reklama

Gra E-Motionz. Alexander

Nasza ocena: 

E-Motionz to prawdziwe wyzwanie dla wszystkich, którzy lubią szybką, dynamiczną rozrywkę. Zabawa dla każdego niezależnie od wieku. Mechanizm gry jest tak skonstruowany, że równe szanse ma zarówno dziecko, rodzic jak i senior. Nieważne ile masz lat, nieważne jaką wiedzą dysponujesz.
W tym szalonym wyścigu wygra ten, kto ma bystre oko i prędkie dłonie.

Recenzje testerów

Recenzja Agnieszka, mama Mai o Gra E-Motionz. Alexander

Agnieszka, mama Mai

Kolorowe pudełko skrywa w sobie kilka ważnych elementów gry (plansza, kostki z emocjami, pionki, karty, instrukcja). Dzięki prostej instrukcji szybko rozpoczęliśmy rozgrywkę.

Całość polega na ściganiu się w rzucaniu kostkami, a dokładnie w jak najszybszym osiągnięciu określonego układu z wylosowanej karty. Gra wymaga zręczności i szybkości, ale także rozwija koncentrację oraz spostrzegawczość.

Taka rozgrywka to dynamiczna i bardzo szybka zabawa wzbudzająca wiele emocji właśnie takich, jakie prezentują kostki do gry. Jeśli lubicie gry w kości, to ta będzie dla Was fajną odmianą. Jest to gra dobra dla całej rodziny.

Recenzja Bożena, mama Mileny o Gra E-Motionz. Alexander

Bożena, mama Mileny

Gra jest odpowiednia dla dzieci i dorosłych. Dzięki niej zapewnione mamy fajne chwile zabawy. Dzieci młodsze na pewno poradzą sobie również pod okiem dorosłego.

Nie wiedza jest tutaj najważniejsza, lecz liczą się trafne rzuty kostkami, więc wszyscy mają równe szanse.

Gra jest na pewno emocjonująca, ciekawa, i fajna dla wszystkich.
Zasady gry są bardzo dobrze wyjaśnione, chociaż na początku wydaje się to zawiłe, to tak nie jest. Jest to ciekawie i wesoło spędzony czas!

Recenzja Anita, mama Damiana i Ryszarda o Gra E-Motionz. Alexander

Anita, mama Damiana i Ryszarda

Gra E-Motionz jest godna polecenia dzieciom jak i rodzicom. Jest bardzo wciągająca, rozwija myślenie dzieci.

Moje dzieci świetnie się przy niej bawią. Grając w tę grę razem z dziećmi możemy cudownie spędzać razem czas. Gra polega na spełnianiu interesujących i wciągających zadań. Rzucanie kostkami z określonymi emocjami rozbudza chęć wygranej, ale nie tylko. Gra umila czas naszej rodzinie.

Tak zwane emotki są teraz bardzo popularne moje dzieci uwielbiają je w każdej formie. Gra jest warta polecenia!

Recenzja Magdalena, mama Kamila o Gra E-Motionz. Alexander

Magdalena, mama Kamila

Testowana gra na początku jest przyjemna. Kupa śmiechu była kiedy każdy spieszył się uzbierać swoje emotki. Z czasem jednak staje się monotonna. Przy samym końcu sytuacja robiła się coraz to bardziej nerwowa, aż syn powiedział, że już nie gra.

Nie dokończyliśmy nawet jednej rozgrywki. W grze nie ma żadnych elementów strategii czy planowania, polega jedynie na szczęściu i szybkości zbierania i rzucania kostkami. Jakość wykonania i oprawa graficzna na wysokim poziomie. Gra dla dzieci w wieku 7+, ale myślę, że młodsze dzieci spokojnie dadzą radę.

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: