Zróbmy razem coś fajnego! Konkurs z marką Alexander

Zróbmy razem coś fajnego! Konkurs z marką Alexander

Wspólne spędzanie czasu to fantastyczna sprawa. Podczas wolnego popołudnia można pójść na spacer, upiec ciasteczka, obejrzeć ulubioną kreskówkę lub zagrać wspólnie w planszówkę. Najlepiej familijną, która wzbudza wiele radości, emocji i wywołuje salwy śmiechu. Z pewnością każdy z was ma patent na takie popołudnie – leniwe, radosne i pełne miłości oraz rodzinnego ciepła.

Weź udział w konkursie

Pochwalcie się waszym sposobem na rodzinne spędzanie wolnego czasu. Napiszcie, co najbardziej lubicie robić razem i wygrajcie super nagrodę, jedną z gier i zabaw marki Alexander:  Origami 3D – Jednorożec,  Gorący ziemniak Misz Masz, Moja na Górze - Junior,  Mały Konstruktor – Straż Pożarna i  Sport&Fun – Sportowe Zabawy.

Spośród zgłoszeń wybierzemy 10 osób. Powodzenia!

Origami 3D – Jednorożec

Origami 3D to seria zestawów kreatywnych do samodzielnego tworzenia trójwymiarowych rzeźb z papieru. Zastosowanie opatentowanego kształtu z wyraźnie wytłoczoną linią zgięcia sprawiło, że w trzech prostych ruchach możemy wykonać podstawowy moduł, który posłuży do stworzenia arcydzieła.

Wszystkie moduły składa się identycznie, a następnie łączy ze sobą bez użycia kleju tworząc figurkę. W zestawie znajdziemy bardzo szczegółową instrukcję, która krok po kroku przeprowadzi nas przez proces tworzenia.

Dla tych którzy są wzrokowcami, stworzona została także instrukcja wideo, w której sama projektantka serii San San Oo prezentuje poszczególne etapy składania modelu.

Bez kleju! Bez wycinania! Jeszcze nigdy stworzenie czegoś tak pięknego nie było tak proste!

Gorący ziemniak Misz Masz

Gra Gorący ziemniak Misz Masz, która zawojowała rynek gier planszowych i sprzedała się w setkach tysięcy egzemplarzy w nowej odsłonie. Doskonale sprawdzi się zarówno jako gra rodzinna jak i gra imprezowa.

Niesamowita mechanika gry, która sprawia, że doskonale bawić się będą przy niej wszyscy, niezależnie od wieku, upodobań, temperamentu. Zasady gry są bardzo proste i każdy gracz przyswoi je w zaledwie kilka minut.

Moja na górze - Junior

Gra rodzinna Moje na górze - Junior z fantastycznymi rekwizytami w postaci plastikowych łapek.
 

Co ma wielkie oczy? Strach? Wieloryb? Kot ze Shreka? Rozwiązań jest milion, wszystko zależy od twojej wiedzy, pomysłowości i … refleksu! Dlaczego? Odpowiadając, kładziesz swoją łapkę na stosie innych.

Każda dobra odpowiedź, jakiej udzielisz, przesuwa Cię na górę stosu. Każda odpowiedź rywala – spycha Cię w dół. Kto będzie na górze w tym huraganie pomysłów? Sprawdź to na własnej… ŁAPCE! (pytania zawarte na kartach dopasowane do wieku młodszych uczestników zabawy).

Mały Konstruktor – Straż Pożarna

Mały Konstruktor – Straż Pożarna to rarytas dla wszystkich wielbicieli pojazdów uprzywilejowanych. Jeden z trzech modeli ukochanej serii wszystkich malców. Zestaw do samodzielnego montażu, rozwijający zdolności manualne oraz wyobraźnię przestrzenną.

Każdy model składa się z elementów metalowych o różnej wielkości i kształtach, a także jest wzbogacony kolorowymi elementami z tworzyw sztucznych. Dzięki dołączonemu zestawowi narzędzi, można zbudować wyjątkowy pojazd zgodnie ze wskazaniami instrukcji lub wedle własnej wyobraźni. To idealny wstęp do rozbudzenia w dziecku pasji inżyniera. Zabawka która łączy pokolenia, zachęcając do wspólnego majsterkowania. Po złożeniu pojazd może służyć zarówno do zabawy jak i być eksponowany w celach kolekcjonerskich.

Sport&Fun – Sportowe Zabawy

Sportowe Zabawy to wspaniała, ogólnorozwojowa zabawa dla całych rodzin. Świetna propozycja na aktywne spędzanie wolnego czasu oraz jako pomoc przy organizowaniu rodzinnych spotkań czy imprez urodzinowych.

Zawarte w opakowaniu woreczki gimnastyczne, duże worki do skakania, łyżeczki i piłeczki sprawdzą się zarówno w indywidualnej rywalizacji, jak i rodzinnych turniejach. Zawarte w opakowaniu atrakcje zapewnią masę emocji i przyprawią o salwy śmiechu. Spędzony wspólnie czas będzie odskocznia od codzienności i wspaniałą zabawą, a ruchowe ćwiczenia zapewnią prawidłowy rozwój dziecka i zachęcą najmłodszych do aktywnego wypoczynku oraz pomogą w budowaniu pozytywnych relacji, bo przecież nic tak nie zbliża jak wspólna zabawa.
 

Hurraaaa! Oto nagrodzone osoby

 • Martyna Janczewska
 • Justyna Dzierżawa
 • Renata Mazoń
 • Agnieszka Kostrzewa
 • Ewa Dulińska
 • Diana Filipowska-Barczyk
 • Katarzyna Szynowska
 • Edyta Kaczmarek
 • Tomasz Lizurej
 • Agnieszka Janiszewska-Biskup
   

 

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: