reklama

Magiczne Mozaiki. Opinie

Nasza ocena: 

Magiczne Mozaiki to kreatywna zabawka edukacyjna pozwalająca tworzyć niemal nieskończoną ilość fantazyjnych obrazków. W jej skład wchodzi plastikowa tablica z otworami oraz 160 kolorowych wpinek. Do zestawu dołączony jest album zawierający ponad 100 inspiracji.

Magiczne Mozaiki przetestowały dzieci, a ich rodzice napisali dla nas opinie. Czy dzieci pokochały artystyczną zabawkę?

Recenzje testerów

Recenzja Agnieszka, mama Wiktora o Magiczne Mozaiki. Opinie

Agnieszka, mama Wiktora

Mój syn zafascynowany jest Magicznymi Mozaikami od firmy Aleksander. Kolorowe koraliki przyciągają jak magnez jego wzrok, a chwile zabawy trwają w nieskończoność. Syn układa, wyjmuje koraliki i znowu układa.

Koraliki są dość duże i solidne, a ich kolory są żywe i intensywne. Wielkim zaskoczeniem dla mnie była sama ilość koralików w zestawie startowym (80 sztuk), który otrzymaliśmy do testów.

Są one delikatnie zróżnicowane pod względem wielkości, co dodatkowo uatrakcyjnia zabawę. W zestawie dołączona jest tabliczka z otworami oraz książeczka przedstawiające przykładowe możliwości obrazów jakie dziecko może tworzyć. Jest to doskonała forma inspiracji dla dzieci oraz podstawa do rozbudzenia kreatywności w tworzeniu własnych wzorów i obrazów.

Magiczne Mozaiki są bardzo kreatywną formą zabawy. Do zabawy z synem bardzo chętnie włączyła się również starsza córka.

Całość jest precyzyjnie wykonana i w pełni bezpieczna dla dziecka.
W oczach moich dzieci Magiczne Mozaiki Aleksander z całą pewnością zyskały uznanie.

Recenzja Anna, mama Mart i Zosi o Magiczne Mozaiki. Opinie

Anna, mama Mart i Zosi

Układanka magiczna mozaika jest rewelacyjna. Spełnia w 100% moje oczekiwania a raczej moich córeczek. Świetnie się sprawdza zarówno dla 3 latki jak i 7 latki. Wyobraźnia w tworzeniu obrazków nie zna granic.

Mam chwilę dla siebie, bo świetnie zajmuje czas moim córeczkom. Elementy bardzo łatwo się przyczepiają i odczepiają. Świetne żywe kolory i doskonałe wykonanie sprawia, że z pewnością mogę polecić tę zabawkę innym mamom. Idealna na nadchodzące święta jako prezent.

Recenzja Joanna, mama Patryka o Magiczne Mozaiki. Opinie

Joanna, mama Patryka

Zabawka ta jest dla dziecka bardzo interesująca. Fajna zabawka dla przedszkolaków. Rozwija kreatywność i wyobraźnie dzieci. Jest to zabawka trwała i kolorowa. Ma estetyczne wykonanie.

Niestety ma też wady - wadą jest dołączona książeczka ,gdzie pisze, że jest w niej ponad 100 wzorów, co jest nieprawdą bo do tej ilości elementów jest tylko kilka obrazków, a pozostałe są do większej ilości.

Tak się nie powinno robić, bo 3letnie dziecko jeszcze nie rozumie dlaczego nie może wszystkich układać skoro są w książeczce i tylko dziecko się niepotrzebnie denerwuje!

Recenzja Daria, mama Kuby o Magiczne Mozaiki. Opinie

Daria, mama Kuby

Zabawka jest fajna pod tym względem ,że dziecko kreatywnie może się bawić. Tworzyć obrazki z książeczki dołączonej do zestawu, bądź samodzielnie tworzyć różne obrazki.

Ładne, żywe kolory. Jakość wykonania jest słaba, plansza do wbijania koralików zbyt mała.I jeszcze mała uwaga - na obrazkach jedne z rodzajów koralików mają kolor czerwony , a na żywo są pomarańczowe. I mój czterolatek miał z tym problem, a zna kolory bardzo dobrze.Zabawka wprowadzała go w błąd.

Recenzja Magda, mama Julii o Magiczne Mozaiki. Opinie

Magda, mama Julii

Po kilku dniach testowania Magicznych Mozaik marki Alexander mogę zdecydowanie powiedzieć, że to zabawka, którą moja córka będzie bawiła się często.

Nie jest nudna - dziecko ma możliwość by kopiować obrazki z dołączonego albumu albo tez wykazać się własną kreatywnością i tworzyć nowe wzory, samodzielnie wymyślone.

Stąd gwarancja niepowtarzalności i braku nudy. Świetnie, że elementy oprócz tego, że sa wielokolorowe, mają też dwie rożne wielkości. Daje to dziecku dużo większą możliwość kombinacji niż podobne zabawki tego typu, gdzie wszystkie elementy są tego samego rozmiaru.

Elementy nie są również zbyt male, trzylatek świetnie sobie radzi z umieszczaniem ich na planszy. Natomiast sama plansza mogłaby być nieco większa - czasem brakowało nam miejsca na dokończenie obrazka.

Kolorowe elementy posłużyły nam również do nauki liczenia - dodatkowy zupełnie niezamierzony plus.
Zdecydowanie polecam testowana przez nas zabawkę, myślę że świetnie sprawdzi się zarówno w przypadku mniejszych dzieci, jak i tych starszych.

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: