Kolaktaza na kolkę - opinie rodziców

Kolaktaza na kolkę - opinie rodziców

Kolaktaza to dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego w postaci kropli, przeznaczony do stosowania u niemowląt w stanach przejściowych dolegliwości trawiennych, powodowanych nietolerancją laktozy zawartej w pożywieniu. Łagodzi tymczasowe problemy z trawieniem i pomaga skrócić godziny płaczu wywołane dolegliwościami kolkowymi, często występującymi u dzieci.

Oto opinie rodziców, których maluszki przyjmowały produkt Kolaktaza.

 

Bernadeta

Po zastosowaniu kropli Kolaktaza zauważyłam znaczną poprawę u mojego dziecka. Objawy kolki zostały złagodzone a dziecko było wyraźnie spokojniejsze. Podoba mi się sposób aplikacji kropelek, które wystarczy dodać do mleka i podać dziecku.Polecam Kolaktazę wszystkim mamom i ich maluszkom, bo naprawdę działa.

Bożena

Moje dziecko od samego początku miało kolki, mimo, że karmiłam piersią, trzymałam się rygorystycznie diety, to kolki nie mijały, dziecko prężyło się i płakało niemal całymi dniami.

Na szczęście dostałam do przetestowania Kolaktazę, już po drugim użyciu zauważyłam poprawę; dziecko płakało coraz mniej, coraz więcej jadło, więcej spało i co raz lepiej przybierało na wadzę. Kolaktaza działa, jest naprawdę skuteczna. Polecam.

 

Monika

Podawałam te krople synkowi, bo bardzo cierpiał na kolkę. Przyniosły widoczną dla nas rodziców ulgę ;).

Dziecko jest spokojne i zasypia sobie zadowolone, bez krzyków i płaczu. Jestem z nich bardzo zadowolona!

 

Barbara

Witam, mój synek miewał codziennie bóle brzuszka, które nie dawały mu spać ani w dzień ani w nocy.

A po Kolaktazie w kropelkach (już po 3 dawce) bóle prawie ustąpiły. Mały śpi dużo lepiej, a my razem z nim. Już prawie nie płacze, co nas bardzo cieszy :)

 

Beata

Muszę przyznać że Kolaktaza działa lepiej niż zwykłe preparaty na kolkę. Dla dzieci z nietolerancją laktozy jest wybawieniem.

 

Elżbieta

Podając synkowi Kolaktazę jego problemy z brzuszkiem zniknęły na dobre.

Jestem zadowolona z działania preparatu, ponieważ próbowałam już wielu innych i nic nie pomagało. Kolaktazę poleciłam też znajomej mamie :)

 

 Sylwia

Jestem zadowolona z produktu dziecko nie miewa już częstych bólów brzuszka spowodowanych kolkami, jest radośniejsze i spokojniejsze.

 

Izabela

Na razie stosujemy preparat kilka dni, ale już widać, że dolegliwości brzuszkowe zmniejszyły się. Mam nadzieję, że teraz będzie tylko lepiej!

 

 Daria

Dzięki Kolaktazie jest naprawdę lepiej, dolegliwości kolkowe znacznie się poprawiły i rzadziej występują.

 

Kornelia

Moje pierwsze dziecko miało z początku bardzo duże problemy z kolkami, strzelającymi zielonymi kupami, czasami niemożliwością zrobienia kupki, mimo tego, że była ona rzadka. Próbowałam wtedy wielu kropli na kolki, jednak nic nie działało, dopiero jak córka miała 3,5 miesiąca lekarz stwierdził, że to może być nietolerancja laktozy. Kupiłam w aptece krople na nietolerancję laktozy (innej firmy) i stał się cud. Minęły kolki, problemy z kupkami i ze spaniem. Przy drugim dziecku użyłam już preparatu Kolaktaza, gdyż wiedziałam, że sytuacja może się powtórzyć. To był strzał w dziesiątkę. Dopiero teraz wiem, co to jest cieszyć się z macierzyństwa. Dziecko nie ma kolek, ładnie robi kupki, jest spokojne, dobrze śpi. Polecam wszystkim gorąco te krople. Warto próbować wszystkiego, by ulżyć dziecku i sobie;)

 

Natalia

Efekty zadowalające, dziecko spokojniejsze, bez problemu połyka odpowiednią dawkę, łagodzi objawy kolek. Polecam produkt.

 

Katarzyna

Moim zdaniem to całkowicie bezpieczny i godny polecenia produkt. Wyeliminował kolki, nie mamy już żadnych problemów.

 Basia

Kolaktaza jest bardzo dobrym środkiem na dziecięce problemy z kolką, szybko przynosi ulgę jest bardzo łatwa w aplikacji.

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: