Najlepsze prezenty dla przedszkolaka na Gwiazdkę

Najlepsze prezenty dla przedszkolaka na Gwiazdkę

Jakie są najlepsze prezenty dla przedszkolaka na Gwiazdkę? Trafione! Jeśli brzmi to dla ciebie enigmatycznie, spieszymy wyjaśnić, jak taki podarunek znaleźć. Ponadto mamy kilka podpowiedzi - absolutnych hitów, wybranych spośród zabawek, książek i gier dla dzieci w wieku 3-5 lat.

Jak wybrać najlepszy prezent dla przedszkolaka na Gwiazdkę? Po pierwsze i najważniejsze - kupując go, należy myśleć o dziecku: o jego wieku, a także zainteresowaniach. Okazja cenowa, zabawka „na wyrost” lub inna, kupiona przypadkowo, nie są najlepszymi rozwiązaniami. Po drugie: należy wybierać przedmioty, które są doskonałe jakościowo, mają szanse zainteresować dziecko na dłużej bądź uczą poprzez zabawę. Po trzecie: warto zachęcać dzieci, by pisały listy do świętego Mikołaja. Dzięki temu istnieje duża szansa, że pięknie opakowany prezent, jaki dziecko znajdzie pod choinką, będzie spełnieniem jego marzeń.

reklama

Najlepsze prezenty dla przedszkolaka na Gwiazdkę: zabawki

Półki w sklepach uginają się pod ciężarem zabawek dla dzieci w każdym wieku. To oszałamiajace. Jak wybrać tę odpowiednią? Jaka zabawka jest dobra dla małego dziecka? Czym się kierować?

Zabawka, by być najlepszym prezentem dla przedszkolaka, musi być efektowna, kreatywna, edukacyjna, inspirujaca, dopasowana do wieku i zainteresowań dziecka, a także bezpieczna. Zobacz najlepsze prezenty dla przedszkolaka na Gwiazdkę - zabawki.

1. Interaktywny konik Floraod  Tm Toys, jest wykonana z miękkiego, miłego w dotyku pluszu. Flora wydaje 4 dźwięki jak prawdziwy koń, porusza ogonem i nogą. Zestaw zawiera 3 kolorowe kwiatki, 3 kokardki, szczotkę do czesania grzywy i ogona i marchewkę.

2. Figurka Gloopers, zestaw do miksowania od Dante, która gwarantuje świetną zabawę. Wessij masę żelową, nakieruj Gloopersa w odpowiednim kierunku i wypluj. Gloopers to nowa seria Giochi Preziosi, którą dzieci zdążyły już pokochać. W zestawie znajduje się figurka oraz pojemniki z masą żelową.

3. Klocki Lego Duplosą doskonałe dla małych dzieci, ponieważ dzięki nim maluchy uczą się poprzez zabawę. Dzięki różnym zestawom dzieci poznają kolory i kształty, pojazdy, zwierzątka czy budynki. Ćwiczą małą motorykę, rozwijają zdolność logicznego myślenia, podróżują do świata fantazji.

4. Walkie Talkie, zabawka edukacyjna od Baofeng dostarczy wiele rozrywki. Ma duży zasięg (do 3 km), doskonałą jakość dźwięku, podświetlany wyświetlacz LCD, wbudowaną mini LED latarka z niebieską diodą LED oraz 8 kanałów. To atrakcyjny gadżet dla każdego malucha – z pewnością umili niejedną zabawę.

5. Supermarket - zabawka edukacyjna sklep od Wabnic – spodoba się dzieciom, które lubią naśladować dorosłych, a odgrywanie ról jest jednym z ulubionych zajęć. W zestawie znajduje się sklep z regałami, kasa fiskalna z pieniędzmi, żywność i różne akcesoria.

6. Zestaw kreatywny Projektor 3D do rysowania Shimmer & Shine to stacja projekcyjna, która pozwala na tworzenie obrazka z kucykami. Zestaw zawiera 3 dyski, a każdy slajd -8 różnych zdjęć. Zabawa rozwija kreatywność i wyobraźnię, kształtuje małą motorykę. Projektor ucieszy małych artystów.

reklama

 Najlepsze prezenty dla przedszkolaka na Gwiazdkę:książki

Książka to najlepszy przyjaciel dziecka. Czytanie różnych historyjek czyni dzieci szczęśliwszymi, rozwija ich wyobraźnię, wspiera rozwój emocjonalny, a także mowę, buduje bliskość z rodzicem. Zdecydowanie warto się nimi otaczać.

Ksiażka to równiez doskonały prezent dla dziecka w każdym wieku. Jak ją wybrać? Można poszukiwać najlepszego tytułu, kierując się wiekiem czy zainteresowaniami, ale i skusić się na jeden z książkowych klasyków bądź hitów. Zobacz najlepsze prezenty dla przedszkolaka na Gwiazdkę - książki.

  • Seria książek „Ciocia Jadzia” Elizy Piotrowskiej. Każda z części wywoła uśmiech na twarzy tak dziecka, jak i rodzica. To zasługa autorki, ale i cioci Jadzi, która jest najlepszą przyjaciółką swojej małej siostrzenicy. Jest mądra, zabawna i zawsze potrafi znaleźć jakąś radę. Ich przygody zostały opisane w kilku książkach.
  • Seria „Martynka” autorstwa Delahaye Gilbert. Książki, której główną bohaterką jest sympatyczna i rezolutna Martynka od lat bawią, wzruszają i uczą. Książki mają mądre teksty i piękne ilustracje. Dzieci je uwielbiają.
  • "Rok w przedszkolu" zawiera dwanaście rozkładówek wprowadzających dziecko w życie przedszkolne. Dzięki szczegółowym obrazkom młody człowiek ćwiczy spostrzegawczość, umiejętność opowiadania, ale przede wszystkim doskonale się bawi, odkrywając szczegóły kolorowych ilustracji. Autro: Przemysław Liput.
  • "Mali odkrywcy. Moje ciało" to książeczka dla dzieci z okienkami, z której najmłodsi dowiadują się wielu ciekawostek o swoim ciele. Opracowanie zbiorowe
  • Seria książeczek „Basia”, której autorki - Zofia Stanecka oraz Marianna Oklejak – tworzą opowieści, które kochają przedszkolaki, a docenią rodzice.

reklama

Najlepsze prezenty dla przedszkolaka na Gwiazdkę: gry

Gry - planszowe, karciane czy strategiczne - dostosowane nie tylko do wieku, ale i zainteresowań dziecka, to nie tylko doskonały sposób na spędzanie wolnego czasu. Są inwestycją we wszechstronny rozwój młodego człowieka (intelektualny, emocjonalny, fizyczny i społeczny). Dają wiele możliwości, dlatego od najmłodszych lat warto wprowadzać je do życia dziecka. Zdecydowanie warto w nie grać. Zobacz najlepsze prezenty dla przedszkolaka na Gwiazdkę - gry dla dzieci.

1. „Bystre oczko”, gra logiczna od Adamigo, to pasjonująca gra, która pozwala trenować spostrzegawczość, refleks, pamięć, ćwiczyć analizę wzrokową i słuchową. "Bystre Oczko" to propozycja 7 gier w postaci loteryjek obrazkowych – należy odszukać na planszy taki sam obrazek, jaki widnieje na wylosowanej plakietce. Na drugiej stronie plakietki wyszczególniona jest nazwa i krótki opis przedmiotu.

2. „Gry logiczne Memory Zoo”, zestaw w kuferku od Adamigo, zawiera 4 gry dla 2 do 6 maluchów w wieku od 3 lat. Memory Zoo wyzwala pozytywne emocje, ćwiczy koncentrację, rozwija pamięć, zbliża rodzinę. Gry z pewnością umilą rodzinne popołudnia i wieczory.

3. „Mądry Zamek”, gra edukacyjna od Smart Games. Ćwiczy pomysłowość, wyobraźnię i umiejętności logicznego myślenia. Zadanie dla gracza polega na takim ułożeniu drewnianych klocków, aby powstał jeden z zamków umieszczonych w książeczce.

4. „Kto to taki?” od Adamigo jest grą idealną dla starszaków. Loteryjka z wierszykami i zagadkami w atrakcyjny sposób umożliwia poznanie zajęć i zawodów ludzi, nazywanie ich i skojarzenie zawodu z rekwizytami, które są dla niego charakterystyczne.

5. „Kapitan Nauka, Memory na 3 sposoby gra logiczna Co robimy?” to idealna gra dla całej rodziny. Dzięki trzem wariantom o różnym stopniu trudności rozgrywkę można dostosować do wieku i potrzeb najmłodszych. Duże, trwałe karty bez problemu chwyci w ręce już dwulatek.

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: