reklama

Cotoons – Chodzik interaktywny

Nasza ocena: 

Chodzik interaktywny z serii Cotoons jest wytrzymały, stworzony z myślą o bezpieczeństwie i rozwoju maluszków. Dzięki systemowi hamowania zapewnia stabilność dziecku, które uczy się chodzić. Kolorowy sorter z klockami dodatkowo zawiera wesołe melodyjki i kolorowe światełka oraz różne elementy do naciskania i przesuwania, więc będzie ćwiczyć motorykę małą.

Chodzik - pchacz jest niezastąpiony podczas nauki chodzenia. Jednocześnie stymuluje motorykę, koordynację ruchową i rozwój poznawczy maluszka. Zabawka jest dostępna w dwóch kolorach: różowym i niebieskim.Wymiary chodzika: 50 x 47 x 43 cm. Wymagane baterie: 2 x 1,5V LR44/AG13 (w zestawie).

Recenzje testerów

Recenzja Monika o Cotoons – Chodzik interaktywny

Monika

Pchacz Cotoons przez odpowiedni rozstaw kółek jest stabilny. Dziecko intuicyjnie łapie za rączkę. Blokada kółek spełnia swoją rolę przy zabawie na frontowej części pchacza. Sorter ma atrakcyjne dla dziecka kolory i kształty.

Melodie zachęcają do dopasowywania klocków. Przy czym każdy element jest estetycznie wykończony. Chodzik Cotoons sprawia ogromną frajdę mojej córce przy stawianiu pierwszych kroków, a także przy zabawie.

Wiek dziecka: 9 m-cy+

Recenzja Ewelina o Cotoons – Chodzik interaktywny

Ewelina

Super się sprawdza. Solidnie wykonana. Budzi zainteresowanie dziecka oraz rozwija jego umiejętności. Sorter sprawdza się super, gdyż przy wkładaniu klocków wydaje dźwięki.

Posiada różne możliwości zabawy. Jest doskonałym sposobem, aby dziecko zaczęło chodzić. Jeśli miałabym kupić dla dziecka czy jako prezent sprawdzi się idealnie.

Wiek dziecka: 9 m-cy+

Recenzja Marta o Cotoons – Chodzik interaktywny

Marta

Cotoons Chodzik interaktywny Smoby to świetna zabawka, mojemu synkowi bardzo przypadła do gustu i budzi w nim żywe zainteresowanie. Synek aktualnie uczy się chodzić więc to zabawka idealna dla niego.

Uwielbia także bawić się zabawkami na panelu, szczególnie wkładać klocki do otworów. Podoba mi się to, że chodzik nie „pędzi”.

Wiek dziecka: 12 m-cy +

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: