reklama

Marko – zabawki dla niemowląt i maluszków

Nasza ocena: 

Firma MARKO od 1991r. dba  o bezpieczny, prawidłowy oraz wszechstronny rozwój noworodków, niemowlaków, przedszkolaków i uczniów. Nasi rodzice mogli przetestować produkty marki K's Kids  i uwaga, wszystkie oceniono na 5! Zobaczcie opinie!

Mówiąca Piłka 2w1
Mówiąca Piłka to doskonała rozwojowa zabawka dla dzieci już od 6 miesiąca życia. Mięciutka i wielofunkcyjna wydaje zabawne dźwięki, maluch nauczy się liczyć od 1 do 10, polskich polskich liter alfabetu i piosenek. Dzięki zabawce dziecko doskonali słuch, ćwiczy motorykę małą i dużą.
 
Przytulanki interaktywne Wayne i Julia uczą mówić.
Milutkie i mięciutkie zabawki z funkcją nagrywania. Lalki powtarzają wypowiadane słowa. Grają 4 wesołe melodie i kiwa głową w ich rytm, posiada funkcję nagrywania głosu i powtarzania nagrań w późniejszym czasie. Lalka zachęca do... słuchania, mówienia i reagowania.

Interaktywna Kostka - Muzyczna Farma
Barwna i interaktywna kostka edukacyjna. Bogactwo kolorów stymuluje zmysł wzroku. Faktura materiału pobudza zmysł dotyku, dziecko dotykając różnych tekstur ćwiczy chwytanie i ściskanie. Naciskanie ścianek kostki powoduje aktywowanie dźwięków - odgłosy zwierzątek, dzięki słuchaniu dziecko może nauczyć się rozpoznawać zwierzątka, które je wydają. Dodatkowe elementy to lusterko, gryzak i tasiemki z supełkami.

Kostka słuchaj, klaszcz, śpiewaj
Dzięki kostce słuchaj, klaszcz i śpiewaj Twoje dziecko stanie się małym muzykiem. Kostka jest wspaniałą zabawką rozwijającą u dzieci poczucie rytmu i muzyki. Kostka oferuje 6 różnych melodii. Tryb klaszcz - w tym trybie dziecko usłyszy 3 różne melodie, które zachęcają je do klaskania. Tryb śpiewaj - oferuje 6 wesołych piosenek wykonanych przez ludzi i zwierzęta, które zachęcają dziecko do wspólnego śpiewu.

Domek psa Patryka - sorter
Sorter jest bajecznie kolorowy, a jego kontrastowe barwy przyciągają uwagę maluszka. Zabawka uczy dopasowywania kształtów i rozpoznawania kolorów. Pozwala a ćwiczenie koordynacji małych rączek. Dzięki niej dziecko ćwiczy słuch, poznaje różne tekstury, ćwiczy zdolności motoryczne. Trenuje koordynację wzrokowo ruchową
Edukacyjne klocki - puzzle
Zestaw 12 tekstylnych sześcianów, wypełnionych elastycznym tworzywem, dzięki czemu są lekkie i miękkie. Na każdej ścianie klocka prezentowany jest inny materiał edukacyjny, każda funkcja jest wyróżniona innym tłem. Klocki pozwalają na rozwinięcie u dziecka zmysłu dotyku, percepcji wzrokowej dzięki ciekawej i bogatej kolorystyce, motoryki małej i sprawności manualnej, koordynacji wzrokowo-ruchowej.

Jestem Szefem - Dinozaur z piłeczkami
Niebieski dinozaur z 60 kolorowymi piłeczkami to zabawka, która daje dziecku poczucie samodzielności i władzy. Dzieci mogą rozpinać zamek znajdujący się na grzbiecie dinozaura, siadać w jego środku, czując się jak w basenie z piłeczkami. Ten niezwykły produkt w doskonały sposób wpłynie na rozwój zmysłów, motoryki i koordynacji wzrokowo-ruchowej każdego dziecka.

Pluszowa rybka - gra pamięciowa
Ryba Flippo jest cała pokryta kolorowymi łuskami o różnych fakturach. Różnorodność wzorów i materiałów rozwija zmysł dotyku, percepcji wzrokowej , motoryki małej i pamięci.

Uczący but
Ten but potrafi wiele. Grzechocze noskiem, szeleści językiem, odbija postać twego dziecka w lusterku na podszewce, posiada otwierany zamek i co najważniejsze pomoże twemu maluchowi w nauce wiązania sznurowadeł. Stymuluje zmysły i ćwiczy motorykę małą.

Recenzje testerów

Recenzja Joanna o Marko – zabawki dla niemowląt i maluszków

Joanna

Marko Przytulanka interaktywna Julia uczy mówić
Lalka wzbudziła zainteresowanie dzieci. Wyrywały ja sobie z rąk. Córka lubi tańczyć przy melodyjkach. Jest oczarowana lalka. Syn lubi nagrywać nasze głosy i je odtwarzać.

Uważam, ze to trafiona zabawka edukacyjna dla młodszych jak i starszych dzieci. Dzięki rożnym funkcjom szybko się nie nudzi. Materiał też trwały i łatwy w utrzymaniu czystości.
Wiek dziecka: 12 m-cy +

Recenzja Katarzyna o Marko – zabawki dla niemowląt i maluszków

Katarzyna

Marko Edukacyjne klocki - puzzle
Testowana zabawka jest świetnie wykonana, ma wiele opcji zabawy i dziecko jest nią bardzo zainteresowane. Dzięki możliwości różnych opcji zabawy możemy codziennie inaczej się bawić. Zabawka jest bezpieczna, bo jest miękka i nie ma plastikowych elementów. Dzięki niej dziecko może się wiele nauczyć.

Jest łatwa w utrzymaniu czystości, ponieważ jest z materiału wiec łatwo ja można wyczyścić. Kolory i wzory rozwijają potencjał synka. Fajne zobrazowanie liczb np motylki zachęca do zabawy. Łączenie zwierząt w pary świetnie pomaga również w mieszaniu par. Klocki są fajne, bo można z nich robić pojedyncze układanki jak i wspólnie wszystkie tworzą jeden obrazek.
Naprawdę są świetne.
Wiek dziecka: 9 m-cy+

Recenzja Ilona o Marko – zabawki dla niemowląt i maluszków

Ilona

Marko Kostka słuchaj, klaszcz, śpiewaj
Kostka słuchaj, klaszcz śpiewaj okazała się bardzo fajną zabawką. Mój niespełna 5 miesięczny syn przygląda się jej bardzo uważnie, myślę, że jak będzie już sam dobrze siedział zabawka będzie dla niego jeszcze atrakcyjniejsza.

Mi osobiście podoba się ona bardzo. Ogromną zaletą zabawki są jej zmienne funkcje. Gra aż 15 różnych melodii, co powoduje, że dziecko nie nudzi się szybko. Nawet moja 3.5 letnia córka jest zainteresowana kostką :)

Jedynym minusem jest to, że akurat w naszym egzemplarzu jedna piosenka się urywa, gra od nowa i tak w kółko. Poza tym jest ok, zabawka jest bezpieczna dla dziecka, kolorowa i myślę, że spełnia swoje najważniejsze zadanie, czyli bawi :) A w dodatku uczy co jest oczywiście dodatkowym atutem. Mechanizm jest dobrze schowany, kostka nie jest mocno głośna, co też jest na plus :)
Wiek dziecka: 3 m-ce +

Recenzja Iwona o Marko – zabawki dla niemowląt i maluszków

Iwona

Przytulanka interaktywna Wayne uczy mówić
Wayne uczy mówić jest zabawką, która wzbudziła zachwyt całej naszej rodziny. Jest świetnie wykonana, łatwa do utrzymania w czystości, jej wygląd wzbudza zainteresowanie dziecka. Jednak tym, co najbardziej nam się spodobało jest to, że Wayne jest zabawką, która może towarzyszyć naszemu synkowi przez dłuższy czas, ponieważ ma kilka możliwości zabawy.

Staś ma 6 miesięcy i w tej chwili najbardziej interesują go melodyjki, które są wgrane w pierwszym programie. Na uwagę zasługuje fakt, że brzmią bardzo przyjemnie, nie są za głośne jak w innych zabawach, synek się ich nie boi, słucha z przyjemnością, a ich uruchomienie jest stosunkowo proste nawet dla takiego malucha, jak on.

Na kolejnych etapach rozwoju dziecka nadal można korzystać z tej zabawki. Nasz synek uwielbia czytanie bajek, a Wayna można wykorzystać i do tego nagrywając coś w programie nr 3.
Drugi program jest fantastyczny dla dziecka, które zaczyna mówić- powtarzanie pojedynczych słów czy całych zdań jest fantastyczną opcją. To, co uważam za dodatkowy atut, to różnorodne tony głosu Wayna - każdy z członków rodziny brzmi inaczej.
Zabawka w naszym przekonaniu jest fantastyczna.
Wiek dziecka: 6 mcy +

Recenzja Natalia o Marko – zabawki dla niemowląt i maluszków

Natalia

Pluszowa rybka - gra pamięciowa
Otrzymana przez nas rybka sprawdziła się doskonale. Syn ma 8 mcy i od początku wzbudziła jego zainteresowanie. Najpierw zabrał się za opakowanie - bardzo smaczne najwyraźniej:)

Potem w ruch poszła sama rybka - synek chętnie miętosił w palcach szeleszczące łuski o różnych fakturach, odkrywał obrazki pod nimi, ciumkał gryzaki i miękkie elementy.

Ogromnym plusem jest to, że zabawka posłuży nam jeszcze dobrych kilka miesięcy. Kiedy synek podrośnie, będziemy wykorzystywać ją chociażby do gry w memory:)
Wiek dziecka: 6 mcy +

Recenzja Weronika o Marko – zabawki dla niemowląt i maluszków

Weronika

Marko Interaktywna Kostka - Muzyczna Farma
Podoba mi się to, że kostka jest wielofunkcyjna. Gryzak i lusterko przyciągają maleństwo jak magnes. Jest wiele szeleszczących elementów o różnych fakturach, które stymulują rozwój mózgu dziecka.

Grające melodyjki zachęcają do tańca. Obrazki zwierząt pomagają w uczeniu się odgłosów, jakie wydają, a wielokolorowość zabawki w uczeniu się kolorów. Świetnym pomysłem był mięciutki uchwyt, dzięki któremu córcia przenosi zabawkę wygodnie tam, gdzie chce.

Całość jest świetnie wykonana, mocna, nie do popsucia. Zabawka ma funkcje, które sprawiają, że dziecko od noworodka, do dwulatka włącznie znajdą w niej coś dla siebie
Wiek dziecka: 12 m-cy +

Recenzja Agnieszka o Marko – zabawki dla niemowląt i maluszków

Agnieszka

Marko Mówiąca Piłka 2w1
Zabawka ma różne warianty zabawy i przez to nadaje się dla młodszego i dla starszego dziecka. Mój 6 miesięczny syn bawił się nią turlając i uderzając. Przy wyłączonym dźwięku doskonale sprawdziła się również jako przytulanka do spania.

Synkowi bardzo podobały się odgłosy wydawane przez piłkę. W tej chwili jest jeszcze za mały na naukę literek i liczenie, ale na to też przyjdzie pora. Uważam, że piłka doskonale się przy tym sprawdzi.

Piłka jest mięciutka i przyjemna w dotyku. Jest bardzo dobrze wykonana
a przez co bezpieczna dla dziecka. Przy tym jest kolorowa, ma dużo różnych obrazków, co sprawia, że dziecko się nią interesuje.
Wiek dziecka: 6 mcy +

Recenzja Patrycja o Marko – zabawki dla niemowląt i maluszków

Patrycja

Marko Uczący but
Zabawka, która miałam możliwość testowania jest naprawdę fajna. Jest edukacyjna a zarazem kolorowa i zachęca dzieci do zabawy.

Uczy dziecko wiązać sznurówki, zapinać guziki i zamek. Dodatkowa ma lusterko co bardzo podoba się mojej rocznej córce. a starszy syn 3 latek nauczył się wiązać sznurówki

Uważam ze zabawka jest bardzo starannie zrobiona i bezpieczna. Jestem bardzo zadowolona.
Wiek dziecka: 36 m-cy +

Recenzja Adriana o Marko – zabawki dla niemowląt i maluszków

Adriana

Jestem Szefem - Dinozaur z piłeczkami
Mikołaj testował dinozaura Szefa firmy Marko. Już od momentu wyciągnięcia paczki (nie rozpakowanej) widać było jego żywe zainteresowanie zabawką. Po rozpakowaniu i wsypaniu do środka Szefa piłeczek nastąpił istny szał radości :)

Mikołaj od razu znalazł się w środku i bawił piłeczkami. To że zabawka wzbudza u niego tak pozytywne emocje jest dla mnie najważniejsze:) .

Ponadto zabawka jest wykonana solidnie, a do tego jest po prostu piękna. Mnóstwo żywych kolorów i różne faktury użytych materiałów to dodatkowy atut. Szef zajmuje mojego synka na naprawdę długi czas zważywszy na to, że jest on bardzo żywym dzieckiem i ciężko go czymś zająć. A jednak Dino szef sobie poradził.

Dziękuję za możliwość przetestowania oraz serdecznie polecam innym rodzicom czy dziadkom dla ich pociech :)
Ada i Mikołaj:)

Wiek dziecka: 12 m-cy +

Recenzja Marlena o Marko – zabawki dla niemowląt i maluszków

Marlena

Domek psa Patryka - sorter
fantastycznie sprawdza się przy zaburzeniach integracji sensorycznej, bo zabawka posiada wiele faktur wydaje różne dźwięki i ma różne kształty.
Wiek dziecka: 12 m-cy +

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: