reklama

Niania elektroniczna z kamerą EyeOn™ Baby

Nasza ocena: 

Rodzinę produktów EyeOn™ Baby zaprojektowano, by zwiększyć bezpieczeństwo i komfort rodziców oraz ich dzieci. Te małe urządzenia wyposażono w najnowocześniejszą technologię i funkcje, które pokocha każdy rodzic. Są tu czujniki temperatury, ruchu i płaczu, natychmiastowe powiadomienia i podgląd dziecka nawet w całkowitej ciemności.

3 użytkowniczki babyboom.pl w ramach Ogólnopolskiego Testu Produktów dla Niemowląt miały możliwość przetestowania niani elektronicznej z kamerą EyeOn™ Baby. Oto ich opinie

Recenzje testerów

Recenzja Marzena Krawczyk o Niania elektroniczna z kamerą EyeOn™ Baby

Marzena Krawczyk

Przede wszystkim bardzo chciałbym podziękować za możliwość przetestowania tego świetnego urządzenia. Korzystamy z niego bardzo dużo i w wielu sytuacjach.

Szczególnie bardzo przydaje się teraz latem, gdy chcemy zrelaksować się na tarasie z rodziną i nie biegać ciągle z piętra na piętro by sprawdzić czy aby na pewno nasza dziewczynka się nie obudziła.

Często wyjeżdżamy też do babci, która ma piękny ogródek małą wrzucamy do łózka babci a my wszyscy grillujemy kąpiemy się w basenie czy po prostu odpoczywamy.

Bardzo przydatna funkcją są też cichutkie i uspokajacie melodyjki które możemy załączyć z każdego miejsca nawet z drugiego końca miasta

Na uwagę zasługuje również jakość obrazu która jest wręcz fenomenalna! zdjęcia wychodzą idealne, obraz bez najmniejszych zastrzeżeń.

Jakość obrazu jest też bardzo dobra nocą!

Ten produkt polecam wszystkim nowoczesnym rodzicom, którzy bardzo cenią sobie wygodę i nowoczesne rozwiązania! Na pewno się nie zawiedziecie.

My z tą kamerką nie rozstaniemy się przez długi czas nawet jak nasza mała dziewczynka już stanie się wielką dziewczyną!

PS. Jedyny minus to brak aplikacji na WindowsPhone!

Recenzja Anna Markiewicz o Niania elektroniczna z kamerą EyeOn™ Baby

Anna Markiewicz

Kamera spełniła moje wszystkie wymagania. Termometr jest dokładny i przydaje się podczas pory kąpania. Kabel jest długi, co pozwala na umiejscowienie kamery w odpowiednim miejscu.

Jedynie dźwięk dochodzi z kilku sekundowym opóźnieniem, ale to mi aż tak bardzo nie przeszkadza. Ważniejszy jest obraz, który jest jak żyleta:)
Niania EyeOn Baby jest fantastycznym urządzeniem, dzięki któremu rodzice mogą czuć się spokojni o bezpieczeństwo swoich pociech.

Możliwość podglądania poczynań dziecka przez telefon komórkowy przydatna jest zwłaszcza, kiedy zostawiamy maluszka z nianią i chcemy być pewni, że wszystko jest tak jak być powinno. 

Recenzja Karolina Pastuszak o Niania elektroniczna z kamerą EyeOn™ Baby

Karolina Pastuszak


Niania robi bardzo dobre wrażenie wizualne. Ma nowoczesny design i można ją spersonalizować zakładając niebieskie lub różowe elementy, które dołączone są do zestawu.

Wygląda solidnie, a po włączeniu wypełnia pokój delikatnym światłem – takim przy którym dziecko bez najmniejszego problemu zaśnie, a rodzic nie nabije sobie guza wychodząc na paluszkach. Nianię można zamontować dwojako – ułożyć na jakimś meblu w podstawce lub przykręcić do ściany uchwyt i dzięki temu widzieć większą powierzchnię.

Żeby odbierać obraz na komórce trzeba ściągnąć specjalną aplikację, co nie jest skomplikowane. Tak samo zresztą z obsługą aplikacji – jest intuicyjna i bajecznie prosta.

Nie tylko pozwala dostosować urządzenie pod kątem na przykład jasności czy dźwięku, ale również informuje nas, ile razy niania wykryła ruch i dźwięk. W oczy rzucają się również dwie ikonki pozwalające nam nagrywać filmy i robić zdjęcia – te funkcje są nieocenione, jeśli zostawiamy dziecko pod czyjąś opieką.

Jakość obrazu w obu dostępnych rozdzielczościach jest fantastyczna! Wszystko widać bardzo wyraźnie, nie umknie nam nawet najmniejszy ruch – chociaż przy wyższej rozdzielczości ruch się trochę zacina. I tutaj nasuwa mi się kolejna funkcja, która jest bardzo użyteczna: niania informuje nas komunikatami wysyłanymi na komórkę o tym, że wykryła ruch lub dźwięk, więc nie ma potrzeby ciągłego spoglądania na ekran, kiedy nasze maleństwo śpi. 

Dla mnie zbawienne okazały się odtwarzane przez nianię melodyjki. Do tej pory moje dziecko usypiało przy śpiewanych przeze mnie kołysankach i nie było taryfy ulgowej nawet kiedy miałam chore gardło. Teraz zasypia przy melodyjkach granych przez nianię i ma z tego frajdę. Jedyny minus jest taki, że dźwięk urywa się nagle.

Nie ma powolnego ściszania, więc jest ryzyko, że zasypiające dziecko się wybudzi. Wśród melodyjek brakuje mi też białego szumu, takiego który można regulować za pomocą telefonu lub takiego, który sam się aktywuje, kiedy niania wykryje ruch.

Niania posiada czujnik temperatury, który przydaje się, jeśli dziecko się „odkopuje”. Wiemy na odległość jak wygląda sytuacja i nie niepokoimy malca niepotrzebnymi wizytami, które mogą go obudzić. Urządzenie poinformuje nas również jeśli temperatura nadmiernie wzrośnie lub spadnie. 

Kolejną fajną funkcją jest dwukierunkowy dźwięk, dzięki któremu możemy na odległość porozmawiać z dzieckiem i je uspokoić.

Jeśli chodzi o jakość połączenia to bywa z tym różnie. Nieraz obraz się zatrzymuje, a ja nie jestem tego świadoma, dopóki nie wejdę jeszcze raz w tryb podglądu. Zdarza się również, że dostaję na telefon komunikat, że niania się rozłączyła. Niestety nie udało mi się odkryć, dlaczego tak się dzieje.

Po przeprowadzeniu testu i podsumowaniu wszystkich plusów i minusów mogę z czystym sumieniem polecić Nianię EyeOn Baby każdemu rodzicowi, który lubi „trzymać rękę na pulsie”. Żadne inne urządzenie tego typu nie da nam możliwości kontrolowania sytuacji z dowolnego miejsca na świecie. To nie tylko niania z kamerą, ale urządzenie wyposażone w szereg funkcji, które mają zapewnić naszemu dziecku maximum bezpieczeństwa.

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: