reklama

Samochody z serii S.O.S. od Dickie Toys

Nasza ocena: 

S.O.S Straż pożarna Fire Hero Dickie Toys
S.O.S Straż pożarna Fire Hero Dickie Toys Wóz straży pożarnej z napędem ciernym, ze światłem, dźwiękiem oraz mikrofonem, ruchome elementy, manualna psikawka wodna, otwierany dach, 43 cm. WERSJA POLSKA, baterie 3x 1,5V R6 w zestawie.

S.O.S Van ratunkowy Dickie Toys
S.O.S Van ratunkowy Dickie Toys Samochody z serii S.O.S to kolekcja  dedykowana dzieciom w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Wszystkie samochody są wytrzymałe i wykonane z ogromną dbałością o szczegóły. Mają nowoczesny wygląd i zapewniają mnóstwo świetnej zabawy.

Mercedes-Benz Sprinter Policja - bez napędu, ze światłem i dźwiękiem, otwierane drzwi i dach, realistyczne wnętrze, policja, 1:14 WERSJA POLSKA, baterie 2x 1,5V R6 w zestawie, 34 cm.

Recenzje testerów

Recenzja Anna o Samochody z serii S.O.S. od Dickie Toys

Anna

W mojej opinii auto to jest świetnie wykonane pod względem bezpieczeństwa, z jakością też jest całkiem dobrze. A jeśli chodzi o wygląd, to jest mega dobrze. Szczerze mówiąc, aż się zdziwiliśmy, że tak realistycznie on wygląda, po prostu jak prawdziwy, tylko ze mniejszy.

Moje dziecko jest zachwycone a ja razem z nim. Atutem też jest to, że bardzo łatwo jest ten samochód umyć tak by dziecko bawiło się zawsze czystą zabawką.
Wiek dziecka: 5l +

Recenzja Monika o Samochody z serii S.O.S. od Dickie Toys

Monika

Autko jest bardzo staranie wykonane, dopieszczony każdy szczegół. Jest odzwierciedleniem prawdziwego wozu policyjnego. Obudowa jest wykonana z mocnego tworzywa (testerowi parę razy auto spadło z łóżka, bo z nim zasypia i nic się nie stało).

Zabawka motywuje dziecko do zabawy dodatkowy sygnał dźwiękowy pobudza dziecięcą wyobraźnię. Dźwięk jest stonowany i nie przyprawia rodziców o ból głowy :)

Autko jest lekkie, dobrze się je trzyma w małych rączkach, mały „kierowca” z łatwością się nim porusza. Auto naprawdę godne polecenia
Wiek dziecka: 36 m-cy +

Recenzja Ewa o Samochody z serii S.O.S. od Dickie Toys

Ewa

Zabawka jest wykonana z dbałością o szczegóły. Zabawa autem sprawiła dziecku wiele satysfakcji. Podoba nam się to, że auto jest duże, wydaje dźwięki i sygnały świetlne oraz że otwierają się drzwiczki.

Na uwagę zasługuje fakt, że foteliki w autku są na tyle duże, że można „posadzić” tam jakieś figurki, a to bardzo spodobało się synkowi, bo mógł bawić się w „prawdziwe” akcje policyjne.

Na co zwróciliśmy uwagę, to małe zużycie baterii, co daje możliwość długiej zabawy.
Wiek dziecka: 5l +

Recenzja Maria o Samochody z serii S.O.S. od Dickie Toys

Maria

S.O.S Straż pożarna Fire Hero
Fantastyczna zabawka. Przede wszystkim bardzo dobrze wykonana. Jakość plastiku i małych elementów na bardzo wysokim poziomie. Odwzorowuje w małych szczegółach prawdziwy wóz strażacki.

Bardzo atrakcyjne podczas zabawy jest to, że samochód świeci i wydaje dźwięki. Hitem okazała się możliwość wykorzystania wody do zabawy. Syn gasił pożary wszystkiego.

Długa drabina to także kolejny hit. Większość małych pluszaków wspinała się na drabinę i gasiła pożary przez długie godziny. Świetna zabawka która bawi, uczy i rozwija wyobraźnię.
Wiek dziecka: 24 m -ce +

Recenzja Agnieszka o Samochody z serii S.O.S. od Dickie Toys

Agnieszka

S.O.S Straż pożarna Fire Hero
S.O.S Straż pożarna Fire Hero to idealna zabawka dla przedszkolaka, który chce zostać strażakiem (i nie tylko). Mój mały Strażak jest nią zachwycony i wymyśla wciąż nowe "akcje" strażackie.
Zabawka pobudza wyobraźnię i kreatywność, daje dużo radości i nie nudzi się. W S.O.S Straż pożarna Fire Hero fajne są dokładne, nie-tandetne wykonanie oraz jej wielkość. Samochodzik mojemu synkowi podkrada nawet raczkująco -chodząca mała siostra...

Świetna zabawka dla całej rodziny (nawet tata został strażakiem). Nie mam zastrzeżeń i polecam gorąco!
Wiek dziecka: 36 m-cy +

Recenzja Magdalena o Samochody z serii S.O.S. od Dickie Toys

Magdalena

S.O.S Straż pożarna Fire Her
Zabawka bardzo się synowi spodobała, przede wszystkim funkcja pryskania wodą, radiostację z mikrofonem, dodatkowo na dachu umieszczono przyciski, które uruchamiają sygnał alarmowy :)
Autko jest rewelacyjnie wykonane i jest bezpieczne w zabawie. Przy tej zabawce każdy mały chłopiec może poczuć się jak prawdziwy strażak :)
Wiek dziecka: 36 m-cy +

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: