reklama

Wózek Mutsy Nio

Nasza ocena: 
 Nienaganny wygląd
 Funkcjonalność
 Łatwość obsługi
 Mały ciężar
 Komfort gondoli dla dziecka
 Zachowanie w różnym terenie

Nio, najnowszy projekt Mutsy posiada lekką ramę, zintegrowany daszek przeciwsłoneczny. Oparcie i podnóżek są w pełni regulowane do wielu różnych pozycji, w tym pozycji ergonomicznej dla spania!

Solidne koła z dodatkowym bieżnikiem i stelaż kompatybilny z większością fotelików samochodowych, a dodatkowo wózek bez problemu można złożyć wraz z siedziskiem i budką i w rezultacie powstaje kompaktowy i łatwy do transportowania pakiet.

Natalia przez dwa tygodnie miała możliwość testowania wózka. Swoją opinią podzieliła się poniżej. Zjadziecie ją również na jej instagramie

Recenzje testerów

Recenzja Natalia Jarocka o Wózek Mutsy Nio

Natalia Jarocka

Kiedy otworzyłam paczkę z wózkiem, pierwsze co mnie zmartwiło to .... że wózek był rozłożony... Nie wiem czego się spodziewałam, ale bynajmniej specem od składania wózków nie jestem. I tu zaczyna się pierwszy plus.

Wszystkie koła, rama, gondola mają zastosowanie przyciskiem „klik”. Powiem szczerze, że jest to mega wygoda. Rama w bagażniku auta od razu traci na objętości kiedy nie ma kół. Oprócz tego, że wózek jest mega stylowy i przyciąga spojrzenia, równie dobrze się go prowadzi.

Jest bardzo czuły, dlatego nie potrzeba do niego dużej siły (np. przy krawężnikach). Uważam jednak, że jest to w 100% wózek miejski. Średnio sobie radził na większych nierównościach. Pomimo to, prowadzi się płynnie i bezdźwięcznie.

Posiada duży, sztywny kosz, który w pewnością sporo pomieści. Gondola jest całkiem wąska (około 33cm) co z pewnością będzie ułatwieniem w np. komunikacji miejskiej. Plusem gondoli jest przede wszystkim przewiewny materacyk, odpinane na rzep boki, „okienko” w daszku.

Do tego ma kilka kieszeni zapinanych na zamek i niezapinanych. Dobry sposób na szybkie wyjścia bez torebki ;) Rączka jest wykonana ze skóry. Wysuwanie jej odbywa się jednym prostym kliknięciem. Jako, że testowaliśmy gondolę, jestem bardzo ciekawa wersji spacerowej. Może uda się kiedyś ją przetestować :)

Nasza opinia o wózku Mutsy Nio jest jak najbardziej pozytywna i polecam niezdecydowanym rodzicom

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: