reklama

Zestaw Strażak Sam Jupiter 2 w 1

Nasza ocena: 

Zestaw Strażak Sam Jupiter 2 w 1 to remiza strażacka i pojazd w jednym. Otwierany Jupiter po rozłożeniu zamienia się w wielofunkcyjną stację strażacką z licznymi akcesoriami, efektami świetlnymi i dźwiękowymi. Po złożeniu stacji ratunkowej otrzymamy wóz strażacki Jupiter.

Na wyposażeniu stacji jest zjeżdżalnia dla pojazdów, rampa, działko ze strzałkami wodnymi z tworzywa.Wóz strażacki można błyskawicznie otworzyć, tworząc dużą stację ratunkową z licznymi możliwościami zabawy. Posiada efekty dźwiękowe i świetlne. Dodatkowo znajdziemy tu platformę w postaci windy, dzięki której Strażak Sam może dostać się na szczyt wieży, by gasić pożar z wysokości.

Zestaw zawiera: - Wóz strażacki Jupiter 2w1, który można przekształcić w Stację ratunkową - Quad Merkury - Figurkę Strażaka Sama - 24 akcesoria

Wymagane zasilanie bateriami: 3 x 1,5V LR44 (w zestawie)
Wiek 3l.+

Co sądzą dzieci na temat remizy strażackiej Strażak Sam Jupiter 2 w 1?

Recenzje testerów

Recenzja Małgorzata, mama Wojtka i Tomka o Zestaw Strażak Sam Jupiter 2 w 1

Małgorzata, mama Wojtka i Tomka

Jestem bardzo mile zaskoczona zabawką, którą otrzymaliśmy to testowania. Czteroletni syn dosłownie oszalał na jej punkcie i bawi się nią codziennie odkąd ją dostał (Jeszcze żadna zabawka nie zainteresowała go na tak długo)

Estetyka, jakość wykonania i dbałość o szczegóły robią wrażenie. Zabawka posiada bardzo dużo drobnych elementów, które urozmaicają zabawę, ale trzeba uważać żeby niczego nie zgubić, np. narzędzia w walizce.

Bardzo ciekawym elementem jest działko wodne (strzelające wodą t.j. niebieskimi strzałkami, a także winda i zjeżdżalnia dla Strażaka Sama karuzela dla quada. A także hak holowniczy przy samym Jupiterze ze zwijaną linką, na której można holować pojazd. Zabawka interesuje także starsze dzieci. Kuzyni syna 6 i 8 miesięczny latek byli równie zachwyceni.

Po złożeniu w straż pożarną bawi się nią także mój młodszy, półtoraroczny syn. (Po złożeniu samochód jest bezpieczną zabawką na młodszych dzieci ,nie ma żadnych małych elementów) Poleciłam tą zabawkę już kilku mamom, które zamierzają kupić je swoim dzieciom pod choinkę.

Recenzja Elżbieta, mama 3 letniej Mileny o Zestaw Strażak Sam Jupiter 2 w 1

Elżbieta, mama 3 letniej Mileny

Razem z córką jesteśmy zachwycone testowaniem Jupitera 2w1. Zabawka jest świetna, a co najważniejsze bardzo wytrzymała na składanie i rozkładanie.
Ogromny plus za możliwość różnych opcji zabawy.

Dziecko może bawić się złożonym samochodem i wyruszyć na akcję jak ulubiony bohater Strażak Sam, a może też rozłożyć samochód i tutaj bawić się tak jak tylko podpowiada mu wyobraźnia, możliwości są nieograniczone.

Fajne jest również to, że dołączony jest quad Merkury, dzięki temu nawet po rozłożeniu dużego wozu można nadal jeździć gasić pożary.
Dodatkowym atutem zabawki są ruchome elementy, dźwięk i światła wozu strażackiego oraz figurka ulubionego bohatera.

Świetna jest także możliwość schowania wszystkich elementów do środka wozu.
Dla mojej małej fanki Strażaka Sama to zabawka numer 1.

Recenzja Joanna, mama Oli i Michała o Zestaw Strażak Sam Jupiter 2 w 1

Joanna, mama Oli i Michała

Zabawka bardzo ciekawie skonstruowana. Dzięki możliwości zabawy remizą, a po złożeniu wozem strażackim, nie znudzi szybko dziecka.

W zabawce jest wiele ruchomych części i elementów, co gwarantuje wiele godzin dobrej zabawy. Zabawka wykonana estetycznie, z dbałością o szczegóły. Kolorowa, ze światłem i dźwiękiem co jest dodatkowym jej atutem.

Jeden mały minus za dość trudne składanie. Czterolatek musi się nieźle namęczyć aby złożyć remizę i wóz strażacki. Ale to z drugiej strony też niezły trening motoryki małej i cierpliwości. Dziękujemy za możliwość przetestowania!

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: