reklama

Papierowe autka

Witajcie!

Zgodnie z zapowiedzią jestem i szybciutko przedstawiam pierwszą kreatywną zabawę, w której mogą uczestniczyć zarówno rodzicie i dzieci. Na początek chciała bym przedstawić coś, co można wykonać na 99% bez wychodzenia z domu. Jak mniemam papier, mazaki i nożyczki posiada każdy przeciętny człowiek, bez względu na wiek, płeć, kolor skóry itd. Klocki wydaje mi się, iż są nieodłączną zabawką każdego malucha, więc na pewno też się znajdą.

Chciałabym przedstawić dziś zabawę, w której wspólnie tworzymy autka, wozy, pociągi itp. wykonane w całości według własnych pomysłów. Metoda jest bardzo prosta, a żeby jeszcze ją uprościć załączam przydatne szabloniki, sami zobaczcie:

W przygotowaniu przedstawionych autek brała udział cała rodzina. No… może za wyjątkiem pierwszej fazy, kiedy to Dzieć zupełnie zignorował nasze starania, ukierunkowując swoje zainteresowanie głównie na telefon, na którym wyświetlana była bajka. No, ale ponieważ wyrozumiałymi rodzicami jesteśmy (tzn. staramy się być) tym razem mu to wybaczyliśmy, w odpowiedzi na co Dzieć łaskawie zaszczycił nas jednak swoim wkładem i upiększył wagon kilkoma kreskami.

Tu znajdziesz

szablon ciężarówki

szablon autka

szablon lokomotywy

Twórcza Mama 

tworcza.mama@gmail.com
marta-mojepasje.blogspot.com

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: