Babyboomowa ankieta. Pomóż nam się rozwijać

Babyboomowa ankieta. Pomóż nam się rozwijać

Dzień dobry wieczór.
Czasami proszę o niewiele, ale tym razem o bardzo dużo. Stworzyliśmy ankietę, żeby dowiedzieć się jak najwięcej o twoich potrzebach i żeby rozwijać BB w tym kierunku, który ma największy sens. Bo po co mamy robić jakieś niepotrzebne rzeczy, kiedy można się skupić na czymś, co jest istotne. Przechodząc do sedna.

reklama

Proszę kliknij i wypełnij BB ankietę

Ona zajmuje jakieś, hmm... 10  - 15 minut. Okna z gwiazdką są obowiązkowe, a te bez już nie. Niestety po włączeniu zauważyłam, że wkradł się w jednym pytaniu błąd i trzeba podać nazwisko eksperta, jeśli nie masz pomysłu wpisz xyz. Na pytania otwarte możesz odpowiedzieć 2-3 wyrazami, albo długim opisem. Zależy jak i na czym ci zależy.  Wiem też, że jeśli pozostawisz ją na dłużej otwartą, to może się zamknąć.

Mam okropny kłopot, ponieważ potrzebuję, żeby do 29.02 wypełniło ją przynajmniej 500 osób, a 5.03 ją zamykamy. Ostatnio (prawię dekadę temu), kiedy robiliśmy ankietę dotyczącą babybooma wypełniło ją 1500 osób w tydzień. Mam nadzieję, że tym razem też się uda. W tobie nadzieja i w przynajmniej pozostałych 499 osobach.

Co oferuję w zamian? Moje serducho i zaangażowanie oraz obietnicę, że będziemy dalej działać, bo widzimy jak ważne jest forum i ile osób korzysta z portalu. Dlatego się nie poddajemy :) A jak masz jakieś uwagi, których nie da się zamieścić w ankiecie, albo czujesz, że chcesz coś robić dla naszej babyboomowej społeczności - po prostu napisz do mnie :) Anna Ślusarczyk

 

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: