reklama

Rowerki biegowe PUKY

Nasza ocena: 

Dwójka babyboomowych maluszków została nagrodzona rowerkami biegowymi PUKY. Ich rodzice podzielili się z nami opinią na temat użytkowania tych fantastycznych pojazdów. Kilka faktów na temat rowerków:

Rowerek biegowy PUKY LR M  PLUS
Rowerek biegowy dla dzieci w wieku od 2 lat i długości nóżki od 30 cm (wzrost min. 85 cm). Jego geometria dostosowana jest do potrzeb małego rowerzysty. Dodatkowo został wyposażony w dzwonek, podnóżek i błotniki
Najważniejsze zalety rowerka

Rowerek PUKYLINO®

Rowerek przeznaczony jest dla dzieci od 1 roku życia i mierzących minimum 75 cm. Pomaga w nauce chodzenia i przygotowuje do rozpoczęcia przygody z rowerkami biegowymi. Jakość wykonania i bezpieczeństwo dla maluchów – to najważniejsze cechy pojazdów PUKY, które są produkowane w Niemczech.
Najważniejsze cechy rowerka

Recenzje testerów

Recenzja Agata Łopataniuk o Rowerki biegowe PUKY

Agata Łopataniuk

Jeszcze raz pragniemy serdecznie podziękować BabyBoom za super konkurs a Puky za cudowny rowerek.
Jakość rowerku jest niesamowita! Marysia dopiero zaczyna swoją przygodę z jazda na biegowym rowerku a Puky jest do tego stworzony. Możliwość regulacji kierownicy i siodełka umożliwia jak najlepsze dostosowanie rowerku do postawy małego rowerzysty. Według nas rowerek jest niezniszczalny a dzwonek przy kierownicy dopełnia go w 100%. Więc nasze drogie Puky dziękujemy za tak rewelacyjną nagrodę, która pomaga nam w walce z nudą a moja córeczka jest zachwycona z Puky'mobilu :)

Recenzja Paulina Fałdzińska o Rowerki biegowe PUKY

Paulina Fałdzińska

Osobiście jestem zachwycona jakością! Rowerek jest bardzo solidny - dosiadł go brat pięciolatek zanim zdążyłam cokolwiek powiedzieć zrobił kółko wokół podwórka, ale na rowerku nie zrobiło to wrażenia :)
Kornelka musiała chwilę się przyzwyczaić do sprzętu, jest bardzo delikatna jak na damę przystało:) Ale przy trzecim podejściu śmiga już sama - mimo, że chodzi jeszcze nieporadnie:)

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: