reklama

reklama

Rynia - miejsce idealne dla mam i małych dzieci

Idealnym miejscem do spędzenia wolnego czasu z małymi dziećmi jest ośrodek wczasowy/pensjonat w miejscowości Rynia.

W tym miejscu spędziłam z moim synkiem Przemkiem, obecnie 3 latkiem cudowne chwile.

Ale od początku. Będąc w ciąży z moim maleństwem, poznałam za pomocą internetu grupę fajnych babek, czyli przyszłych mam dzieci, które miały urodzić się w lutym 2004 r. I tak całą ciążę, jak i po porodzie, na forum Luty 2004, poznawałyśmy się. Zaprzyjaźniłyśmy się całymi rodzinami - jest nas ok 40 z całej Polski i nasza internetowo wirtualna przyjaźń trwa już 4 lata.

Oczywiście nasze wirtualne spotkania nam nie wystarczały więc postanowiłyśmy - w 2005 roku - po raz pierwszy spotkać się, gdzieś w centralnej Polsce. Po długich dyskusjach i poszukiwaniach, najbardziej odpowiedniego miejsca dla rodzin z małymi  dziećmi znaleźliśmy ośrodek/pensjonat w miejscowości Rynia. I to był strzał w dziesiątkę!

To jest idelane miejsce dla rodzin z dziećmi.Pokoje dostosowane do pobytu z dziećmi, z łazienkami, przestronne, czyste i zadbane. Do dyspozycji miałyśmy dużą salę zabaw dla dzieci wyposażoną w materacy itp. która była idealna w pochmurny dzień. Teren ośrodka to dużo miejsca do zabawy dla dzieci, zieleń przestrzeń, plac zabaw mnóstwo atrakcji. Bardzo blisko plaża - z piaskiem idealne miejsce do zabaw. A wiec było tam wszystko czego potrzebowaliśmy. I do tego super kuchnia! Maluchy się zajadały.

I tak co roku spotykamy się w takim gronie. Teraz czeka nas kolejna wyprawa, ale już w czwórkę, bo Przemuś stał się starszym bratem 17.04 i ma siostrzyczkę Basię  :)

Oto strona internetowa opisująca wszelkie zalety tego ośrodka.

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: