reklama

Puzzle dla Maluszków Zwierzęta 2. Alexander

Nasza ocena: 

Puzzle Zwierzęta są przeznaczone dla najmłodszych. W opakowaniu znajduje się 6 dużych układanek, które składa się z różnej liczby elementów - najprostsze układa się z 2 elementów, trudniejsze z 7.
Dziecko stopniowo poznaje cel i sens zabawy, odkrywając zasady łączenia ze sobą poszczególnych części. Zabawka ćwiczy spostrzegawczość, koncentrację, logikę prostych skojarzeń oraz cierpliwość.

Recenzje testerów

Recenzja Agnieszka, mama Filipa o Puzzle dla Maluszków Zwierzęta 2. Alexander

Agnieszka, mama Filipa

Moja opinia jest bardzo dobra. Puzzle bardzo zainteresowały mojego syna, szczególnie duże obrazki, które można ułożyć.

Uczy się dzięki temu myślenia, dopasowywania kształtów oraz zwierzątek. Jest to świetna zabawa dla rodzica, który cieszy się z postępów dziecka oraz dla samego dziecka, które cieszy się, że udało mu się ułożyć obrazek.

Recenzja Agata, mama Amelii o Puzzle dla Maluszków Zwierzęta 2. Alexander

Agata, mama Amelii

Puzzle Alexander Dla Maluszka są wykonane z trwałej, grubej tektury dzięki czemu posłużą bardzo długo. Mają zaokrąglone krawędzie dzięki czemu są bezpieczne.
Zapakowane są w praktyczne pudełko dzięki czemu się nie pogubią.

Moja córka jeszcze nie do końca rozumie ideę układania puzzli, lecz kolorowe obrazki przedstawiające zwierzątka przypadły jej do gustu. Dzięki tym układankom dziecko rozwija zmysł dotyku- chwytanie i układanie, zmysł wzroku - kolorowe, przyjemne obrazki.

Dziecko rozwija swoje zdolności manualne, poznaje wzory, kolory oraz dźwięki wydawane przez zwierzęta umieszczone na puzzlach.
Puzzle są fantastycznym pomysłem na wspólną zabawę czy to z rodzicami czy rówieśnikami.

Recenzja Katarzyna, mama Michała o Puzzle dla Maluszków Zwierzęta 2. Alexander

Katarzyna, mama Michała

Gra puzzle dla maluszków świetnie rozwija wyobraźnię dziecka, uczy łączenia ze sobą danych elementów do powstania całego obrazka.

Zajmuje czas dziecka, często chwyta za puzzle wyrażając chęć układania ich. Bardo duże elementy puzzli dają bezpieczeństwo, że dziecko nie weźmie ich do buzi i ich nie połknie. Świetna zabawa przy dopasowywaniu elementów.

Recenzja Daria, mama Wojciecha o Puzzle dla Maluszków Zwierzęta 2. Alexander

Daria, mama Wojciecha

PUZZLE dla maluszków firmy Aleksander, bardzo spodobały się mojemu synkowi. Puzzle są duże i mają żywe kolory co na pewno przyciąga wzrok.

Bardzo mi się podoba to, że wraz z kolejną układanką liczba puzzli wzrasta o jeden co pozwala na zrozumienie celu i sensu zabawy przez dziecko. Zabawka na pewno rozwija dziecięcą spostrzegawczość, uczy koncentracji oraz cierpliwości. Polecam serdecznie!

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: