reklama

Gry z serii Sówka Mądra Główka dla przedszkolaków

Nasza ocena: 

Sówka Mądra Główka  - Alexander wyróżnia się wyjątkową jakością wykonania. Opakowanie i elementy zabawek wykonane zostały ze  zgrubnej tektury, co gwarantuje trwałość produktu, a satynowa powierzchnia dostarcza przyjemnych doznań sensorycznych. Wygodne opakowanie, z poręcznym sznurkiem z naturalnego włókna, pozwala na zabieranie produktu ze sobą dosłownie wszędzie.

Ambasadorem serii jest dr Aleksandra Piotrowska, jedna z najbardziej docenianych ekspertek w zakresie psychologii rozwojowej dzieci. Pracownik naukowy Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego i Wyższej Szkoły Pedagogicznej ZNP w Warszawie.

PUZZLE W LESIE
Puzzle dla najmłodszych składające się z dużych elementów. Przyjemna i ciekawa grafika doskonale dopasowana do zainteresowań najmłodszych.
Wiek: 4+

UKŁADANKA W ZAGRODZIE
Układanka przedstawiająca gospodarstwo, którą niekoniecznie trzeba ułożyć według wzoru. Elementy są tak wycięte, że pozwalają malcowi na kreatywność, dzięki której może tworzyć własną kompozycję przestrzeni.
Wiek: 4+

TABLICZKI CYFERKI
Zabawka składa się foliowanych tabliczek wykonanych z grubej i sztywnej tektury. Tabliczki przedstawiają cyfry oraz obrazki ilustrujące wartość prezentowanej cyfry. Dzięki zaznaczonym śladom maluszek może wykonywać już pierwsze próby odwzorowania cyfr. Z drugiej strony znajduje się białe pole, w którym malec może ćwiczyć już samodzielne wpisywanie.
Wiek: 3+

TABLICZKI LITERKI
Zabawka składa się z 32 foliowanych tabliczek. Na każdej z nich znajduje się obrazek oraz literka zaczynająca jego nazwę. Na odwrocie tabliczek znajdują się przykłady ćwiczeń grafomotorycznych. Dzięki suchościeralnemu mazakowi, ćwiczenia można powtarzać wielokrotnie. Zabawka jest doskonałym pretekstem do poznania alfabetu i nauki pisania.
Wiek: 3+

PAMIĘĆ
Klasyczna gra w zapamiętywanie położenia obrazków dostosowana poziomem trudności dla najmłodszych. Zabawa polega na dopasowaniu do siebie parami identycznych obrazków, które kolejno są odkrywane i zakrywane. Wspaniałe ćwiczenie pamięci i koncentracji.
Wiek 3+

Recenzje testerów

Recenzja Agnieszka o Gry z serii Sówka Mądra Główka dla przedszkolaków

Agnieszka

Tabliczki Literki Sówka Mądra Główka
Tabliczki cyferki są strzałem w 10 dla mojej córki. Karty są kolorowe, bardzo intuicyjne. Ilustracja nawiązuje do pierwszej litery w wyrazie na karcie. Karty są wykonane z wytrzymałego materiału, wielokrotnego użytku.

Dołączony mazak świetnie się sprawuje. Moja córka bardzo lubi te karty, bo oprócz ćwiczenia i utrwalania samego alfabetu może poćwiczyć rysowanie szlaczków i sprawności manualnej.

Tabliczki Mądrej sówki to bardzo ciekawa, edukacyjna zabawa dla dzieci w różnym wieku. Na pewno sięgniemy w przyszłości po inne pozycje tej firmy.

Wiek dziecka: 36 m-cy+

Recenzja Marta o Gry z serii Sówka Mądra Główka dla przedszkolaków

Marta

Puzzle W Lesie Sówka Mądra Główka
Miałam przyjemność testować razem z córką puzzle Alexander przedstawiające obrazek lasu i zamieszkujących w nim zwierząt. Bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie estetyka wykonania tych puzzli i ich opakowania które pozwoli na to by dłużej w naszym domu przetrwały.

Barwna kolorystyka i dopasowana do wieku mojej córki postać zwierząt. W trakcie układania bardzo się angażowała, powstały pytania i rozmowy o lesie i ich mieszkańcach. Za pierwszym razem układała, rozkładała i układała ponownie aż cztery razy. Była zachwycona. Tak w kolejnym dniu ponownie.

Potem już po razie, ale szybko je poznała i bez patrzenia na obrazek wiedziała jakie elementy niezbędne są do ułożenia danego fragmentu obrazka. Ćwiczą pamięć, koncentrację dziecka i rozwijają logiczne myślenie.

Wiek dziecka: 4l+

Recenzja Izabela o Gry z serii Sówka Mądra Główka dla przedszkolaków

Izabela

Układanka W Zagrodzie Sówka Mądra Główka
Zabawka budzi zainteresowanie córki, nie tylko tej starszej, ale również młodszej. Wykonana jest z trwałego materiału. Duże elementy dopasowane są do małych rączek.

Układanka jest kolorowa, co przyciąga uwagę dziecka. Można ją układać w różnej kolejności, co daje zabawę na dłużej. Zapakowana w ładne pudełko, zajmuje mało miejsca.
Wiek dziecka: 4l+

Recenzja Justyna o Gry z serii Sówka Mądra Główka dla przedszkolaków

Justyna

Pamięć Sówka Mądra Główka
Pamięć Sówka Mądra Główka to gra edukacyjna dla dzieci powyżej 3 roku życia. Zasady gry są proste, zrozumiałe i łatwo przyswajane przez 3-latki.

W opakowaniu znajdują się 24 tabliczki z obrazkami. Tabliczki są duże, kolorowe, atrakcyjne dla oka i solidnie wykonane. Gra polega na zapamiętywaniu położenia odkrywanych i zakrywanych obrazków.

Podczas gry dzieci ćwiczą swoją pamięć i spostrzegawczość. Gra uczy logicznego myślenia i koncentrowania się na danej czynności. Gra „Pamięć” to świetna rozrywka dla całej rodziny. Polecam grę „Pamięć”.
Wiek dziecka: 36 m-cy+

Recenzja BRAK o Gry z serii Sówka Mądra Główka dla przedszkolaków

BRAK

Tabliczki Cyferki Sówka Mądra Główka

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: