reklama

reklama

Dąbki. Raj dla dzieci

Jedyną miejscowością jaka jest godna polecenia to Dąbki. Mam malutką córeczkę. Ma zaledwie 2, 5 letnią. W zeszłoroczne wakacje miałam duży problem, aby znaleźć miejscowość odpowiednią  na wakacje. Oczywiste było, że takiego szkraba nie wezmę za granicę. Uznałam też, że Zakopana czy Kołobrzeg to miejscowości lepsze dla troche starszych dzieci. Szukałam jakiejś niewielkiej miejscowości, która daje możliwości dla rodzin z dziećmi.

Znajoma poleciła mi Dąbki. Wybrałam je, bo uznałam, że trzeba je koniecznie odwiedzić, a uważam, że dla starszego dziecka taka miejscowość wiałaby nudą. Po pobycie moja odpowiedz brzmi jednoznacznie. Idealna miejscowość dla dzieci!

W Dąbkach zakwaterowałam się w ośrodku "Słońce". To bardzo ważne, gdyż ten ośrodek jest wspaniale wyposażony i przystosowany. Same Dąbki są bardzo ciekawie usytuowane. Mazury i morze w jednym. Krótki spacerek jesteśmy nad morzem, a w okolicy ośrodka las i jezioro!

Ośrodek jest naprawdę uksusowy. Nowy, drewniany - ma swój wyjątkowy klimat. Pięknie zagospodarowany teren. Wyposażenie pokoi jest świetne. Praktycznie jest w nich wszystko, co zapewnia 100 % wygodę. Od czajnika po kolorowe mebelki dla dzidziusiów. Kolorowy wystrój ośrodka sprawia, że jest bardzo przyjazny dla dzieci. Dokoła jest świetnie zagospodarowany teren. Liczne baseny i place zabaw. Wszystko jest nowe i luksusowe. Wielki plus tego ośrodka właśnie jest taki, że jest on z pomyślany dla rodzin z dziećmi. Umożliwia to zawieranie mnóstwo nowych kontaktów oraz wspólną zabawę dzieci. Moja córeczka Asia poznała 6 nowych koleżanek i 4 kolegów . Dziecko się rozwija nawiązując nowe kontakty i świetnie się bawiąc. Serdecznie polecam.

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: