reklama

Elektroniczna rampa do gry w kulki. Cotoons. Opinie

Nasza ocena: 

Fantastyczna Elektroniczna Rampa do gry w kulki marki Cotoons firmy Smoby umili maluszkowi wiele chwil. Jest wyposażona w zjeżdżalnie, tory dla piłeczek i katapulty, a takze w efekty dźwiękowe i świetlne.
Elektroniczna rampa do gry w kulki została stworzona, by wspierać rozwój najmłodszych dzieci.

Interaktywna zabawka wspomaga motorykę, jest doskonałym treningiem koncentracji, precyzji i cierpliwości. Cotoons to seria zabawek firmy Smoby skierowana do najmłodszych dzieci.
W zestawie 3 kulki stymulujące rozwój motoryczny dziecka.

Co na jej temat sadzą najmłodsze dzieci i ich rodzice?

Recenzje testerów

Recenzja Klaudia, mama Sary o Elektroniczna rampa do gry w kulki. Cotoons. Opinie

Klaudia, mama Sary

Zabawka spełnia oczekiwania moje i córki. Uważam, że jest idealna dla dzieci 1+. Piękne, naturalne kolory pobudzają wyobraźnię.

Katapulta i rurki włącza u dziecka myślenie . Dziecko zaciekawione jest drogą kolorowych kulek. Ponadto efekty świetlne są idealnym rozwiązaniem. Polecę znajomym tę zabawkę. Jest warta swojej ceny.

Recenzja Sylwia, mama Michała i Liliany o Elektroniczna rampa do gry w kulki. Cotoons. Opinie

Sylwia, mama Michała i Liliany

Zabawka od razu budzi zainteresowanie dziecka. Nawet 4 latka chętnie bawi się z młodszym bratem. Łatwo i szybko się ją składa, a elementy są na tyle solidne, że nie ma obaw, że coś się połamie.

Różne opcje zabawy sprawiają, że zajmuje dziecko na dłużej. Podczas zabawy można uczyć dzieci kolorów i liczenia (zabawa piłeczkami). Bogactwo kolorów sprawia, że ładnie się prezentuje i wyróżnia wśród innych zabawek. Zawsze jest mnóstwo śmiechu kiedy gramy w grę czyja piłka da radę dolecieć do końca.

Starsza córka korzysta z zabawki podczas zabawy z lalkami. Robi mi z tego wesołe miasteczko i wszystkie lalki są szczęśliwe. Jesteśmy bardzo zadowoleni z możliwości testowania zabawki, która budzi zainteresowanie naszych dzieci wpływając na ich pozytywny rozwój poprzez możliwość nauki kolorów, liczenia itp.

Recenzja Edyta, mama Wojciecha o Elektroniczna rampa do gry w kulki. Cotoons. Opinie

Edyta, mama Wojciecha

Cotoons Elektroniczna rampa do gry w kulki pod względem kolorystycznym bardzo mile nas zaskoczyła. Zabawka jest lekka, synek przenosi ją z miejsca na miejsce, a dodatkowo cieszy się gdy kulki zlatują w dół .

Możliwość naciskania guzika i "wystrzału" piłeczek jest dodatkowym atutem.Niestety dźwięk w zabawce jest tak cichy, że niemalże go nie słychać, co jest niestety minusem tej zabawki.

Kolorowa rampa dzięki dołączonym do zestawu naklejkom jest ciekawa, a obrotowy młynek interesuje synka najbardziej, ponieważ podchodzi i nim kręci. Uważam, że to ciekawa zabawka, wpływająca na rozwój maluszka, pokazująca efekt przyczynowo skutkowy wrzucenia piłeczki i śledzenia jej toru. To dobre rozwiązanie dla dzieci powyżej 1 roku, mój synek często w ciągu dnia do niej podchodzi i się bawi. Jestem zadowolona. Łatwa do złożenia, nie zajmuje dużo miejsca. Jak dla mnie, to mądra zabawka!

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: