reklama

Chcesz zostać Tatą? Noś bokserki. Tak wynika z badań.

Od dawna podejrzewano, że bielizna, którą noszą mężczyźni może mieć wpływ na jakość ich spermy. Teraz to pewne. Jeśli chcesz mieć dzieci zadbaj żeby twój główny sojusznik był wolny i nieskrępowany;) A tak na poważnie.

Przez rok  obserwowano 500 mężczyzn. Skupiono się na bieliźnie, którą wybierają i badano jakość ich nasienia. Według badań, panowie, którzy nosili w ciągu dnia bokserki i nocą sypiali nago mieli o 25% niższy poziom uszkodzonego DNA w nasieniu, w  porównaniu do mężczyzn wybierających obcisłe slipki.

“Jakość nasienia jest związana z noszoną przez mężczyzn bielizną"- powiedziała główna badaczka Katherine Sapra z Amerykańskiego Narodowego Instytutu Zdrowia Dziecka i Rozwoju Człowieka.  

Już od jakiegoś czasu wiadomo, że plemniki nie lubią wysokiej temperatury, a noszenie obcisłej bielizny i spodni; gorące kąpiele oraz siedzący tryb pracy sprzyjają przegrzewaniu jąder. W wyniku tego nasienie ma gorszą jakość.  Dlatego…zadbaj o płodność.

Jeśli chcesz zostać tatusiem zadbaj o komfort swoich jąder, a jeśli chcesz w niedługim czasie zostać mamusią  biegnij do sklepu po bokserki.
źródło

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: