reklama

Witajcie Kochani,

Mam na imię Marta i jestem tzw. żoną pewnego Pawła i mamą 2-letniego Stasia.

W wolnych chwilach, których niestety nie mam za wiele, staram się wyczarować „różne różności” dla naszego Dziecia, aby móc ubarwić i uczynić bardziej kreatywnym jego świat.

Ponieważ okazało się, iż moje wytwory sprawdziły się podczas zabawy, postanowiłam podzielić się z Wami swoimi pomysłami.
W dzisiejszych czasach większość z nas ma dosyć ograniczoną ilość wolnego czasu, który można by swobodnie przeznaczyć na przygotowywanie zabaw, gier czy rozrywek dla naszych milusińskich,
co zazwyczaj kończy się kupowaniem gotowych zabawek w sklepie, nierzadko w cenie zupełnie nie odpowiadającej jakości.

Dlatego też, aby zachęcić wszystkich do spędzania czasu ze swoimi dziećmi, a tym samym wspólnej nauki kreatywności i tworzenia „czegoś z niczego” postanowiłam zdradzić Wam moje sposoby na wspaniałą zabawę z dziećmi, przy użyciu różnych otaczających nas drobiazgów.

Mam nadzieję, że moje pomysły Wam się spodobają i choć część z nich zostanie przetestowana w Waszych domach. Tak więc serdecznie zapraszam na lekcje „DIY” czyli „ZRÓB TO SAM”, które mam nadzieję pomożecie mi tworzyć, biorąc czynny udział poprzez dzielenie się swoimi pomysłami, opiniami  czy realizacjami.
Pozdrawiam – Twórcza Mama ☺   

W razie pytań pozostaję do Waszej dyspozycji: tworcza.mama@gmail.com,
a jeśli masz ochotę zerknąć na pozostałe moje pomysły zapraszam: marta-mojepasje.blogspot.com

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: