alternatywę dla zabawy z dzieckiem, Rozwija rożne zmysły i umila czas spędzany razem z dzieckiem. Większa ilość aut pozwala stworzyć ciekawą zabawę. Syn uwielbia zabawę autkami. Gorąco polecam ten produkt.
Wiek dziecka: 24 m -ce +

Recenzja Anna o Majorette samochodziki

Anna

Majorette Street Cars
Zabawka przede wszystkim bezpieczna dla dzieci. Mimo, iż moja córka nieczęsto bawi się zabawkami dla chłopców, to autko urzekło ja głownie wyglądem!

Estetyka podczas zabawy ma dla nas duże znaczenie, głownie dlatego, iż moje dziecko nie ruszy popsutej, uszkodzonej zabawki. Jakość samochodzika pokazała, iż nawet mocne ,,drifty" nie są w stanie go uszkodzić. To już dla mnie sygnał, iż zabawka jest trwała i solidna.

Realne odbicie prawdziwego auta, dzięki czemu moje dziecko może nauczyć siebie i mamę nowych części samochodu.

Zabawka prosta w użytkowaniu, klasyk bez zbędnych przeróbek. Pozwala na wspaniałą zabawę i pokazuje dziecku, iż nie tylko zabawki za miliony gwarantują najlepszą zabawę. Cieszę się, że miałyśmy możliwość testowania właśnie tej zabawki, bo to świetna lekcja pokory i wartości w prawdziwym życiu. Zabawka na 5+
Wiek dziecka: 24 m -ce +

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: