reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wychowawczy urlop.... macierzyński... i sprawy poważne

nasz syn zameldowany u ojca tzn na adresie ojca bo to on bedzie sie rozliczac z nim jako ojciec samotnie wychowujacy dziecko, bo ja nie pracuje a dosc sporo mozemy dostac kasy za malego

O Ty "wyrodna" matka w takim razie będziesz w sugestii tych urzędasów. :rofl2:
Bosko to brzmi: ojciec samotnie wychowujący dziecko.:-D:-D:-D

a meldować dziecko można i u ojca i u matki, ale pod adresem matki jest meldowane automatycznie a żeby zameldować u ojca chyba oboje rodzice muszą iść do urzędu
chyba nic nie poknociłam:sorry2:

Aguś, prawdę powiadasz. Dziecko z automatu zameldowane jest gdzie matka. A jak ma być inaczej to trzeba się przespacerować po urzędach.:sorry2:
 
reklama
O Ty "wyrodna" matka w takim razie będziesz w sugestii tych urzędasów. :rofl2:
Bosko to brzmi: ojciec samotnie wychowujący dziecko.:-D:-D:-D



Aguś, prawdę powiadasz. Dziecko z automatu zameldowane jest gdzie matka. A jak ma być inaczej to trzeba się przespacerować po urzędach.:sorry2:

no spodziewam sie ze tak bedzie hihi, choc chcialabym zostac z dziecckiem , do stycznia od stycznie moge isc na staz ale to chyba tak kolorowo ni jest :( pewne jak znajda cos dla mnie to msuze isc na rozmowe czy chce czy nie
 
a jak jest z urlopem opieka nad dzieckiem, czy tatus moze wziasc jelsi dziecko jest zameldowane na tym adresie co tata i dziecko "jest" na tate rejestrwane ubezpiecozne itd itp ?
 
U nas Mały jest ubezpieczony właśnie u mego M. i to On będzie brał opiekę.

acha, dziekuje za info, bo u nas jest tak ze ja nie pracuje, nie jestesmy małzenstwem a młody jest zameldowany razem z losiem na jednym adresie ja jeszcze u rodzicow do lipca nastepnego roku gdzie slub brac bedziemy , i zastanwialam sie jak jest z ta opieka?

ai wiem ze sa 2 dni z okazji urodzenia dziecka i ponoc 2 dni nad opieka takie 100% płatne i do wykorzystania ?! - dobrze mowie ?



Iwon -no bosko brzmi Ojceiec samotnie ..... hihi
 
Tak Kasiu, w przeciągu roku są 2 dni do wykorzystania. I one nie przechodzą na następny rok. Ojciec dziecka ma 2 dni wolnego- okolicznościowy urlop- za urodzenie dziecka.
 
Dziewczyny ja ma kolege , ktory jest samotnym ojcem, a matka dziecka ma zasadzone placenie alimentow!! Tylko ich nie palaci. Jak synek byl maly wyszla z domu na jeden dzien i jzu nie wrocila.
Samotny ojciec jest fajny :-):-):-):-)
 
I jeszcze powiesz mi że jest najwspanialszym ojcem na świecie??:confused::confused: Daj mi adres do niego:-D:-D:-D:-D Musze się dowiedzieć jak zmienić własnego chłopa.
 
I jeszcze powiesz mi że jest najwspanialszym ojcem na świecie??:confused::confused: Daj mi adres do niego:-D:-D:-D:-D Musze się dowiedzieć jak zmienić własnego chłopa.

musisz wyjsc z domu na jeden dzien hihi ;]


dziewcyzny gdzie moge znalesc info o tym uropie opiekunczym kotry bierze tata, u mojego chlopa w pracy powiedzieli ze jemu takie cos nie przysluguje !bo jemu powiedzieli ze skoro ja nie pracuje to sie jemu nie nalezy. No ale przeciez on moze powiedziec ze dzieckiem sie opieknunka zajmuje a on nie ma ze mną kontkatu no nie? bez sensu to troche co oni robią, u jego w pracy z mila chęcią PIP bym na nich naslala, bo tez nie chca zwrocic kasy za okulary choc ustawowo jest ze musi zaklad zworcic kase jezeli pracownik spedza wiecej niz 4 godizny dziennie przy komputerze !
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry