reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze dzieci rozrabiaki

U nas ucierpiały już ze 3 telefony komórkowe i 2 piloty TV :baffled: ;-)
Amelka również namiętnie wynosi brudy z kosza na pranie....ostatnio przyniosła Babci majtki jak mieliśmy gości :baffled::-D
 
reklama
U nas Małgosia potrafi pobić w stratach samego Lolka, który jest strasznym psotnikiem, a starszy od Małgosi o 3 miesiące;-)
Nasza lista strat:
- obgryziony telefon
- obgryzione i popsute zabawki Lolka
- wywalona ziemia z kwiatków
- zjedzone kawałki książek i dokumentacji Tomka

Wywalanie brudnych rzeczy z kosza to standard, jak tylko Małgosia dostanie się do łazienki:-p
 
Ale macie wesolo dziewczyny:-D:-D:-D
Julka raczej nie jest w stanie nic tak konkretnie nabroic bo mam ja na oku (o co w kawalerce nie trudno;-):-p>
otwiera szafki ale zaraz na nia krzycze;-)i mowie ze nie wolno to zostawia i idzie dalej...
pilota i komorki od poczatku chowane i bardzo ZABRONIONE....zawsze mnie to u kolezanki wkurzalo jak Kuba bawil sie jej telefonem i pozniej chcial moja...takze teraz sama swojej nie pozwalam na to....
a jedno czego nie moge jej oduczyc to rozbieranie komputera na czesci...:sorry2::cool:
 
Ala też namiętnie wyrzuca ziemię z kwiatków,niby boczkiem,boczkiem nie patrzy i udaje,że idzie po coś innego,a jak jest blisko,to rzuca się jak dzikus do tego kwiatka;)
 
moje kochane dziecko wysłało dziś smsy za 30 zł :baffled:
mądra mamusia dała dziecku telefon (zablokowany!), aby go chwilę czymś zająć i spokojnie mu zmienić pieluchę ;-)

30 zł poszło na WOŚP, więc wybaczyłam :-p:-)

A to dobre :-D:-D:-D

Jenni dzisiaj nawet malo rozrabia najadla sie kociego pokarmu i wylaciagnela mi kabel z telefonu
 
reklama
Do góry