reklama

Pisaki Carioca Misiaki 6 kolorów, od 1. roku życia

Nasza ocena: 

Pisaki Carioca Misiaki są stworzone z myślą o najmłodszych dzieci od 1. roku życia, posiadają zabawne zatyczki w formie główki misia, które zachęcają dzieci do zamykania mazaków i uczą dopasowania kolorów.
Zdobiony obrazkami pisak w rozmiarze Jumbo jest łatwy do uchwycenia dla małej rączki. Bezpieczną owalną końcówkę trudno ugryźć lub zniszczyć przez uderzenia. Jest też wyposażona w blokadę – nie ma możliwości wciśnięcia jej do środka. Tusz jest łatwy do spłukania ze skóry lub tkaniny za pomocą samej wody. Zgodne z wymaganiami UE.

Recenzje testerów

Recenzja Paulina o Pisaki Carioca Misiaki 6 kolorów, od 1. roku życia

Paulina

Pisaki Carioco Misiaki 6 kol, spisały się u nas na medal. Zacznę od tego że są grube, idealnie pasują do małej raczki. Kolejny plus- nie wystający wkład/rysik nie wiem jak to nazwać dzięki temu, że nie wystaje nie boję się, że maluch podczas malowania nie wsadzi sobie czubka w oko.

Zatyczka - świetna duża przedstawiająca głowę jakiegoś misia, jest duża i maluch nie bierze jej do buzi.. Pisaki, mały przetestował również na podłodze i na kapie na szczęście łatwo można było się pozbyć plam. Sam kształt zachęca do zabawy. Kolory są bardzo żywe dzięki czemu rysunki wyglądają znakomicie. Jedyne do czego mogę się przyczepić to, że ciężko zmyć z rączek.

Recenzja Beata o Pisaki Carioca Misiaki 6 kolorów, od 1. roku życia

Beata

Witam. Testowałam z córeczką pisaki CARIOCA Baby i jestem z nich bardzo zadowolona. Moja córka bardzo chętnie nimi maluje. Świetną ma zabawę z pisakami. Bardzo jej się spodobały, ponieważ są w kształcie misiów.

Mazaki dobrze się zmywają z ciała dziecka. Bardzo dobrze spierają się z ubranek. Pisaki mają bardzo fajne zatyczki w kształcie misiów. Przyciągają swoim wyglądem. Jesteśmy z córką nimi zachwycone.

Recenzja Aleksandra o Pisaki Carioca Misiaki 6 kolorów, od 1. roku życia

Aleksandra

Pisaki Misiaki Carioca wzbudziły ogromne poruszenie w moim 15 miesięcznym synku. Od razu wykazał zainteresowanie i chęć malowania. Mazaki bardzo łatwo się otwierają przez co maluszek nie ma problemu by je otworzyć. Ergonomiczny kształt super pasuje do malutkiej rączki. Bardzo ładnie rysują.

Wszystkie plamy z ubrań schodzą bez problemu jak i również z raczek. Spożywcze barwniki dają komfort dla rodzica, że dziecku nic nie się nie stanie. Ogólnie szczerze polecam ten produkt dla każdego malca!

Recenzja Katarzyna o Pisaki Carioca Misiaki 6 kolorów, od 1. roku życia

Katarzyna

Jestem zachwycona pisakami. Są bardzo trwałe. Pomimo intensywnego używania, nic się nie psuje. Córki chętnie po nie sięgają- nie nudzą się. Łatwo się zmywają z różnych powierzchni.

Nie wysychają. Same kolory są intensywne. Końcówki służyły do zabawy w paluszkowy teatrzyk. Szczerze polecam.

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: