reklama

Żółwik zjeżdżalnia z piłeczkam. Cotoons. Opinie

Nasza ocena: 

Uroczy żółwik z kolorowymi piłeczkami i zabawną spiralną zjeżdżalnią ucieszy każdego malucha. Żółw posiada magiczny kapelusik, którego kolor zmienia się po włożeniu piłeczki.
Zabawka posiada kółeczka, więc maluch może spokojnie zabrać żółwika na spacer.
Cotoons żółwik zjeżdżalnia to nie tylko doskonała rozrywka dla dziecka, ale i najwyższa jakość, bezpieczeństwo i trwałość.
 

Co na temat żółwika sądzą najmłodsi testerzy i ich rodzice?

Recenzje testerów

Recenzja Karolina, mama Kacpra o Żółwik zjeżdżalnia z piłeczkam. Cotoons. Opinie

Karolina, mama Kacpra

Zabawka jest bardzo dobrze wykonana. Łatwa w utrzymaniu czystości. Piłeczki są dość ciężkie co jest plusem. Najważniejszą zaletą jest to, że wzbudziła zaciekawienie w moim synu.

W czasie pierwszej zabawy zaczął się głośno śmiać z tego, że piłeczki wylatują z żółwika Zabawka posiada kółeczka co jest ciekawym rozwiązaniem, ponieważ dziecko może sobie tym żółwikiem jeździć. Zabawka może nie jest jakaś bardzo interaktywna, ale dość ciekawa. Fajnym detalem jest jeszcze magiczna kuleczka ukryta w kapeluszu żółwika.

Recenzja Dominika, mama Michała o Żółwik zjeżdżalnia z piłeczkam. Cotoons. Opinie

Dominika, mama Michała

Złożenie zabawki nie jest skomplikowane, całość zajęła mi 10 minut. Zabawka wykonana prawie idealnie, w jednym miejscu nie do końca zachodzi jak powinna.

2 letni syn, zabawką, bawił się bardzo intensywnie przez 2 dni, później niestety się znudziła. Syn interesował się i próbował na nowe sposoby wkładać piłeczki. Uwielbia ślizgawki, więc i ta zabawka mu przypasowała.

Od tygodnia codziennie do niej zagląda i się nią chwilkę bawi. Zabawka ogólnie bardzo fajna, jednak jej cena (około 70zł) może zniechęcić rodziców. Synek jest bardzo zadowolony, córka (4.5 miesiąca) niestety w ogóle nie zwraca na nią uwagi.

Recenzja Agnieszka, mama Emilii o Żółwik zjeżdżalnia z piłeczkam. Cotoons. Opinie

Agnieszka, mama Emilii

Zabawka jest bardzo estetycznie wykonana. Jest kolorowa, żółwik od razu wzbudził ogromną uwagę córki. Takie zabawki jak Smoby Cotoons Żółwik to strzał w dziesiątkę jeśli chodzi o nasze dziecko (15 miesięcy).

Bardzo lubi zabawę wszelkimi piłkami, balonikami, z ciekawością obserwuje co dzieje się z wrzucanymi przez dziurkę piłeczkami oraz śmieje kiedy wypadają ze zjeżdżalni. Bardzo interesowało ją pokrętło ze zwierzakami oraz kulka na głowie żółwika, którą również można kręcić.

Zabawka jest lekka, bez problemu córka może przenieść ją w inne miejsce, może również jeździć nią po podłodze. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej zabawki i z pewnością polecamy ją innym rodzicom dzieci w wieku zbliżonym do naszej córeczki. Świetna zabawa gwarantowana.

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: