reklama

Wissper – Lalka interaktywna

Nasza ocena: 

Wissper Lalka interaktywna, wiernie oddaje wygląd niezwykłej bohaterki oraz wypowiada jej głosem trzy zdania w języku polskim: „Oczy zmróż! Wissper z pomocą przychodzi już”, “Sz! Sz! Sz! Jestem Wissper. Rozumiem co mówisz. Jak masz na imię?”, „Chodź tu i pomóż!”.

Możesz czesać jej włosy. Ma ruchome rączki i nóżki. Rączki są zginane w łokciach, jedną z nich wykonasz charakterystyczny dla Wissper gest przyłożenia paluszka wskazującego do ust. Wraz z lalką „przeniesiesz się” w odlegle, egzotyczne krainy, a po niezwykłych wyprawach uspokoi Cię swym delikatnym głosem i utuli do snu. Wysokość lalki: 34 cm.

Recenzje testerów

Recenzja Anna o Wissper – Lalka interaktywna

Anna

Lalka interaktywna Wissper wzbudziła wielkie zainteresowanie w córce prze kilka pierwszych dni. Dzięki ciekawym funkcjom, które fajnie sprawdziły się w zabawie mogła przenieść się w baśniowy świat.

Ruchome ręce i nogi niewątpliwie uatrakcyjniają zabawę. Oczywiście na początku córka była zachwycona zabawką, jednak po paru dniach zainteresowanie zmalało i lalka zaczynała się jej nudzić.

Dla mnie, jako mamy – zabawka posiada zdecydowanie za mało funkcji edukacyjnych. Na plus przemawia nauka kilku języków – dziecko może poznać pierwsze obcojęzyczne zwroty i zaskoczyć przyjaciół – jednak, jak na swoja dość wygórowaną cenę to niewielki plus.

Jak podaje opis możemy czesać Wissper włosy – oczywiście sprawdziliśmy to i niestety podczas czesania lalce zaczęły wypadać włosy (dość dużo), dlatego nie polecamy rozczesywania.

Wspomnę jeszcze o walorach estetycznych i tutaj mogę przyznać wielki plus za idealne odzwierciedlenie bohaterki, jej wygląd – piękne oczy, kontury, brwi, ubiór. Również materiał z którego została wykonana lalka – mocny plastik bardzo wytrzymały i odporny na wstrząsy jest wielką zaletą.

Nasz ogólna ocena niestety nie będzie najwyższa – mamy kilka uwag o których wspomniałam – cena, mogłaby być nieco niższa.

Wiek dziecka: 6l.+

Recenzja Karolina o Wissper – Lalka interaktywna

Karolina

Wissper jest bohaterką jednej z popularnych bajek. Rozmawia ona ze zwierzętami, przenosi się do ich krainy i pomaga im rozwiązywać różnorodne problemy.

Lalka interaktywna Wissper jest idealną kopią bajkowej dziewczynki. Wykonana jest z solidnego plastyku, ma piękne kruczoczarne włosy zaplecione w warkocze i duże zielone oczy.

Jej nogi i ręce są ruchome, a jedna z dłoni ułożona jest w sposób pozwalający na wykonanie charakterystycznego dla Wissper gestu przyłożenia palca wskazującego do ust.

Ubranko Wissper wykonane jest z przyjemnej tkaniny, zapinane jest z tyłu na rzep, dzięki czemu można bez trudu je zdjąć i, w razie potrzeby, wyprać.

Na nogach lalki znajdują się duże żółte, plastykowe kalosze, które również można zdjąć (co konieczne jest, gdy chcemy rozebrać lalce spodenki).

W zestawie z zabawką znajdują się torebka, którą Wissper ma zawsze przewieszoną przez ramię oraz instrument, na którym bohaterka gra, fletnia pana.

Na brzuszku Wissper znajduje się przycisk, po którego naciśnięciu usłyszymy cztery znane fanom bajki zdania: „Oczy zmruż! Wissper z pomocą przychodzi znów”. „Jak masz na imię?” „Jestem Wissper, rozumiem co mówisz”, „Przyjdź tu i pomóż”.

Przyłożenie palca wskazującego prawej ręki lalki aktywuje kolejną funkcję, charakterystyczne „szumienie”. Lewa ręka Wissper przystosowana jest do trzymania fletni pana, która to przyłożona do ust lalki wybrzmiewa melodię.

Na plecach lalki znajdują się dwa przełączniki. Pierwszy z nich umożliwia włączenie/wyłącznie Wissper lub ustawienie trybu testowego. Drugi pozwala na ustawienie języka, w którym lalka ma się porozumiewać. Do wyboru mamy aż pięć języków.

Tyle teorii, czas na praktykę.

Z wielkim zapałem zabrałyśmy się do testowania zabawki. Moje testerki (2-letnia Zosia i 5-letnia Michalina) z niecierpliwością wyczekiwały aż lalka zostanie rozpakowana i będą mogły wreszcie dostać ją w swoje rączki.

Pierwsze wrażenie lalka robi bardzo dobre. Każdy element jest doskonale wykonany, a Wissper, którą mamy w rękach, wygląda dokładnie jak ta w telewizorze. Żadna z dziewczynek pierwszego dnia nie chciała wypuścić lalki z rąk.

Kolejne dni były już mniej entuzjastyczne, a lalka co raz częściej „leżała w kącie”. Wypowiadane w kółko te same zdania stały się nużące, przez co sama zabawa lalką nie była już ekscytująca.

Słowem podsumowania, czy polecam lalkę? Samo wykonanie lalki jest perfekcyjne, co zachęca do jej zakupu. Jednak tak niewielka ilość funkcji tej interaktywnej lalki raczej nie zapewni dziecku radości na dłuższą chwilę.

Wiek dziecka: 5l +

Recenzja Joanna o Wissper – Lalka interaktywna

Joanna

Moja córeczka testowała Wissper Lalkę interaktywną od Simby. Mała uwielbia lale tak więc ta wywołała jej zachwyt gdy tylko ją ujrzała. Lalka jest duża, ma piękne, błyszczące włosy spięte w 2 warkoczyki. Miły wyraz twarzy i śliczne oczka oczarują każdą dziewczynkę.

Wissper ma także fajne akcesoria: w zestawie jest flet, dzięki któremu lalka gra melodie, a także torebka. Ponadto gdy ruchomą rączką przyłoży palec do ust wydaje dźwięk taki sam jak postać Wissper w bajce, a po naciśnięciu brzuszka mówi zdania z bajki.

Córeczka pokochała ją i tak oto Wissper podróżowała z nami nawet autem. Jest to lalka solidna, porządnie zrobiona. Jedyny minus jaki odkryliśmy to buty Wissper – niestety podczas intensywnej zabawy buty same odczepiają się z nóżek.

Poza tym lalka jest świetna a każda dziewczynka będzie zachwycona nią. Gorąco ją polecamy!

Wiek dziecka: 24 m-ce +

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: