reklama

Wissper – zestaw z koniem Herbertem i strojem dla lalki

Nasza ocena: 

Wissper - Zestaw z koniem Herbertem i strojem dla lalki (Świat natury). Koń Hubert uwielbia marchewki, pociągnij za ogon „do siebie”, a on posłusznie sięgnie po smakołyk. Zamontowany magnes ułatwi Ci nakarmić konia, ale uwaga możesz się ubrudzić.

Hubert zadbał, by Wissper mogła się przebrać, dlatego dołączone są tu sukieneczka, nakrycie głowy i buty dla lalki Wissper 23 cm. Zawartość zestawu: koń Hubert, strój, nakrycie głowy i buty dla lalki 23 cm, 2 marchewki, wiaderko. Wymiary konia: 28x20 cm.

Recenzje testerów

Recenzja Ewelina o Wissper – zestaw z koniem Herbertem i strojem dla lalki

Ewelina

Zabawką, którą testowała moja 3-letnia córeczka jest Wissper zestaw z koniem Herbertem i strojem dla lalki. Pierwsze wrażenie po otrzymaniu zabawki było bardzo pozytywne, ładna kolorystyka oraz świetne wykonanie.

Mojej córce zaświeciły się oczy jak tylko zobaczyła zabawkę, ponieważ uwielbia bajkę Wissper. Zabawka jest jak najbardziej atrakcyjna dla dziecka.

Zestaw składa się z figurki konia Herberta z zapinanym siodłem, wiaderka, dwóch marchewek, beli siana oraz stroju, czapki i butów dla lalki. Poszczególne elementy zestawu są bardzo starannie i solidnie wykonane.

Figurka jest odpowiedniej wielkości, wystarczająco duża, łatwo ją utrzymać w czystości. Nie ma ostrych elementów, krawędzie są delikatne i nie ma opcji aby maluch zrobił sobie nim krzywdę. Zabawka bardzo dobrze odzwierciedla postacie z bajki, a wszystkie szczegóły są starannie namalowane.

Działanie zabawki jest proste i nie sprawia dziecku problemów. Kiedy dziecko przekręci ogon konia do góry, schyla on głowę, chwyta i utrzymuje marchewkę w pysku, a to dzięki zastosowaniu magnesów. Ogon przekręca się w lekki sposób, każde dziecko sobie z tym poradzi.

Magnetyczna funkcja konia sprawia, że zabawka jest bardzo ciekawa i widać jak sprawia radość dziecku – córka zawsze się przy tym śmieje i cieszy, że nakarmiła konika.

Zabawka stymuluje wyobraźnię i rozwija kreatywność, gdyż dzieci mogą się cieszyć odtwarzaniem własnych niezwykłych przygód Wissper i jej przyjaciela konia Herberta.

Wszystkie elementy zestawu umożliwiają ekscytującą zabawę m.in. karmienie konika, przebieranie Wissper kiedy się ubrudzi podczas pracy na farmie, zakładanie siodła, sadzanie lalki na konia i nauka jazdy.

Córka tworzy własne scenki z bajki, które zaczyna od słów „Oczy zmróż Wissper z pomocą przychodzi już” Wszystko staje się możliwe i zależy wyłącznie od wyobraźni dziecka.

Zabawka rozwija także sprawność manualną poprzez zapinanie siodła na konia oraz kasku na głowę lalki. Te czynności wyrabiają sprawność dłoni i palców, a także uczą cierpliwości.

Fajną opcją jest możliwość rozbudowywania świata Wissper poprzez inne zestawy.

Po tygodniu zabawy mogę stwierdzić, że zabawka skupia uwagę dziecka na dłuższy czas, wzbudza jej zainteresowanie i uśmiech. Córka bardzo lubi się bawić otrzymaną zabawką.

Podoba mi się to, że zabawka pobudza fantazję i wyobraźnię u dziecka. Jak już wspominałam córka uwielbia bajkę Wissper i dużą frajdę sprawiła jej możliwość obcowania ze swoimi ulubionymi bohaterami.

Dawno nie widziałam jej czymś tak pochłoniętej. Każda fanka bajki Wissper będzie zachwycona.

Wiek dziecka: 36 m-cy +

Recenzja Kinga o Wissper – zestaw z koniem Herbertem i strojem dla lalki

Kinga

Zabawka bardzo interesująca. Konik ma funkcję „łapania” pyszczkiem marchewek co bardzo radowało dzieci.

Zabawka wykonana bardzo ładnie oraz dokładnie. Z dobrych, wytrzymałych materiałów. Widać w nich dbałość o każdy element.

Zabawki inspirowały dzieci do różnorodnych zabaw. Wymyślały różne scenariusze zabaw. Bardzo fajne jest to że można łączyć elementy. z innych zestawów i zmieniać lalce ubrania oraz buty. Lalka bogata w zestaw ciekawych akcesoriów.

Wiek dziecka: 8l+

Recenzja Marta o Wissper – zestaw z koniem Herbertem i strojem dla lalki

Marta

Cudowna postać z ulubionej bajki z granatowymi włosami uczesanymi w warkocze. Ma duże śliczne, zielone oczy i uroczy uśmiech, który powoduje chęć sięgania po nią.

Ubrana w pomarańczową koszulę, niebieską sukienkę i żółte buty zyskuje bardzo w oczach dzieci. Zwłaszcza, że każda z części garderoby jest zdejmowalna.

Lalka ma żółtą torebkę pełną skarbów, a w niej: flet na którym gra przyzywając zwierzęta, lornetka, lusterko, szczotka i aparat w kształcie motylka. Obok lalki jest jej przyjaciółka pingwinek Peggy.

Lalce można zmieniać fryzurę, przebierać. Ma ruchome ręce i nogi, sama potrafi siedzieć nie przewracając się. Trochę gorzej z postawą pionową, lalka nie stoi samodzielnie (czasem w odpowiednim ustawieniu przez b krótką chwilę stoi).

Estetycznie wykonana, ładna i przez niewielki rozmiar praktycznie towarzyszy nam bardzo często. Nawet podczas snu ;)

Odpowiednia w moim mniemaniu od 3 do 8 lat. Wiernie odwzorowuje bajkową bohaterkę.

Wiek dziecka: 4l +

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: