reklama

Lalka Wissper z akcesoriami i Pingwinem Peggy

Nasza ocena: 

Lalka WISSPER Z akcesoriami i Pingwinem PEGGY Lalka Wissper w podstawowym ubraniu. Dokładnie jak urocza bohaterka, zachwyca wielkimi oczami, z których bije spokój i radość.

Potrafi ruszać rączkami i nóżkami. Lalce możesz wymieniac buciki na te, z innych zestawów. Możesz czesać jej włosy. Przebieraj ją, nałóż rozpinaną torbę i ozdabiaj w jej liczne akcesoria.

W zabawie towarzyszy Pingwin Peggy. Zawartość zestawu: lalka wys. 23 cm, Pingwin Peggy 6 cm, akcesoria: aparat, fletnia pana, lornetka, szczotki do włosów, otwierana torebka na ramię.

Recenzje testerów

Recenzja Dominika o Lalka Wissper z akcesoriami i Pingwinem Peggy

Dominika

Zabawka wiernie odwzorowuje bohaterkę z bajki. Fani bajki będą zadowoleni. Wykonana dość solidnie z dobrych jakościowo materiałów. Minusy to nogi-po zdjęciu bucików lalka ma dziwne kikuty musiałam córce tłumaczyć dlaczego lalka ma chore nóżki, lepiej byłoby jakby nogi były w 1 kawałku razem z butami. Zastanawiam się nad ich sklejeniem. Poza tym lalka nie może samodzielnie stać.

W zestawie ma akcesoria: fletnia pana (indiański flet), lornetkę, szczotkę, lusterko, aparat i torebka. Lalka ma dobrze wyprofilowane dłonie dzięki czemu może w nich utrzymać dołączone gadżety. Najlepsza jest torebka-wykonana z fajnego tworzywa, ma odpinany pasek i można w niej schować różne akcesoria. Co spodobało się mojej córce.

Niestety pozostałe to są atrapy nawet szczotka – co zmartwiło moją córkę bo lubi czesać lalki, włosy wyglądają ładnie, ale są cienkie i pewnie przy czesaniu by się wyrwały.

W zestawie jest też pingwinek, ale nie zainteresował mojej córki. Jest wykonany z bardzo słabego materiału, gdyby ktoś przypadkowo go nadepnął to by pękł. Sama lalka się córce podoba, zna tą postać z bajki.

Wiek dziecka: 4l +

Recenzja Piotr o Lalka Wissper z akcesoriami i Pingwinem Peggy

Piotr

Jestem zadowolony z testowania lalki Wissper, która była w zestawie z pingwinem i akcesoriami. Córka jest zachwycona nią. Zabawka jest dobrze wykonana, kolorowa i przyciąga wzrok dziecka. Wcześniej nie mieliśmy w domu takiej lalki.

Minusem moim zdaniem są włosy, które przy najzwyklejszej zabawie wychodzą z warkoczy oraz ciężka głowa przez która lalka nie może stać, Ponadto wielka i ciężka głowa to mało bezpieczny element. Po uderzeniu brata w głowę z całej siły został niezły ślad.

Wiek dziecka: 36 m-cy +

Recenzja Roma o Lalka Wissper z akcesoriami i Pingwinem Peggy

Roma

Testowaliśmy lalkę Wissper z pingwinkiem i akcesoriami. Zabawka jest dobrze wykonana, ma wiele interesujących detali i żywe kolory. Zarówno torebkę jak i ubranko można zdjąć.

Niestety lalka nie ma stóp, a więc niemożliwe jest zdjęcie butów. Po ściągnięciu ich zostają kikuty. Wada jej jest także to, że samodzielnie nie stoi – przez ciężką głowę przewraca się. Córka była zainteresowana. Jest to jej ulubiona zabawka.

Wiek dziecka: 24 m-ce +

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: