reklama

Cotoons – Tablica interaktywna 2 w 1

Nasza ocena: 

Tablica, która wspiera wczesny rozwój maluszka. Można ja zamocowac nad łóżeczkiem i dziecko będzie mialo mnóstwo zabawy dzięki mechanicznym i elektronicznym przyciskom, pokrętłom itp. Nauczy się rozpoznawać kolory dzięki dotykowym lampką LED , a rano można  włączyć wesołą muzyczkę, która sprawi, że każdy poranek stanie się magiczny. Zabawka posiada wygodną rączkę do przenoszenia. Druga strona zabawki to znikopis.Wymiary: 24x4x28 cm.

Recenzje testerów

Recenzja Roman o Cotoons – Tablica interaktywna 2 w 1

Roman

Zabawka na pierwszy rzut oka wydaje się być niezwykle funkcjonalna,niestety moje dziecko poltoraroczne nie wykazało entuzjazmu podczas zabawy z nią.

Kolory nie urzekają tak jakbyśmy tego chcieli,być może wynika to z faktu iż od urodzenia synka przy wyborze zabawek kierowaliśmy się ich soczystymi barwami i do takich dziecko jest przyzwyczajone.

Korzystanie ze znikopisu to prawdziwa mordęga, która skutkuje tym że nigdy nie narysujemy tego co byśmy chcieli, nie wiem czy we wszystkich tablicach tak jest czy tylko do nas trafiło takie felerne.

Plus jest taki, że dźwięki które wydaje tablica nie przyprawiają o ból głowy, są stonowane oraz ze sama się wyłączy gdy nie jest używana.
Wiek dziecka: 12 m-cy +

Recenzja Aleksandra o Cotoons – Tablica interaktywna 2 w 1

Aleksandra

Testowana przez nas zabawka jest bardzo ładna wizualnie, co oznacza, że jest kolorowa, atrakcyjna ze względu na różnorodność kształtów. W pierwszej chwili bardzo przykuwa uwagę dziecka. Jednak miałabym zastrzeżenia co do głośności melodii, uważam, że jest za cicha. Brakowało mi możliwości regulacji głośności wydawanych dźwięków – chociaż dwupoziomowej.

Zawiodłam się trochę i nie tylko ja, ale także moje roczne dziecko, które bardzo skrupulatnie badało każdy szczegół zabawki w nadziei, że coś się zadzieje – uważam, że jak na zabawkę interaktywną to jest nieco uboga w interaktywność, mogłaby być bogatsza w dźwięki, melodie i odgłosy zgodnie z wiekiem jaki sugerowany jest na opakowaniu zabawki.

Wiek dziecka: 12 m-cy +

Recenzja Anna o Cotoons – Tablica interaktywna 2 w 1

Anna

Zabawka budząca ogromne zainteresowanie córeczki. Przyciągnęła jej wzrok, kiedy była jeszcze w pudełku i aż piszczała kiedy otwierałam opakowanie. Mała dostała ją do rączek i przepadła na dłuższy czas, powoli oglądała wszystko co znajduje się na tablicy, zapoznawała się dokładnie z każdą z funkcji.

Największe zainteresowanie wzbudziła opcja rozświetlania kolorów po dotknięciu ich na półkolu, potrafi przy tej funkcji spędzić dłuższy czas, o co trudno przy innych zabawkach. Dużą przyjemność daje jej również rysowanie paluszkiem na drugiej stronie tablicy, póki co są to nie określone bliżej kształty ale jednak daje to dużą radość.

Zabawka jest absolutnie bezpieczna, nie posiada chociażby śladu niebezpiecznego miejsca czy funkcji, co sprawia, że nie boję się zostawić z nią córeczki np w kojcu kiedy przygotowuję posiłek. Zabawka stała się tą ulubioną naszej pociechy, mimo, że zabawek nie brakuje w naszym domu, bardzo się cieszę, że trafiła ona do nas na test.

Wiek dziecka: 9 m-cy+

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: