reklama

Cotoons – Domek Interaktywny

Nasza ocena: 

Uroczy, kolorowy domek z wieloma aktywnościami, który fantastycznie stymuluje rozwój motoryczny i intelektualny maluszka. Idealny zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek.  Ma mnóstwo funkcji, dzięki którym dzieci uwielbiają się w nim bawić.

Oczywiście otwierane drzwiczki, a poza tym fantastyczny sorterem z 4 różnymi kształtami, obracany kwiatek z elektroniczny dźwiękiem i światłem, przekręcanymi oczkami, rolerem itp.Część domku to łatwy do złożenia namiot, a dodatkowo dzięki poręcznej rączce domek jest łatwy do przenoszenia. Wymiary: 90x70x72 cm.

Recenzje testerów

Recenzja Beata o Cotoons – Domek Interaktywny

Beata

Zabawka jest bardzo dobrze jakościowo i estetycznie wykonana. Od pierwszego momentu dziecko bardzo się nią zainteresowało. Możliwość otwierania drzwiczek, klocuszki czy obrotowe elementy domku sprawiają, że dziecko fajnie się bawi. Natomiast opcja otwierania i zamykania daszku dla malucha jest bardzo atrakcyjna.

W środku też dużo się dzieje, ponieważ przesuwane elementy i klocki też są bardzo zajmujące. Kolorystyka bardzo przyjemna, nie jest agresywna. Zabawka jest przeznaczona dla dzieci powyżej 12 miesiąca życia, ale zarówno 6 miesięczny berbeć jak i jej 9 letnia siostra dobrze się nim bawiły :)

Na razie Karolinka bawi się na leżąco, ale myślę, że za chwilę usiądzie i wtedy zabawa będzie jeszcze lepsza. A jak zrobi się ciepło na dworze, wyniesiemy domek na trawkę i wtedy zabawa będzie już fantastyczna. Podsumowując jest to bardzo fajna i edukacyjna zabawka. Polecam każdemu dzieciaczkowi :)

Wiek dziecka: 6 m-cy +

Recenzja Marzena o Cotoons – Domek Interaktywny

Marzena

Wrażenia super!! Domek budzi zainteresowanie synka, z jego twarzy nie schodzi uśmiech, widać że mu się podoba. Chętnie dotyka ruchome części, otwiera i zamyka wejście do domku, a najlepsze to wchodzenie i wychodzenie z domku.

Muszę zwrócić uwagę na różne kształty klocków, którym dziecko się przygląda, dotyka i z małą pomocą rodzica wkłada do odpowiedniego otworu. Domek Interaktywny SMOBY sprawił nam wiele radości. Gorąco polecam w imieniu synka jak i swoim!

Wiek dziecka: 9 m-cy+

Recenzja Mariola o Cotoons – Domek Interaktywny

Mariola

Zabawka zachwyciła mojego syna. Domek jest kolorowy, posiada wiele interaktywnych elementów. Wiek użytkowania zabawki został doskonale określony, jednak nawet dla nieco starszego dziecka ta zabawka, także jest atrakcyjna.

Wszystkie elementy ruchome są wytrzymałe, wykonanie jest precyzyjne. Ogromną zaleta jest możliwość prostego złożenia do mniejszych rozmiarów i szybkie rozłożenie z powrotem. Dzieci uwielbiają wchodzić, wychodzić, otwierać, zamykać, kręcić różne elementy a tu wszystkie części ruchome były solidnie wykonane.

Jedyne co niekoniecznie przypadło nam do gustu to kolorystyka. Ogólnie ok – zielony i biały to główne kolory, uniwersalny jednak strasznie dużo było elementów nijakich bez koloru. Są kwiatki, „twarz” ale bez koloru, Osobiście dodałabym więcej kolorów, które dodadzą życia zabawce :)

Wiek dziecka: 18 m-cy+

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: