reklama

reklama

Kreatywne patyczki

Czy pamiętacie lody Bambino? Ja je uwielbiałam, zarówno w okresie dziecięcym jak i nieco później ☺ Pamiętam taki czas, kiedy każdy lodowy patyczek odkładałam do pudełka, żeby po czasie „zbiorów” móc z nich coś zrobić. A były to przeróżniaste rzeczy.

Śmieszne ludziki, domki, ramki... Dziś jest nieco łatwiej, gdyż nie trzeba pochłonąć niezliczonej ilości lodów, żeby uzbierać kolekcję, ponieważ można je po prostu kupić. Ba! Oprócz standardowych drewnianych, dostępne są również patyczki o fikuśnych kształtach, różnych rozmiarach i kolorach! Do celów handlowych nazwane są „kreatywnymi patyczkami”. Dlaczego? Mam nadzieję, że moje podpowiedzi na ich wykorzystanie potwierdzą, iż nadana im nazwa jest w pełni słuszna. Zerknijcie cóż za różności można z takich patyczków przygotować.

Przykłady rzeczy, które można utworzyć wykorzystując patyczki:
1.    domek
2.    ramka na zdjęcia
3.    różnej maści ludziki
4.    gry i zabawy /kolory, liczby, cyfry, kształty/
5.    samoloty

A jeśli nie mamy patyczków kreatywnych, równie świetnie można się zorganizować wykorzystując do zabawy zwykłe kijki ☺ Czyż ta rodzinka nie wygląda sympatyczne?

A skoro już zaprosiliśmy do zabawy klamerki, to je trochę wykorzystamy w następnym poście, w którym opowiem Wam co można jeszcze z nich wyczarować ☺ jeśli jesteście ciekawi, zapraszam☺

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: