reklama

Kule grzechotki Bam Bam i mata z piłeczkami Playgro

Kule grzechotki Bam Bam i mata z piłeczkami Playgro

Nasza ocena: 
 Jakość wykonania
 Bezpieczeństwo zabawki
 Wygląd
 Funkcjonalność

Do rąk babyboomowych mam, a właściwie ich pociech, trafiły zabawki od Eurotrade. Dziewczyny miały możliwość przetestować:
Kule z grzechotką Bam Bam czyli idealną zabawkę edukacyjną dla dziecka od 6. miesiąca życia. Skonstruowano je tak, że wpływają na rozwój wielu zmysłów, między innymi słuchu, wzroku oraz zdolności motorycznych. Wykonane z miękkiej i plastycznej gumy, z regularnymi otworami, w pełni pozwalają małym rączkom na chwytanie, ugniatanie, turlanie oraz potrząsanie.

Matę z piłeczkami Playgro. Mata doskonale usprawnia rozwój zdolności motorycznych i manualnych dziecka. Dodatkowo wprawia je w dobry nastrój dzięki motywowi graficznemu, który jest inspirowany stylem plażowym. Kolorowe i żywe postaci oraz wzory działają na wyobraźnię poznawczą oraz stymulują percepcję wizualną. Najważniejsze cechy zabawki: 30 kolorowych kul, 3 kieszenie dla ich wygodnego przechowywania, 4 różne stacje aktywności piłek.

Zarówno jakość, funkcjonalność, wygląd i bezpieczeństwo produktu mamy oceniły na PIĄTKĘ! Poznajcie uzasadnienia:

Recenzje testerów

Recenzja Anna Trybus o Kule grzechotki Bam Bam i mata z piłeczkami Playgro

Anna Trybus

Testowaliśmy razem z synkiem żabkę nam bam bam. Zabawka przypadła mu do gustu ze względu na gumową powierzchnię, odbijającą się od podłogi.

Grzechotka, sprawia radość za każdym razem gdy znajduje się w zasięgu rąk mojego synka. Lubi zabierać ją w podróże, gdyż z najlepszym przyjacielem chce się spędzać najwięcej czasu!

Recenzja Ewelina Pikuła o Kule grzechotki Bam Bam i mata z piłeczkami Playgro

Ewelina Pikuła

Produkt jest fantastyczny. Przyciąga uwagę malca wielobarwnością. Kula jest bezpieczna i wykonana z materiału świetnej jakości. Doskonała do zabawy w domu, na spacerze czy ogrodzie. Zabawka jest niezwykle funkcjonalna. Test zdała na 6!

Recenzja Magdalena Lewoń o Kule grzechotki Bam Bam i mata z piłeczkami Playgro

Magdalena Lewoń

Kolorowa mata z piłeczkami Playgro - zagościła u nas już kilka tygodni temu. Główną testerką jest roczna Zosia.

Początkowo mata interesowała ją dosłownie na chwilę i córeczka się nudziła nią. Jednak pewnego dnia Zosia miała małych gości i wtedy to było prawdziwe szaleństwo...

Trójka maluchów siedziała wewnątrz i przerzucała kuleczki i bawiła się zabawkami z narożników! Wtedy postanowiliśmy dokupić piłeczek, bo 30, które są w zestawie to fajna opcja dla kogoś kto nie chce bałaganu. Jednak, gdy dorzuciliśmy kolejne 200 to mata stała się wspaniałym basenem z piłeczkami!

Tu jesteśmy na instagramie
https://www.instagram.com/p/BlbHSmNFVCx/?taken-by=magdalena.lew
Od tego momentu dziecko się w niej zakochało. Podoba nam się w niej to, że w porównaniu do zwykłych basenów daje dodatkowe możliwości! Każdy narożnik to dodatkowa opcja zabawy, piłeczki mogą być wyrzucane, turlają się, albo wpadają do środka...

Mi najbardziej podoba się konstrukcja zabawki, bo kiedy Zosia wychodzi z niej, to boki tak się zaginają, że nie ma możliwości, by piłeczki wypadały za nią. Dlatego spokojnie można dosypać tam dodatkową porcję!

Recenzja Barbara Bezubik o Kule grzechotki Bam Bam i mata z piłeczkami Playgro

Barbara Bezubik

Mata spełnia swoje zadanie w 100%. Jest kolorowa co sprawia, że maluszek jest nią zainteresowany. Świetne połączenie zabawy i nauki w jednym - takie jest moje zdanie.

4 różnorodne zabawy wewnątrz i świetny schowek na piłeczki zachęca dziecko do zabawy - liczymy i mówimy kolory. U nas sprawdza się w różnych zabawach.

Polecamy z całego serca i dla młodszych i dla starszaka, który znajdzie tam coś dla siebie. Mata jest bezpieczna i na pewno chętnie polecę ją innym mamom, które dbają o bezpieczeństwo i zabawę w jednym. Tu test na instagramie https://www.instagram.com/p/Bmi0Iv_lo8y/

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: