reklama

Przetestowano - Kubek niekapek Avent Philips

Tym razem część naszych użytkowniczek przetestowała
Nowy kubek Philips AVENT do samodzielnego picia. Jak reklamuje go producent:


Dzięki nowemu kubkowi Philips AVENT do amodzielnego picia Twoje dziecko nauczy się pić tak jak Ty, nie rozlewając napoju.

Wyjątkowy zaworek zabezpieczający przed rozlewaniem zaczyna działać pod naciskiem ust i umożliwia dziecku picie napoju po przyłożeniu ust do krawędzi w dowolnym miejscu – tak jak ze zwykłego kubka dla dorosłych.
Pijąc z kubka Philips AVENT dziecko nie używa ustnika ani słomki – po prostu pije bez wysiłku napój wypływający przez szybko przepływowy zaworek.
W domu i w podróży higieniczna pokrywka chroni wnętrze kubka przed zabrudzeniem.
Przeznaczony jest dla dzieci powyżej 12 miesiąca życia.

Teraz głos oddajemy mamom, co one sądzą o tym produkcie. Sprawdźmy wspólnie

Iwona M.
Nowy kubek niekapek Avent to doskonała opcja dla rodziców maluszków które właśnie wkraczają w etap nauki samodzielnego picia.Jest bardzo wygodny, doskonale dopasowany do rączki małego dziecka .

Leciutki - co bardzo ułatwia dziecku trzymanie i picie z niego.
Dzięki niemu ubranka córeczki były czyste i suchutkie a ja zadowolona mama miałam tym sposobem mniej prania :) Kubeczki są w pięknych żywych kolorach , a wesoła aplikacja przyciąga uwagę dzieciaczka , tak bynajmniej było w przypadku mojej córeczki.Kubeczek przydaje się wszędzie , w domu w podróży jak i na spacerze . Nowy kubeczek Avent dostaje od nas wielkiego plusa :)

Cactus44
Kubek wygląda przepięknie, ma bardzo praktyczną pokrywkę, dzięki czemu można go zabierać na spacer i w podróż, także dwa uchwyty spodobały się mojej córeczce natychmiast.

Za wygląd dajemy ogromny pozytyw. Nieco gorzej było z samym użytkowaniem przez dziecko, ponieważ początki były trudne. Córeczka praktycznie w pierwszych dniach więcej wylewała niż piła. Po całym tygodniu naturalnie zrobiła postępy, ale muszę przyznać, że ten kubeczek wymaga nauki picia. Dziecko musi poświęcić trochę uwagi samej czynności, dlatego można to potraktować także jako rzecz pozytywną, bo przecież na tym właśnie polega nauka samodzielności.

Podsumowując jesteśmy na tak :) !!!!
 

4madlen
Mimo iż kubek Avent dedykowany jest dzieciom od 12 miesiąca życia, sprawdził się u mojego 7 miesięcznego Synka, który nie akceptuje smoczków i butelek. Nadal karmiony jest piersią więc nie obawiałam się o odwodnienie, aż do czasu gdy nadeszły ciepłe dni.

Musieliśmy poić Synka łyżeczką lub "dorosłymi kubkami" co z reguły kończyło się kilkakrotnym przebieraniem w ciągu dnia ;). Kubek Avent oszczędził nam prania i obaw, że "może za mało wypił?!" Oczywiście pierwsze próby były nieudolne, ale już po kilku dniach Antek nauczył się z niego pić.

Mechanizm upuszczający napój chodzi delikatnie dlatego nie potrzebny jest żaden wysiłek. Wystarczy, że dziecko przystawi usta tak jak do zwykłej szklanki. Czyści się bardzo łatwo, ma funkcjonalną przykrywkę, dzięki której kubek staje się mobilny :). Mój Syn nie korzysta z uchwytów - woli obejmować kubek rączkami ale to akurat nie ma znaczenia. My dostaliśmy piękny odcień zieleni, który od razu wpadł w oko mojemu Synowi. Czasem tylko trzeba odpowietrzyć "upust" wciskając go np. palcem. Najczęściej dzieje się tak w podróży. Nie stanowi to jednak żadnego problemu i jest sytuacją naturalną. Polecam z czystym sumieniem!

 _Zuzanna_
Kubek niekapek Avent Philips jest moim zdaniem godny polecenia. Bardzo łatwo jest go rozłożyć i umyć, wygląda zachęcająco i jest praktyczny.

Mój Synek ma niewiele ponad pół roku a dzięki temu kubeczkowi przekonał się do picia wody - troszkę na zasadzie zabawy, a troszkę nabywając umiejętności samodzielnego picia z kubeczka.

Niekapek jest bardzo szczelny i sprawdza się w małych rączkach - można trzymać za uchwyty lub pojemnik. Ciekawe wzornictwo i kolory powodują entuzjazm Malucha na sam widok kubka. Praktyczna przykrywka świetnie chroni przed zabrudzeniem miejsca picia. Ogólnie- bardzo dobry produkt!

Lolamysz
Kubek jest świetny, mój synek od razu pojął jak z niego pić. Jest wygodny do trzymania w małych rączkach, nie rozlewa napojów, na wycieczkach i spacerach również się sprawdza:) Polecamy!

 

 

 

Zobaczcie inne opinie o kubeczku Philips Avent

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: