reklama

Gra "Kupa śmiechu". Mattel

Nasza ocena: 

„Kupa śmiechu” to prosta gra zręcznościowa, która sprawia, że nie można się nie śmiać. W końcu ile razy w życiu „walczyliście” z kimś o złapanie kupy. Dodatkowo to świetny pretekst, żeby porozmawiać z dziećmi o higienie i kwestiach sprzątania domu czy mieszkania.

Żeby wygrać, trzeba się wykazać większą zręcznością i refleksem niż pozostali gracze.
Chwyć przepychacz i wykaż się refleksem w tej wesołej grze dla dzieci! Naciśnij spłuczkę, aby rzucić kostką do gry. Cyfra na kostce wskaże, ile razy masz nacisnąć przepychacz do „udrażniania” toalety. Ale uważaj, bo przy każdym naciśnięciu przepychacza z toalety może wyskoczyć kupa! Pierwszy gracz, który ją złapie, zdobywa 1 żeton. A jeśli uda Ci się złapać ją w powietrzu, zdobędziesz 2 żetony! Zwycięża gracz, który zdobędzie najwięcej żetonów!

Grać równocześnie mogą 2, 3 lub 4 osoby. „Kupa śmiechu” od Mattel to gra dla dzieci powyżej 5 roku życia.

Co na temat gry sądzą testujące ją dzieci i rodzice?

Recenzje testerów

Recenzja Beata, mama Mai o Gra "Kupa śmiechu". Mattel

Beata, mama Mai

Gra "Kupa Śmiechu" jest zabawką przeznaczoną dla całej rodziny. Jej cechą rozpoznawczą jest oryginalny pomysł- do tej pory w wielu grach familijnych mieliśmy do czynienia z różnymi motywami, takimi jak zbieranie grzybów, hodowla zwierząt czy poszukiwanie skarbów.

"Kupa Śmiechu" proponuje nam coś nowego i zaskakującego, a zarazem budzącego uśmiech użytkownika w każdym wieku. Z żartów o kupie bowiem śmieją się nie tylko dzieci, ale tylko dzieci bez obaw się do tego przyznają, dając wyraz nieskrępowanej radości i bezgranicznie pogrążając się w zabawie. Już podczas pierwszej rozgrywki ten nastrój udziela się wszystkim uczestnikom niezależnie od wieku.

Oprócz starannego wykonania, dobrej estetyki i bezpieczeństwa użytkowania, ma szereg innych cech, które sprawiają, że wzbudza zainteresowanie nie tylko u dzieci. Zabawna fabuła i przejrzysta instrukcja ułatwiają wspólną rywalizację.

Oprawa graficzna gry została oparta na żywych kolorach, materiały użyte do produkcji są wysokiej jakości. Poszczególne elementy łatwo się składają i rozkładają, co sprawia, że zabawkę można łatwo przygotować do użytkowania.

Pojemne opakowanie oraz możliwość demontażu poszczególnych elementów pozwala na bezproblemowe przechowywanie zabawki. To wszystko sprawia, że "Kupa Śmiechu" będzie z pewnością trafionym prezentem dla każdej rodziny z dziećmi w wieku powyżej 3 lat

Recenzja Karina, mama Mariki o Gra "Kupa śmiechu". Mattel

Karina, mama Mariki

Gra familijna Kupa Śmiechu od firmy Mattel. Idealna, wcale nie poważna, zarażająca wesołością wszystkich graczy.

Moje dziecko ciężko czymś zaskoczyć, a humorystyczny zestaw kibelka z latającą gumową kupą okazał się idealną zabawą dla całej rodziny. Kostkę do spłuczki wrzucamy i w zależności od ilości oczek przepychamy i żetony zdobywamy.

Gra jednoczy ludzi, rozwesela, uczy liczenia i zdrowej rywalizacji. My polecamy bo ciągle w nią gramy.

Recenzja Mariusz, tata Leny i Zosi o Gra "Kupa śmiechu". Mattel

Mariusz, tata Leny i Zosi

Według mnie gra jest mocno kontrowersyjna - toaleta i kupa - żenada. Ale o dziwo dzieciom się bardzo podoba i wciągnęła moje dwie córki do zabawy. Radości i śmiechów było sporo.

Zadowolenie dzieci z gry jest dla mnie zaskakujące. Według mnie jest to "niesmaczna" gra. Na pewno bym jej nie kupił, ale rodzice może nie zawsze wiedzą co dla ich dzieci jest fajną zabawą i sprawia im dużo frajdy.

Jedno co trzeba przyznać to solidne wykonanie, zadbanie o szczegóły i przyjemną kolorystykę. Gra wydaje się trwała i dobra jakościowo.

Recenzja Izabela, mama Oliwii i Sebastiana o Gra "Kupa śmiechu". Mattel

Izabela, mama Oliwii i Sebastiana

Gra może być. Dużo śmiechu, ale gra szybko się nudzi. Raczej jest to taka gra na chwilę, ponieważ po dwóch grach dzieci nie przejawiają chęci grania.

Recenzja Katarzyna, mama Laury o Gra "Kupa śmiechu". Mattel

Katarzyna, mama Laury

Bardzo podoba mi się gra Kupa Śmiechu. Zabawka jest starannie wykonana z wysokiej jakości materiałów. Instrukcją jest czytelna.

Zabawka przynosi wiele radości mojej córce. Dzięki niej mile spędzamy wspólnie czas podczas zabawy. Gra podoba się również koleżankom mojej córki które ją odwiedzają i chętnie w nią grają.

Recenzja Małgorzata, mama Kacpra i Bartka o Gra "Kupa śmiechu". Mattel

Małgorzata, mama Kacpra i Bartka

Chłopcy na grę nie mogli się doczekać zresztą tak samo jak i ja. Pierwsze chwile grania były bardzo zabawne. Niestety szybko okazało się że najlepiej grać tylko w dwie osoby, ponieważ żetonów jest dość mało, a złapanie kupy w locie nie takie trudne dla 8 i 10 latków. Czyli z automatu gra 2 dorosłych i tyleż dzieci to kilka minut rozrywki. Gra szybko się nudzi. Choć wykonanie jest na 10/10.

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: