reklama

Strażak Sam. Remiza strażacka z figurką

Nasza ocena: 

Remiza strażacka z figurką. Otwierana remiza strażacka zapewni zabawę na wiele sposobów. Zawartość zestawu: otwierana remiza strażacka, 2 pary otwieranych drzwi, figurka Steela z ruchomymi rękoma, nogami i głową i zdejmowany kask), akcesoria do pomieszczeń, licen-cja strażaka do wycięcia z opakowania. Wymiary: 41 x 33 cm. Zasilana bateriami: 4 x AAA/R03+2 x AAA/R03 (dołączone).

Co na temat Strażaka Sama sądzą mali testerzy?

Recenzje testerów

Recenzja Agnieszka o Strażak Sam. Remiza strażacka z figurką

Agnieszka

Strażak Sam. Remiza strażacka z figurką
My testowaliśmy Remizę Strażaka Sama, bardzo ciekawa zabawka, wykonanie perfekcyjne, elementy odpowiednie dla wieku, łatwość składania dzięki zawartej instrukcji. Pobudzająca wyobraźnie, kreatywne myślenie, rozbudzająca manualnie.
Bardzo dużo dodatkowych elementów. Długi czas moje dziecko bawiło się, gasząc pożary
Wiek dziecka: 5l +

Recenzja Malwina o Strażak Sam. Remiza strażacka z figurką

Malwina

Strażak Sam. Remiza strażacka z figurką
Zabawka przyszła w częściach. Dziecko 4,5-letnie nie jest w stanie jej złożyć samo. Elementy należy łączyć na wcisk, jednak żaden z nich nie został nieomylnie montażu.
Remiza jest kolorowa, ma wiele elementów oraz efekty świetlne i dźwiękowe, co pozwala na długą zabawę.
Niestety, jakość nie jest idealna. Płotek odpada przy najmniejszym poruszeniu, natomiast brama wyjazdowa która daje sygnał nie zawsze się domyka, oraz samoczynnie otwiera, co denerwuje dziecko.
Mimo wad, syn bardzo polubił nową zabawkę i chętnie po nią sięga.
Wiek dziecka: 4l +

Recenzja Ewa o Strażak Sam. Remiza strażacka z figurką

Ewa

Strażak Sam. Remiza strażacka z figurką
Mieliśmy szczęście testować remizę strażacką strażaka Sama. Wraz z remizą otrzymaliśmy figurkę kapitana. Remiza jest dość sporych gabarytów i ma wiele elementów dzięki którym zabawa jest ciekawsza. Począwszy od stolika z krzesłami po węże strażackie.

Obserwując zabawę dzieci mogłam zauważyć, że powielają sytuację z bajki bawiąc się remizą. Dużą radość sprawiły też efekty świetlne dźwiękowe, które włączają się przy otwieraniu drzwi oraz po naciśnięciu ”alarmu” w jednym z elementów. Zabawka mimo dużych gabarytów nie zajmuje dużo miejsca, gdyż można ją złożyć, a elementy schować w środku.
Wiek dziecka: 4l +

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: