reklama

Cotoons – Zabawka 2 w 1

Nasza ocena: 

Zabawka rośnie razem z dzieckiem: dla maluszka leżącego sprawdza się jako pałąk z zabawkami. Znajdziecie, aż 3 kolorowe zwierzaczkowe zawieszki. Jest  przystosowany dla niemowląt zarówno leżących, jak i tych które potrafią już samodzielnie usiąść.

Kiedy maluch skończy rok wystarczy zdjąć zwierzątka, a łuk stanie się idealną bramką do gry w piłkę nożną, a  po zaczepieniu kosza można go używać do pierwszych rozgrywek koszykarskich.  W zestawie znajdziecie piłkę.  Zabawka posiada funkcje dźwiękowe i mechaniczne, np. produkt zawiera czujnik uderzenia, który wyzwala światło i dźwięki. Wymiary: 67x49x53 cm.

Recenzje testerów

Recenzja Anna o Cotoons – Zabawka 2 w 1

Anna

Synek zainteresował się zabawką od pierwszej chwili. Zaciekawiły go wiszące zabawki i chętnie wyciągał do nich rączki. Podobały mu się również efekty dźwiękowe. Zabawka jest kolorowa i interesująca. Posiada fajne opcje zarówno dla maluszka jak i starszego dziecka.

Jedyna wada to elementy, które przyklejają się do zabawki uważam, że dziecko może je z łatwością odkleić i np. połknąć. Ogólnie jesteśmy zadowoleni i możemy śmiało polecić zabawkę Cotoons ☺

Wiek dziecka: 6 m-cy +

Recenzja Ewa o Cotoons – Zabawka 2 w 1

Ewa

Zabawka ma wiele opcji do zabawy jednak dla mojej 8 miesięcznej córki, która baaardzo szybko się nudzi nie spełnia moich oczekiwań. Dziecko już nie chce leżeć na plecach i oglądać wiszących zabawek.

Siedząc nie dosięga do górnej części zabawki, żeby uruchamiać grająca cześć. Leżąc na brzuszku ma kilka opcji zabawy, ale szybko się nudzi, poza tym kulka, która się zamyka i otwiera jest trochę niebezpieczna, dziecko może przytrzasnąć sobie palce.

Całokształt jest plastikowy wiec każdy ruch dziecka, który jeszcze nie jest dobrze skoordynowany kończy się uderzeniem w plastik.

Wiek dziecka: 6 m-cy +

Recenzja Agnieszka o Cotoons – Zabawka 2 w 1

Agnieszka

Zabawska jest kolorowa i budzi zainteresowanie dziecka. Umożliwia wiele opcji zabawy dla dzieci na różnych etapach rozwoju. Niestety bezpieczeństwo użytkowania nie jest na najwyższym poziomie. Papierowe naklejki mogą zostać zjedzone przez niemowlę, które wszystko bierze do buzi a ostre krawędzie nóżek zabawki i wystające zaczepy na siatkę stanowią ryzyko uderzenia.

Niektóre elementy stwarzają ryzyko przytrzaśnięcia. Przez to dziecko nie może bawić się zabawką samo, zawsze wymaga asysty i asekuracji opiekuna.

Dźwięki wydające przez zabawkę są przyjemne i nie nazbyt głośne, jednak niemowlęciu trudno jest je „wywołać”. Konieczne jest uderzenie od góry przez opiekuna.

Wiek dziecka: 6 m-cy +

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: