reklama

reklama

11 najpiękniejszych zabawek z drewna

Masz dość krzykliwych, plastikowych zabawek, które co roku lądują pod choinką? Pięknie wykonane, klasyczne zabawki z drewna również mogą być atrakcyjne dla Twojego malucha! Ponadto są bardziej wytrzymałe, wspaniale rozwijają wyobraźnię i nie stanowią zagrożenia dla środowiska. 

Obejrzyj galerię pełną pomysłów na piękny i ekologiczny prezent!

Jeż układanka drewniana, Janod

Układanka drewniana jeż francuskiej marki Janod to zabawka edukacyjna stymulująca i pobudzająca rozwój dziecka. Zabawka rozwija kreatywność, zdolności manualne, wyostrza zmysł koncentracji, uczy rozróżniania kolorów oraz pomaga w nauce cyferek. Zabawa polega na dopasowaniu cyferek z kolorowych elementów do liczby kropek na podstawie.

Klocki drewniane dla dzieci - Drewniana farma

Drewniana farma to wymarzona zabawka dla wszystkich ciekawskich świata dzieciaków! Zestaw składa się z 13 drewnianych elementów. Całość przedstawia farmę i wszystko, co jest z nią związane. Całość zapakowana w estetyczne pudełko i dealnie nadaje się na prezent.

Zabawka rozwija kreatywność i wyobraźnię dziecka, pełniąc zarazem rolę edukacyjną, gdyż pozwala bliżej poznać codzienne życie na farmie.

Drewniana rajdówka z królikiem, Plan Toys

Zabawka wykonana jest z ekologicznego materiału PlanWood® - odzyskanych w procesie obróbki drewna kauczukowego drobin i wiór. Prasowane pod wysokim ciśnieniem

PlanWood® odznacza się wyjątkową trwałością, a dzięki organicznemu barwieniu całego materiału nie odbarwia się i jest odporne na zabrudzenia. Zabawka zapakowana w tekturowy, kolorowy kartonik.

Mini kuchnia - Kids Concept

Kuchnia do zabawy, skandynawskiej marki Kids Concept. Drewniana zabawka jest świetną propozycją dla dzieci w wieku powyżej 3 lat, które chętnie pomagają w kuchni. Zestaw zawiera kuchenkę z garnkami i zlewozmywaka oraz akcesoria kuchenne. Całość jest starannie wykończona i bezpieczna w użytkowaniu. Zabawa zestawem rozwija zdolności ruchowe oraz wyobraźnię dziecka. Zabawka inspiruje dzieci do kreatywnej zabawy.

Scratch, Toc - Toc Przebijanka Sowa

Toc Toc - Przebijanka Sowa to cudowna zabawka, która pomoże dzieciom rozwinąć zdolności motoryczne i koordynację ręka-oko.

Produkt wykonany z drewna warstwowego. 4 kulki oraz młoteczek wykonany są z drewna brzozowego.  

Drewniany Chodzik - Plan Toys

Wózek-pchacz amerykańskiej firmy Plan Toys jest nie tylko atrakcyjną zabawką, ale i pięknym elementem wystroju wnętrza, ponieważ wygląda świetnie i stylowo.

Z takim pomocnikiem nauka chodzenia i trening samodzielności to pestka. Pomysłowa i nieskomplikowana konstrukcja jest doskonałą zachętą do odkrywania nowych możliwości dziecka, a zabawka jest bardzo pomocna w rozwoju jego kreatywności.

Drewniany domek dla lalek z patio - GOKI

Drewniany domek dla lalek z patio formy GOKI oferuje wiele otwartych przestrzeni do samodzielnej aranżacji, co z pewnością ucieszy wszystkie dzieciaki uwielbiające tak zabawy scenariuszowe, jak i samodzielne kreowanie domowych wnętrz,.

Zestaw składa się z dwupiętrowego domku w uroczej, delikatnej kolorystyce.

Wymiary zabawki 81 x 45 x 62 cm

 

Pchacz Kruk - zabawka do pchania, Goki

Drewniana zabawka - zwierzątko do pchania rozwija koordynację ruchową, uczy rozpoznawania zwierząt i kolorów. Bawi i uczy, zachęca do samodzielności.

Idealna towarzyszka spacerów - zarówno po mieszkaniu, jak po podwórku. Największą radość sprawia dzieciom pomiędzy 1. a 2. rokiem życia.

Drewniany wózek dla lalek. Szara budka

Drewniany wózek to fantastyczna zabawka, która pozwala maluchowi wejść w rolę opiekuna lalek i maskotek. 

Zabawka jest wykonana z drewna pomalowanego w różne odcienie szarości, co nadaje całości klasyczny wygląd. Koła są osadzone na metalowych osiach i pokryte gumą, dzięki czemu świetnie sprawdzają się w każdych warunkach, zarówno na przechadzkach, jak i w mieszkaniu.

Drewniany wózek do pchania z kolorowymi klockami, Jeż Jurek

Drewniany wózek do pchania Jeż Jurek z 25 kolorowymi klockami o dużych gabarytach dostosowanych do rączek najmłodszych dzieci. Posiada gumowe obwódki na kołach, a rączka zabawki do pchania znajduje się na wyoskości 38 cm od podłoża.

Wymiary zabawki 44 x 30 x 41 cm

Piesek drewniany do ciągnięcia duży, Janod

Piesek do ciągnięcia francuskiej marki Janod to idealny towarzysz pierwszych kroków dziecka. Dzięki elastycznej konstrukcji piesek śledzi kroki dziecka niczym prawdziwy pupil, machając ogonkiem. Piesek posiada czerwoną obrożę, materiałowe uszy i merdający ogonek.

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: