reklama

Jeździk Bubble Go 2 w 1 Smoby

Nasza ocena: 

To pojazd, który rośnie wraz z dzieckiem i dostosowuje się do jego potrzeb rozwojowych. Już 6 miesięczne dziecko, jeśli potraf stabilnie siedzieć, można posadzić na bezpiecznym siedzisku z pasami, dzięki którym nie wypadnie z pojazdu.

Rodzic ma do dyspozycji uchwyt z rączką, zamontowano również uchwyt na butelkę dla malucha oraz daszek, który chroni przed promieniami słońca. Duże miękkie, skrętne koła pozwalają na komfortową jazdę. Poręczna kierownica z nakładką do zabawy wyposażona jest w kolorowe pokrętła i klakson wydający 3 różne dźwięki. Zabawka wymaga użycia 3 baterii LR44 / AG13 (w zestawie). Wymiary jeździka: 54,5 cm wysokości do oparcia x 62,6 cm długości x 34,7 cm szerokości.

Recenzje testerów

Recenzja Daria o Jeździk Bubble Go 2 w 1 Smoby

Daria

Synek był bardzo zaskoczony, że w domu pojawił się jakiś pojazd. Z racji, że Kubuś ma prawie półtora roku zostawiliśmy jeździk w wersji dla starszych dla dzieci. Jednak, gdyby był młodszy z całą pewnością korzystalibyśmy z opcji z pasami bezpieczeństwa i tego, że rodzic może go pchać. To fantastyczna sprawa, że taki jeździk rośnie z naszą pociechą i starczy na długo.

Jakub od razu, jak tylko złożyliśmy pojazd, wskoczył na niego i zaczął jeździć po całym domu. Świetnie sobie radził z zakrętami, dzięki temu, że kierownica, jak i kółka chodzą lekko. Ogumowane kółka sprawiają, że nie niszczymy podłogi w domu i dzięki nim nie ma zbędnego hałasu. Kubuś był bardzo zaskoczony, że pod siedziskiem ma skrytkę na swoje skarby. Potrafił kilkanaście minut bawić się w chowanie i wyciąganie przedmiotów z niego.

Jeździk ma na wyposażeniu klakson z kilkoma wesołymi i – co najważniejsze – nie irytującymi dźwiękami. Jeździk ma bardzo ładne, wyraziste kolory.

Jedyny minus, jaki znalazłam to to, że mocowanie klapki od skrytki wydaje się być mało trwałe. Ponieważ mój syn często się tym bawi, boję się, że któregoś dnia się to urwie.
Wiek dziecka: 12 m-cy+

Recenzja Katarzyna o Jeździk Bubble Go 2 w 1 Smoby

Katarzyna

Zabawka bardzo spodobała się synowi. Jestem przede wszystkim zaskoczona jakością materiałów. To nie jest zwykły tani plastik, tylko naprawdę porządne tworzywo. Wszystko było bardzo porządnie zapakowane, a elementy do skręcenia były specjalnie spojone i posegregowane, by łatwiej je zamontować.

Zabawka jest lekka. Autko ma gumowe koła, przez co mniej hałasuje przy jeździe po parkiecie. Nadaje się też na równe powierzchnie na dworze.

W funkcji pchacza (dla młodszych dzieci) idealne jest na wycieczkę do supermarketu na zakupy. Byłam też zaskoczona, że kierownica wydaje dźwięki, co jest dodatkowym atutem. Świetny pomysł do skrytka na skarby w siodełku. Syn ciągle coś w niej wozi.

Kolejnym dobrym pomysłem był panel dla malucha doczepiany do kierownicy. Gdy pchamy dziecko, ono ma się czym zająć, bo starszak, wiadomo, śmiga po domu odpychając się.

Zabawka jest zdecydowanie świetną opcją dla rodzin, które mają 2 dzieci, gdyż skorzysta z niej i młodsze i starsze.
Wiek dziecka: 36 m-cy+

Recenzja Łukasz o Jeździk Bubble Go 2 w 1 Smoby

Łukasz

Jeździk Smoby Bubble go 2w1 jest zabawką wartą zainteresowania ze względu na dwie konfiguracje – mniejsze dzieci są wożone przez osobę dorosłą, natomiast starsze może korzystać z zabawki sama.

Dużym plusem w przypadku mniejszych dzieci jest kubełkowe siedzenie, przez co dziecko może wygodnie się rozsiąść, natomiast rodzic jest spokojny o bezpieczeństwo maluszka.

Fajnym rozwiązaniem jest uchwyt na butelkę z napojem oraz haczyk na lekką torbę – na spacery jak znalazł. Plusem są również gumowane koła które z jednej strony poprawiają przyczepność jeździka, z drugiej amortyzują choć w niewielkim stopniu nierówności.

Warto dodać iż zabawka wykonana jest z wysokiej jakości plastiku przez co jest sztywna i nie ma problemu ze złym spasowaniem części.
Wiek dziecka: 9 m-cy+

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: