reklama

reklama

Dlaczego warto obchodzić Walentynki

Wbrew temu, co głoszą przeciwnicy Walentynek, ten dzień ma w sobie coś urokliwego.

Wystarczy tylko wyjść poza sztampę, nie dać się konwencji i potraktować go jako okazję, by po prostu pobyć razem, bliżej, mocniej.

Dlaczego warto obchodzić Walentynki? Opowiedzą Wam o tym nasze zaprzyjaźnione blogerki:

Elawww.mamzuzka.blog.onet.pl. Walentynki? Dużo zależy od podejścia do tematu, bo jeśli w ferworze dnia codziennego, natłoku prozy życia i nadmiaru obowiązków różnych, zapominamy, że czasem warto się zatrzymać i zwyczajnie pobyć we dwoje, to Walentynki mogą być dobrą okazją do tego, żeby sobie o tym przypomnieć. I nie chodzi o to, żeby gnać do sklepu z rozwianym włosem i kupować okolicznościowe prezenty, tylko żeby poświęcić sobie nieco więcej uwagi niż w zwyczajny dzień i umocnić w drugiej połówce przeświadczenie, że nasze uczucia mają wyższą temperaturę, niż letnią i że nadal jesteśmy, choć czasem może się wydawać, że dalej, niż by sobie ta druga osoba życzyła.Marysia www.batorysia.blogspot.com: Dlaczego warto obchodzić Walentynki? Bo każdy pretekst do pobycia razem jest dobry!Aniawww.bajkorada.blogspot.com: Walentynki mają szerokie grono zarówno wielbicieli jak i przeciwników. Znajduję się gdzieś dokładnie po środku i traktuję ten dzień lekko z przymrużeniem oka. Dlaczego warto je obchodzić? Bo w życiu nigdy dość przyjemnych chwil i możliwości spędzenia ich z ukochaną osobą. Jeśli tego dnia możemy jakoś przyjemnie spędzić czas i podkreślić wartość bliskiej nam osoby – to nic nie stoi na przeszkodzie żeby to uczynić. Ważne żeby zachowania charakteryzujące Walentynki nie przytrafiały nam się tylko raz do roku.


 
Kasia www.michalinko.blogspot.com: Dlaczego warto obchodzić Walentynki? Bo warto powiedzieć sobie: kocham Cię. Na chwilę zatrzymać się, pobyć razem. Nawet, jeśli miałoby to być wspólne odśnieżanie podjazdu. Zrobić coś razem tego dnia, przypomnieć sobie moment zakochania, kiedy ważny był każdy najdrobniejszy gest wyrażający akceptację drugiej osoby.

mzb

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: