reklama

Gryzak Żyrafa Sophie

Nasza ocena: 

Urodzona w 1961 roku w Paryżu, Żyrafa Sophie jest symbolem pierwszego gryzaka malucha, który nie tylko koi ząbkujące dziąsła, ale także bawi i rozwija pięć zmysłów dziecka: wzrok, słuch, dotyk, zapach i smak. Jej kształty są stworzone do małych rączek - jej szyja jest superwygodnym uchwytem a głowa i nogi - wymarzonymi gryzakami. 

Jej brązowe cętki i czarne, wielkie oczy przyciągają uwagę niemowlęcia dużo bardziej, niż feeria kolorów innych zabawek. Sophie ma piszczałkę w brzuchu, którą nawet średnio rozgarnięty niemowlak jest w stanie uruchomić, potrząsając ją za szyję lub ściskając za głowę - piszczałka wydaje charakterystyczny dla Sophie dźwięk „pouik”, przypominający śmiech.

Jest miękka, więc bezpieczna w użyciu. Zrobiona z naturalnej gumy (bez ftalanów) i barwiona farbą spożywczą, jest równie bezpieczna do gryzienia, ssania, ciumkania i mamlania w buzi, jak smoczek.  Wyrób 100% ręczny (!!!) W 2009 roku Sophie otrzymała pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka nr Op-4296.

Co o niej sądzą nasze maluszki?

Recenzje testerów

Recenzja Emilia o Gryzak Żyrafa Sophie

Emilia

Żyrafa Sophie to produkt bardzo starannie wykonany. Od samego początku zachwyca jej wygląd, zapach, faktura w dotyku. Teoretycznie ta zabawka to gryzak, ale moje dziecko jeszcze nie ząbkuje, więc nie mogliśmy wypróbować tej funkcji.

Zabawka pozwala jednak na inne rodzaje zabawy. Oprócz tego, że kontrastowe oczka i ciemniejsze plamki przyciągają uwagę noworodka, to jeszcze wydaje ona dźwięki po ściśnięciu. Czasami popiskiwanie żyrafą uspokajało mi synka. Korzystaliśmy z żyrafy także jak leżał na brzuszku. Ja ją ściskałam a synek odwracał głowę w stronę dźwięku.

To fajna wielofunkcyjna zabawka, którą łatwo utrzymać w czystości i może się przydać na różnych etapach rozwoju dziecka.
Wiek dziecka: 0+

Recenzja Natalia o Gryzak Żyrafa Sophie

Natalia

Chciałam się podzielić z wami moją opinią na temat gryzaka żyrafy Sophie :) a więc tak kiedy dowiedziałam się co będę testować pomyślałam „To nie wyjdzie przecież moja córeczka nienawidzi gryzaków wszystko byle tylko nie gryzak”.

Każdy zakup gryzaka to byłoby wyrzucanie pieniędzy w błoto… No i w końcu dostaliśmy żyrafkę :) Na początku mała nie była przekonana, musiała minąć chwila czasu zanim ją wzięła w swoje rączki :) I wtedy patrzę i nie wierzę własnym oczom po chwili córeczka zaczęła ją gryźć :)

Bardzo się denerwowała kiedy nie mogła wepchać czegoś do buzi a w przypadku żyrafki nie jest to trudne zawsze daje rade :)

Jak dla mnie to super gryzak ponieważ posiada idealne kształty dla małych rączek, miła w dotyku i wykonana w stu procentach z materiałów bezpiecznych dla dziecka :)

Nikola uwielbia ją gryźć ciągnąć i gnieść i tu jestem mile zaskoczona bo na tyle zabawy kolejny plus za wytrzymałość :) Dźwięk który wydaje nie jest bardzo piszczący, zapach ładny miła w dotyku więc kiedy dziecko się nią zamachnie nie muszę się martwić że się uderzy :)

Łatwa w utrzymaniu czystości :) I dla mnie chyba najważniejsza rzecz –przynosi ukojenie dziąsęłkom a akurat jesteśmy na etapie ząbkowania :) Teraz chętnie po nią sięga i wybiera ją spośród innych zabawek :) Fakt że cena może trochę wysoka ale moim zdaniem warto kupić :) Jestem zainteresowana dalszą współpracą :)
Wiek dziecka: 9 m-cy+

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: