reklama

Gry Granna. Seria Squla

Nasza ocena: 

Squla to platforma edukacyjna dla dzieci, która pozwala im uczyć się poprzez zabawę. Squla znajdziecie również na półkach sklepowych, bo dzięki wydawnictwu Granna podbija serca mniejszych i większych fascynatów nauki.

Squla Quiz Klasa 4 - 6
Sprawdź swoją wiedzę i refleks! Czy zdołasz jako pierwszy udzielić poprawnej odpowiedzi? Gra zawiera ponad 100 ciekawych i podchwytliwych pytań związanych z różnymi przedmiotami szkolnymi. Odkryj kartę i zastanów się nad poprawną odpowiedzią. Znasz ją? Bądź szybki nie daj się wyprzedzić! Gracz, który uzbiera najwięcej punktów, wygrywa. Gotowy do gry? Start! Dodatkowo w środku znajdziecie specjalny kod dostępu do platformy squla.pl. Dobrej zabawy!

Squla. Zabawy z ortografią
W tej grze poświęconej zagadnieniom z ortografii naszym zadaniem będzie wykazanie wiedzą, spostrzegawczością i sprytem, aby udzielić poprawnych odpowiedzi i uzyskać jak najwięcej punktów. Osobie, która to osiągnie przypadnie miano zwycięzcy

Squla. Wyprawy z geografią
W tej grze poświęconej zagadnieniom z geografii naszym zadaniem będzie wykazanie wiedzą, spostrzegawczością i sprytem, aby udzielić poprawnych odpowiedzi i uzyskać jak najwięcej punktów. Osobie, która to osiągnie przypadnie miano zwycięzcy!

Squla. Matematyczne wyzwania
W tej grze poświęconej zagadnieniom z matematyki naszym zadaniem będzie wykazanie wiedzą, spostrzegawczością i sprytem, aby udzielić poprawnych odpowiedzi i uzyskać jak najwięcej punktów.   Osobie, która to osiągnie przypadnie miano zwycięzcy!

Squla Quiz Klasa 2 - 3
Sprawdź swoją wiedzę i refleks! Czy zdołasz jako pierwszy udzielić poprawnej odpowiedzi? Gra zawiera ponad 100 ciekawych i podchwytliwych pytań związanych z różnymi przedmiotami szkolnymi. Odkryj kartę i zastanów się nad poprawną odpowiedzią. Znasz ją? Bądź szybki nie daj się wyprzedzić! Gracz, który uzbiera najwięcej punktów, wygrywa. Gotowy do gry? Start! Dodatkowo w środku znajdziecie specjalny kod dostępu do platformy squla.pl Dobrej zabawy!

Squla Quiz Klasa 1
Sprawdź swoją wiedzę i refleks! Czy zdołasz jako pierwszy udzielić poprawnej odpowiedzi? Gra zawiera ponad 100 ciekawych i podchwytliwych pytań związanych z różnymi przedmiotami szkolnymi. Odkryj kartę i zastanów się nad poprawną odpowiedzią. Znasz ją? Bądź szybki nie daj się wyprzedzić! Gracz, który uzbiera najwięcej punktów, wygrywa. Gotowy do gry? Start! Dodatkowo w środku znajdziecie specjalny kod dostępu do platformy squla.pl. Dobrej zabawy!

Recenzje testerów

Recenzja Anna o Gry Granna. Seria Squla

Anna

Granna Squla Quiz Klasa 4-6
Gra jest fajną formą edukacji. Córka chętnie odpowiada na zadawane w grze pytania. Dużo kart jest jeszcze dla niej za trudna, ale nie przeszkadza jej to w tym by przeczytać pytanie i znaleźć odpowiedź na nie.

Gra jest w dość poręcznym opakowaniu które może towarzyszyć również w podróży. Gra jest ładnie wykonana.

Wiek dziecka: 8l+

Recenzja Paulina o Gry Granna. Seria Squla

Paulina

Granna Squla. Matematyczne wyzwania
Do przetestowania otrzymaliśmy grę Squla – Matematyka kl. 3-4. Gra przyszła dobrze zapakowana. Pudełko przyciąga uwagę. Córka bardzo się ucieszyła zwłaszcza ze mamy małe problemy z matematyką.

I szczerze nie wiem czy szkole mojej córki zbyt mało wymagają czy to gra jest trudna. Są pytania, że dzieci kuzynki będące w 4 klasie miały czasem problem z zadaniami z klasy 3. Np. zad. 7x77 - córka uczy się dopiero tabliczki w zakresie 50-ciu, a co dopiero takie liczby. A takich zadań jest naprawdę dużo.

Uważam ze gra nie nadaje się dla klas 3. Jest za trudna. Ale tak jak pisałam na początku, może to zależy od wymagań szkoły.
Wiek dziecka: 9l+

Recenzja Roman o Gry Granna. Seria Squla

Roman

Granna Squla. Wyprawy z geografią
Gra ma ogromne walory edukacyjne nie tylko z dziedziny geografii, ale kształtuje także umiejętność formułowania pytań i udzielania odpowiedzi.

Uczy sprytu, tworzenia całych zdań, rozbudza ciekawość i kreatywność dziecka. Wzbogaca i poszerza wiedzę o otaczającym nas świecie, uczy orientacji w terenie.
Wiek dziecka: 10l+

Recenzja Justyna o Gry Granna. Seria Squla

Justyna

Granna Squla. Zabawy z ortografią
Gra „Squla. Zabawy z ortografią” jest starannie wykonana i ciekawie skonstruowana. Zasady są proste, mój synek, a także jego koledzy i koleżanki, z którymi grał w tą grę nie mieli najmniejszego problemu ze zrozumieniem zasad.

Karta kontrolna to też ciekawy sposób sprawdzania poprawności odpowiedzi. Podobała nam się krótka, ale wzbudzająca emocje rozgrywka, a ja bardzo się cieszę, że moje dziecko tak chętnie uczy się ortografii.

Naszym zdaniem gra ma ogromny potencjał i mogłaby być jeszcze lepsza, gdyby zawierała więcej kart z wyrazami. Nasz pomysł na wydłużenie rozgrywki to też dodanie drugiego etapu – poza podaniem odpowiedzi gracz musi też wyjaśnić, dlaczego ją wybrał.

Ogólnie gra bardzo nam się podoba i często po nią sięgamy, bo to ciekawa i przyjemna forma nauki i zabawy.
Wiek dziecka: 9l+

Recenzja Ilona o Gry Granna. Seria Squla

Ilona

Granna Squla Quiz Klasa 2-3
Syn z chęcią przystąpił do testowania. Po rozpakowaniu gry i przeczytaniu instrukcji zabraliśmy się do testowania. Proste i czytelne zasady powodują, że gra się z chęcią.

Syn bez problemu czytał pytania zawarte w kartach i również na nie odpowiadał. Zdarzyły się pytania, na które syn nie znał odpowiedzi, ale należały one do mniejszości.

Trochę również zmodyfikowaliśmy grę, zaprosiliśmy również kolegów z klasy do wspólnej zabawy. Gra jest bardzo edukacyjna i rozwijająca. Codziennie znajdujemy czas, aby w nią zagrać.
Wiek dziecka: 8l+

Recenzja BRAK o Gry Granna. Seria Squla

BRAK

Granna Squla Quiz Klasa 1

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: